Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velké ceny Jihlavy

Jihlava (20. 8. 2011)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 Tatran Spišská Nová VesTatran Spišská Nová Ves 10.95
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.15
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.40
4 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.83
5 Jiří SlavíkJiří Slavík 93 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13.01
Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11.01
2 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.71
3 František NikodémFrantišek Nikodém 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.84
4 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.53
5 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.72
6 Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.42
Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.49
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ ChyškyTJ Chyšky 12.68
3 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.85
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.93
5 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.99
6 Martin KloudaMartin Klouda 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2011) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.00
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 15.31
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.35
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.24
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.8.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.77
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.01
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.29
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.95
5 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 15.23
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2011) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.67
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.82
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.16
4 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 13.33
5 Hana ElznerováHana Elznerová 74 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2011) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.91
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.16
3 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.80
4 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.04
5 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.87
Dominika KrejcarováDominika Krejcarová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.45
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.00
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.05
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.13
5 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková 96 JAC BrnoJAC Brno 14.17
2 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.17
7 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.37
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.20
2 Alena RyšánováAlena Ryšánová 97 AC ČáslavAC Čáslav 14.30
3 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.58
4 Jana ZápotočnáJana Zápotočná 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.61
Dominika KohoutkováDominika Kohoutková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.8.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 JAC BrnoJAC Brno 13.80
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.93
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.97
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.58
5 Lenