výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Praha (1. 10. 2011)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.10
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.53
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.55
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.76
5 Jakub HomolaJakub Homola 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.84
6 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.00
7 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.47
2 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.74
3 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.82
4 Erik PistovčákErik Pistovčák 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.85
5 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.26
6 Ondřej KuklaOndřej Kukla 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.10.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.41
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.65
4 Adam KlapilAdam Klapil 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.90
5 David LašekDavid Lašek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.21
6 Lukáš PaskudaLukáš Paskuda 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.28
7 Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.15
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 1.10.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.03 11.00
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.36 9.00
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.40 8.00
4 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.43 7.00
5 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.46 6.00
6 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.10.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.44 4.00
2 Erik PistovčákErik Pistovčák 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.61 3.00
3 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.61 2.00
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.65 1.00
5 Adam KlapilAdam Klapil 94 AK OlomoucAK Olomouc 13.31
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.10.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.50
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.10
3 Anežka MasnáAnežka Masná 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.35
4 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.44
5 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.62
6 Kristýna LososováKristýna Lososová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.77
7 Martina JindrováMartina Jindrová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.10.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.72
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.56
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.85
4 Andrea KnížkováAndrea Knížková 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.04
5 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.40
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.96
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.99
3 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.29
4 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.50
5 Aneta FejtováAneta Fejtová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.59
6 Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 1.10.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.26 11.00
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.57 9.00
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.93 8.00
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.07 7.00
5 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.13 6.00
6 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.36 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.10.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.31 4.00
2 Anežka MasnáAnežka Masná 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.34 3.00
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.41 2.00
4 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.54 1.00
5 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.88
6 Andrea KnížkováAndrea Knížková 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.17
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.88 11.00
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.51 9.00
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.93 8.00
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.96 7.00
5 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.25 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.54 4.00
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.02 3.00
3 Roman StoklasaRoman Stoklasa 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.44
4 David LašekDavid Lašek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.68
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 23.21 6.00
2 Robert DžubaRobert Džuba 95 AK HodonínAK Hodonín 24.21 2.00
3 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.30 1.00
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.19
5 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.06
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.26 11.00
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.11 9.00
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.18 8.00
4 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.80 7.00
5 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.81 6.00
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 27.88 4.00
7 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.28 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.55 5.00
2 Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.09 3.00
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.25 2.00
4 Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.02
5 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.04
6 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.35
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 50.78 11.00
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.95 9.00
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.11 8.00
4 Jan BergJan Berg 94 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.73 6.00
5 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 52.15 4.00
6 David TesařDavid Tesař 95 AK OlomoucAK Olomouc 53.01 1.00
Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 51.70 7.00
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.76 5.00
3 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 52.40 3.00
4 Michal ŠístekMichal Šístek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.89 2.00
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.55
Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 54.47
2 Dalibor ČagánekDalibor Čagánek 95 AK HodonínAK Hodonín 55.16
3 Ondřej ChmelíkOndřej Chmelík 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.96
4 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.87
5 Martin KaplanMartin Kaplan 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.10
6 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.18
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.10 11.00
2 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 59.71 8.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.17 7.00
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.00 6.00
5 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 62.79 2.00
6 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.75 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 59.46 9.00
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.38 5.00
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.61 4.00
4 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.70 3.00
5 Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.86
6 Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 64.59
7 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 65.64
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.01 11.00
2 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:00.74 9.00
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:01.25 8.00
4 David TesařDavid Tesař 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:01.44 7.00
5 Jan PolákJan Polák 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.06 6.00
6 Michal ŠístekMichal Šístek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.57 5.00
7 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:04.64 4.00
8 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.24 3.00
9 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 2:05.29 2.00
10 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:06.49 1.00
11 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:08.01
12 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:08.36
13 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.91
14 Václav VeselýVáclav Veselý 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:34.49
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:16.01 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:18.55 9.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:19.57 8.00
4 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:25.10 7.00
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:25.18 6.00
6 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:26.45 5.00
7 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.78 4.00
8 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:29.87 3.00
9 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:50.11 2.00
Lucie ČepováLucie Čepová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:15.17 11.00
2 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:17.13 9.00
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:21.37 8.00
4 David LepičDavid Lepič 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:38.77 7.00
5 Adam RubešAdam Rubeš 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:39.50 6.00
6 Vojtěch TycVojtěch Tyc 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:46.51 5.00
7 Ivan ElšíkIvan Elšík 95 AK HodonínAK Hodonín 4:47.01 4.00
8 Jakub HorákJakub Horák 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:49.18 3.00
9 Martin SkopecMartin Skopec 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:51.53 2.00
10 Marek ŠvubMarek Švub 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:55.98 1.00
Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:06.26 11.00
2 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:07.93 9.00
3 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:10.23 8.00
4 Simona CouralováSimona Couralová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:11.69 7.00
5 Markéta ValuškováMarkéta Valušková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:21.64 6.00
6 Eliška MajerováEliška Majerová 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:37.78 5.00
7 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:41.66 4.00
8 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:52.91 3.00
9 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7:24.20 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:22.78 11.00
2 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:41.13 9.00
3 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:55.94 8.00
4 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10:01.35 7.00
5 Filip VinklárekFilip Vinklárek 94 AK HodonínAK Hodonín 10:07.80 6.00
6 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:08.80 5.00
7 Radim ZapletalRadim Zapletal 94 AK OlomoucAK Olomouc 10:35.94 4.00
8 Jan ŠevečekJan Ševeček 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10:41.29 3.00
9 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AK OlomoucAK Olomouc 10:49.12 2.00
10 Ondřej ŽalmánekOndřej Žalmánek 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10:58.74 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:17.13 11.00
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:20.86 9.00
3 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:26.09 8.00
4 Michaela MartínkováMichaela Martínková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:35.31 7.00
5 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:44.47 6.00
6 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13:38.27 5.00
7 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14:18.83 4.00
8 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:31.58 3.00
Eva BerkováEva Berková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Aneta VašákováAneta Vašáková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.71 11.00
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.37 9.00
3 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.42 8.00
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.60 6.00
5 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.76 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.58 7.00
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.17 4.00
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.60 3.00
4 Anna RiedlováAnna Riedlová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.73 2.00
5 Sára AndělováSára Andělová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.39 1.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.71 11.00
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.91 9.00
3 David LojkásekDavid Lojkásek 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.93 8.00
4 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.94 7.00
5 Ján Šuba Ján Šuba 94 AK HodonínAK Hodonín 15.38 6.00
6 Jakub HomolaJakub Homola 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.39 5.00
7 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.55 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.56 3.00
2 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.65 2.00
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.71 1.00
4 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.85
5 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.22
6 Tomáš RočekTomáš Roček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.61
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.21 11.00
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.40 9.00
3 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 39.89 8.00
4 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 40.52 7.00
5 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 40.59 6.00
6 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PolákJan Polák 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.33 3.00
2 Ján Šuba Ján Šuba 94 AK HodonínAK Hodonín 42.25 2.00
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 43.06 1.00
4 Tomáš KubíkTomáš Kubík 95 AK OlomoucAK Olomouc 43.56
5 Martin ŠachMartin Šach 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.81
David LojkásekDavid Lojkásek 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 40.95 4.00
2 Jan VedlichJan Vedlich 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.84
3 Roman StránskýRoman Stránský 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.53
4 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.99
5 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 46.86
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.59 11.00
2 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.15 9.00
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.61 8.00
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.61 6.00
5 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.32 4.00
6 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.82 1.00
Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.58 7.00
2 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 48.65 5.00
3 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.76 3.00
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.80 2.00
5 Anna RiedlováAnna Riedlová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.21
6 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.21
7 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 56.15
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:22.12 11.00
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:33.93 9.00
3 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:56.92 8.00
4 Nikola ČernáNikola Černá 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:04.24 7.00
5 Denisa JírůDenisa Jírů 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:05.85 6.00
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:07.40 5.00
7 Jana BrantlováJana Brantlová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:09.33 4.00
8 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:10.30 3.00
9 Tereza TancerováTereza Tancerová 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:14.29 2.00
10 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:18.37 1.00
11 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:49.32
Lenka HaasováLenka Haasová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Veronika JindřichováVeronika Jindřichová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Kristýna PoppováKristýna Poppová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 16 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:19.32 11.00
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:30.51 9.00
3 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 6:48.75 8.00
4 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 6:54.14 7.00
5 Martin ŠvarcMartin Švarc 94 AK HodonínAK Hodonín 6:59.16 6.00
6 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7:17.51 5.00
7 Jan MikeskaJan Mikeska 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7:33.46 4.00
8 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8:40.48 3.00
9 Vladimír Černý Vladimír Černý 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8:40.99 2.00
10 Prokop VyskočilProkop Vyskočil 94 AK HodonínAK Hodonín 10:01.84 1.00
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Palivec, Vedlich, Jonáš T., Bakalár A - Palivec, Vedlich, Jonáš T., Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.41 11.00
2 A - Antsiou, Kotarba, Čík, Tlustý A - Antsiou, Kotarba, Čík, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.90 9.00
3 A - Gröpl, Homola, Madej, Pistovčák A - Gröpl, Homola, Madej, Pistovčák AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 45.55 8.00
4 A - Chmelík, Plaskoň, Lašek, Kopecký A - Chmelík, Plaskoň, Lašek, Kopecký Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.33 5.00
5 A - Kučeřík, Džuba R., Džuba O., Ščudla A - Kučeřík, Džuba R., Džuba O., Ščudla AK HodonínAK Hodonín 47.95 4.00
6 A - Beneš, Stránský, Zethner, Čechlovský A - Beneš, Stránský, Zethner, Čechlovský TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.94
A - Frnka, Pernica, Klapil, Kubík A - Frnka, Pernica, Klapil, Kubík AK OlomoucAK Olomouc DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Polák, Mach, Šmahel, Šíp B - Polák, Mach, Šmahel, Šíp ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.88 7.00
2 B - Friedal, Kukla, Paskuda, Paskura, Stoklasa B - Friedal, Kukla, Paskuda, Paskura, Stoklasa AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.94 6.00
3 C - Kukal, Michalec, Koutný, Procházka C - Kukal, Michalec, Koutný, Procházka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.47 3.00
4 C - Vedra, Blažek, Holek, Šesták C - Vedra, Blažek, Holek, Šesták AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.49 2.00
5 B - Elšík, Čagánek, Herka, Švarc B - Elšík, Čagánek, Herka, Švarc AK HodonínAK Hodonín 49.68 1.00
6 B - Hrubeš, Tyc, Kubec, Kaplan B - Hrubeš, Tyc, Kubec, Kaplan Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.53
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Marvanová, Borsíková, Zaplatílková, Janovská A - Marvanová, Borsíková, Zaplatílková, Janovská A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.82 11.00
2 A - Matoušková, Lososová, Doležalová, Brožková A - Matoušková, Lososová, Doležalová, Brožková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.21 9.00
3 A - Adámková, Kašovská, Trávníčková, Šebestíková A - Adámková, Kašovská, Trávníčková, Šebestíková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 51.80 8.00
4 Vélová, Posejpalová, Řehořová, Masná Vélová, Posejpalová, Řehořová, Masná TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.17 7.00
5 A - Fejtová, Rohačková, Rajtmajerová, Hřebenářová A - Fejtová, Rohačková, Rajtmajerová, Hřebenářová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.59 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Capouchová, Tenglerová, Caisová, Benešová B - Capouchová, Tenglerová, Caisová, Benešová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.00 5.00
2 B - Balousová, Knížková, Skirčaková, Reznerová B - Balousová, Knížková, Skirčaková, Reznerová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.81 4.00
3 B - Zoulová, Krajčíková, Petrová, Lopatová B - Zoulová, Krajčíková, Petrová, Lopatová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.25 3.00
4 B - Blovská, Skleničková, Šmídová, Vondrounská B - Blovská, Skleničková, Šmídová, Vondrounská A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.27 2.00
5 C - Houdová, Zelenková, Schindlerová, Tauberová C - Houdová, Zelenková, Schindlerová, Tauberová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.47 1.00
6 C - Sartoriusová, Pavlyuk, Pehaničová, Berková C - Sartoriusová, Pavlyuk, Pehaničová, Berková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.30
B - Jadrníčková, Kadlecová, Pokorná, Jírů B - Jadrníčková, Kadlecová, Pokorná, Jírů AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Žurovec, Herka, Kubalák, Goiš A - Žurovec, Herka, Kubalák, Goiš AK HodonínAK Hodonín 3:30.16 11.00
2 A - Mach, Šistek, Šíp, Hlaváč A - Mach, Šistek, Šíp, Hlaváč ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.35 9.00
3 A - Zenkl, Zemaník, Šesták, Friedel A - Zenkl, Zemaník, Šesták, Friedel AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:38.88 8.00
4 A - Hromadník, Vedlich, Lepič, Pánek A - Hromadník, Vedlich, Lepič, Pánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:43.45 7.00
5 A - Tesař, Kubík, Ryšavý, Zeman A - Tesař, Kubík, Ryšavý, Zeman AK OlomoucAK Olomouc 3:43.94 5.00
6 A - Chmelík, Kvijec, Kopecký, Halbrštadt A - Chmelík, Kvijec, Kopecký, Halbrštadt Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:45.63 4.00
7 A - Beneš, Stránský, Zethner, Čechlovský A - Beneš, Stránský, Zethner, Čechlovský TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:05.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Kukal, Koutný, Procházka, Šmahel B- Kukal, Koutný, Procházka, Šmahel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:43.79 6.00
2 B - Džuba R., Elšík, Čagánek, Vinklárek B - Džuba R., Elšík, Čagánek, Vinklárek AK HodonínAK Hodonín 3:51.39 3.00
3 B - Žalmánek, Rolh, Schneider, Kukla B - Žalmánek, Rolh, Schneider, Kukla AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:55.73 2.00
4 C - Paskuda, Ševeček, Holek, Vedra C - Paskuda, Ševeček, Holek, Vedra AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:00.66 1.00
5 B - Frnka, Švub, Pospíšil, Zapletal B - Frnka, Švub, Pospíšil, Zapletal AK OlomoucAK Olomouc 4:01.42
6 B - Blažek, Rubeš, Kaplan, Tyc B - Blažek, Rubeš, Kaplan, Tyc Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:10.03
7 C - Kučeřík, Džuba O., Švaru, Veselský C - Kučeřík, Džuba O., Švaru, Veselský AK HodonínAK Hodonín 4:17.97
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Vítová, Čermáková, Balovsová, Mejstříková A - Vítová, Čermáková, Balovsová, Mejstříková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:12.14 11.00
2 A - Kopecká, Caisová, Hrachovcová, Kružíková A - Kopecká, Caisová, Hrachovcová, Kružíková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:12.78 9.00
3 A - Homolová, Chrumezyk, Kubištová A., Kupková A - Homolová, Chrumezyk, Kubištová A., Kupková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:14.20 8.00
4 A - Krejčíková, Pehanišová, Kopalová, Meezková A - Krejčíková, Pehanišová, Kopalová, Meezková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:20.46 7.00
5 A - Vachová, Pokorná, Selniková, Facharová A - Vachová, Pokorná, Selniková, Facharová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:25.53 6.00
6 A - Tancerová, Majerová, Musilová, Tancerová A. A - Tancerová, Majerová, Musilová, Tancerová A. TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:25.99 4.00
7 A - Drunecká, Marvanová, Brantlová, Zelenková A - Drunecká, Marvanová, Brantlová, Zelenková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:37.12 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Kubištová E., Couralová, Phan Trany Thanh, Šulcová B - Kubištová E., Couralová, Phan Trany Thanh, Šulcová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.58 5.00
2 B - Holubová, Schlitzová, Lososová, Píšová B - Holubová, Schlitzová, Lososová, Píšová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:28.62 3.00
3 C - Tenglerová, Kolomá, Kubíková, Capouchová C - Tenglerová, Kolomá, Kubíková, Capouchová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:37.53 1.00
4 B - Zoulová, Petrová, Pavlyuk, Sartoriusová B - Zoulová, Petrová, Pavlyuk, Sartoriusová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:41.20
5 B - Martínková, Úradníková, Ulbrichová, Pospíšilová B - Martínková, Úradníková, Ulbrichová, Pospíšilová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:01.33
B - Čepová, Vagnerová, Adámková, Šebestíková B - Čepová, Vagnerová, Adámková, Šebestíková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.00 11.00
2 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 1.87 9.00
3 Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
94 1.87 8.00
4 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.83 7.00
5 Vít PernicaVít Pernica
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.78 6.00
6= Jakub KubíčekJakub Kubíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.72 4.50
6= Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.72 4.50
8 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.72 3.00
9= Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.60 1.00
9= Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.60 1.00
9= Martin ŠachMartin Šach
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.60 1.00
12 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.45
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.61 11.00
2 Lucie ČepováLucie Čepová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.57 9.00
3= Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.48 7.50
3= Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 1.48 7.50
5 Aneta FejtováAneta Fejtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 1.42 6.00
6 Anna SchindlerováAnna Schindlerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.42 5.00
7= Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.42 3.50
7= Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.42 3.50
9 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.42 2.00
Dominika ŠmídováDominika Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Karolína HerrmannováKarolína Herrmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 NM
Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 4.50 11.00
2 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.20 9.00
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.00 8.00
4 Jakub KubíčekJakub Kubíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 3.75 7.00
5 Jakub HolekJakub Holek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 2.90 6.00
6 Jan MinátJan Minát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 2.70 5.00
7= Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.50 3.00
7= Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 2.50 3.00
7= Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2.50 3.00
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 3.05 11.00
2 Hana ReznerováHana Reznerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 2.95 9.00
3 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 2.85 8.00
4= Lenka HaasováLenka Haasová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.75 6.50
4= Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.75 6.50
6 Eliška KubíkováEliška Kubíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 2.65 5.00
7 Kateřina KolomáKateřina Kolomá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.30 4.00
8 Eva BerkováEva Berková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 2.30 3.00
9 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.30 2.00
Kateřina JanatováKateřina Janatová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.61 -0.2 m/s 11.00
2 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 6.56 +0.2 m/s 9.00
3 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.44 +0.4 m/s 8.00
4 Vít PernicaVít Pernica
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.39 +0.2 m/s 7.00
5 Adam FriedelAdam Friedel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 6.33 +0.1 m/s 6.00
6 Jan BergJan Berg
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 6.24 +0.3 m/s 5.00
7 Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 6.12 +0.7 m/s 4.00
8 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.98 +0.2 m/s 3.00
9 Tomáš RočekTomáš Roček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.94 +0.3 m/s 2.00
10 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.84 +0.3 m/s 1.00
11 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 5.81 -0.3 m/s
12 Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 5.80 -0.2 m/s
13 Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.73 +0.2 m/s
14 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.64 +0.4 m/s
15 Erik PistovčákErik Pistovčák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 5.58 -0.2 m/s
16 Martin ŠachMartin Šach
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.48 +0.1 m/s
17 Jan BezákJan Bezák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.10 +0.2 m/s
Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 DNP
Christian AntsiouChristian Antsiou
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.23 -0.1 m/s 11.00
2 Anežka MasnáAnežka Masná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.17 +0.2 m/s 9.00
3 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 5.13 +0.2 m/s 8.00
4 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 5.12 +0.3 m/s 7.00
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.07 +0.2 m/s 6.00
6 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 4.78 +0.2 m/s 5.00
7 Věra MatouškováVěra Matoušková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.78 -0.1 m/s 4.00
8 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.65 -0.4 m/s 3.00
9 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 4.59 +0.2 m/s 2.00
10 Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 4.56 -0.1 m/s 1.00
11 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.53 -0.1 m/s
12 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.48 -0.2 m/s
13 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 4.17 +0.3 m/s
14 Dominika ŠmídováDominika Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.09 -0.1 m/s
15 Pavla ZelenkováPavla Zelenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.04 -0.3 m/s
16 Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 3.91 -0.2 m/s
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David LojkásekDavid Lojkásek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 13.76 +0.1 m/s 11.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 13.49 -0.2 m/s 9.00
3 Ján Šuba Ján Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 13.44 +0.2 m/s 8.00
4 Tomáš RočekTomáš Roček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 13.32 +1.4 m/s 7.00
5 Christian AntsiouChristian Antsiou
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 13.28 +0.1 m/s 6.00
6 Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 13.28 +1.6 m/s 5.00
7 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 12.91 +0.4 m/s 4.00
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 12.86 +0.9 m/s 3.00
9 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 12.52 +0.4 m/s 2.00
10 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 12.44 +0.2 m/s 1.00
11 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 12.38 +0.1 m/s
12 Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 12.36 +0.3 m/s
13 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 11.97 +0.3 m/s
14 Karel MazálekKarel Mazálek
AK HodonínAK Hodonín
94 11.79 +0.1 m/s
Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 DNP
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 10.69 -0.1 m/s 11.00
2 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 10.53 +0.8 m/s 9.00
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10.43 +0.8 m/s 8.00
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10.43 -0.8 m/s 7.00
5 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 10.41 +0.3 m/s 6.00
6 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.36 -0.1 m/s 5.00
7 Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.25 +0.7 m/s 4.00
8 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 10.25 -0.2 m/s 3.00
9 Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 09.55 -0.5 m/s 2.00
10 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 09.15 +0.2 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 14.38 11.00
2 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 12.81 9.00
3 Anna VachováAnna Vachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 12.58 8.00
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 12.17 7.00
5 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 12.01 6.00
6 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 11.93 5.00
7 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 11.60 4.00
Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 11.60 3.00
9 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11.30 2.00
10 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 11.26 1.00
11 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 11.22
12 Kateřina RonešováKateřina Ronešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 11.21
13 Karolína MlejnkováKarolína Mlejnková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 10.61
14 Šárka BrožkováŠárka Brožková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 09.34
15 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 09.18
16 Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 09.06
17 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 07.93
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 16.74 11.00
2 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 16.30 9.00
3 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 15.93 8.00
4 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 14.48 7.00
5 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 13.87 6.00
6 Karel MazálekKarel Mazálek
AK HodonínAK Hodonín
94 13.81 5.00
7 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 13.48 4.00
8 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 13.06 3.00
9 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 12.77 2.00
10 Milan ŠochmanMilan Šochman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 12.67 1.00
11 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.64
12 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
AK HodonínAK Hodonín
96 12.59
13 Jakub MádrJakub Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
94 12.42
14 Jakub KubíčekJakub Kubíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 12.28
15 Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 12.03
16 Lukáš TulisLukáš Tulis
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 11.99
17 Ondřej KupkaOndřej Kupka
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 11.87
18 Hynek MezeraHynek Mezera
AK HodonínAK Hodonín
94 11.58
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 DNP
Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 35.24 11.00
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 34.11 9.00
3 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 32.33 8.00
4 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 31.94 7.00
5 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 30.68 6.00
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 30.02 5.00
7 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 29.90 4.00
8 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 29.50 3.00
9 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 28.89 2.00
10 Karolína MlejnkováKarolína Mlejnková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 27.22 1.00
11 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 24.75
12 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 23.56
13 Veronika JindřichováVeronika Jindřichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 23.45
14 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 22.19
15 Šárka BrožkováŠárka Brožková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 19.15
Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 46.70 11.00
2 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 46.41 9.00
3 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 45.27 8.00
4 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 43.42 7.00
5 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 41.50 6.00
6 Lukáš TulisLukáš Tulis
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 40.45 5.00
7 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 40.35 4.00
8 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 39.68 3.00
9 Hynek MezeraHynek Mezera
AK HodonínAK Hodonín
94 38.08 2.00
10 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 37.65 1.00
11 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 35.82
12 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 35.28
13 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 34.95
14 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 33.15
15 Ondřej KupkaOndřej Kupka
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 33.01
16 Jan MichalecJan Michalec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 32.12
17 Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 31.89
18 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 29.52
Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 45.68 11.00
2 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 45.12 9.00
3 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 41.24 8.00
4 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 40.95 7.00
5 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 39.89 6.00
6 Karolína MlejnkováKarolína Mlejnková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 39.78 5.00
7 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 39.21 4.00
8 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 38.67 3.00
9 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 38.08 2.00
10 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 33.27 1.00
11 Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 31.71
12 Veronika JindřichováVeronika Jindřichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 31.51
13 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 30.33
14 Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 26.52
15 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 24.13
16 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 23.77
17 Kateřina RonešováKateřina Ronešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 21.73
18 Nikola ČernáNikola Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 20.55
Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 NM
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 49.92 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 49.70 9.00
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 48.58 8.00
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 47.06 7.00
5 Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 46.99 6.00
6 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 45.40 5.00
7 Matěj PalivecMatěj Palivec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 45.38 4.00
8 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 44.23 3.00
9 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 42.20 2.00
10 Jakub MádrJakub Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
94 39.59 1.00
11 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 38.28
12 Prokop VyskočilProkop Vyskočil
AK HodonínAK Hodonín
94 36.60
13 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 35.11
14 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 33.75
Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 NM
Lukáš TulisLukáš Tulis
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 NM
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 41.37 11.00
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 36.40 9.00
3 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 34.88 8.00
4 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 33.55 7.00
5 Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 32.61 6.00
6 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 31.35 5.00
7 Andrea DoležalováAndrea Doležalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 30.58 4.00
8 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 30.41 3.00
9 Anna VachováAnna Vachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 29.98 2.00
10 Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 27.27 1.00
11 Karolína HerrmannováKarolína Herrmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 25.17
12 Nikola ČernáNikola Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 23.93
13 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 22.44
14 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 21.60
Veronika KleslováVeronika Kleslová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 61.13 11.00
2 Jan MichalecJan Michalec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 56.44 9.00
3 Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 50.72 8.00
4 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 49.02 7.00
5 Karel MazálekKarel Mazálek
AK HodonínAK Hodonín
94 48.92 6.00
6 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 48.13 5.00
7 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
AK HodonínAK Hodonín
96 44.80 4.00
8 Hynek MezeraHynek Mezera
AK HodonínAK Hodonín
94 44.39 3.00
9 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 43.59 2.00
10 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 43.18 1.00
11 Milan ŠochmanMilan Šochman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 42.04
12 Jakub VedraJakub Vedra
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 40.95
13 Jan MinátJan Minát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 38.19
14 David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 37.49
15 Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 37.43
16 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 34.76
Celkem 16 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:44.21 11.00
2 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20:47.15 9.00
3 Peter VeselskýPeter Veselský 95 AK HodonínAK Hodonín 22:16.99 8.00
Roman StoklasaRoman Stoklasa 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SelníkováAnna Selníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17:05.11 11.00
2 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18:02.93 9.00
3 Karolína ÚradníkováKarolína Úradníková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:41.61 8.00
4 Hana ZoulováHana Zoulová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20:17.70 7.00
5 Linda KukolováLinda Kukolová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20:24.66 6.00
6 Šárka BrožkováŠárka Brožková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:24.67 5.00
7 Dominika UlbrichováDominika Ulbrichová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21:19.97 4.00
8 Kateřina KotalováKateřina Kotalová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21:32.66 3.00
9 Michaela MaláMichaela Malá 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:51.46 2.00
10 Tereza HorníkováTereza Horníková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23:10.92 1.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 256.50
2 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 205.00
3 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 184.00
4 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 151.00
5 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 122.50
6 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 065.00
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 063.00
8 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 044.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 110 m př., 300 m př., 300 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 219.00
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 184.50
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 178.50
4 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 163.50
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 128.00
6 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 103.00
7 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 085.50
8 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 051.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 100 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 300 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků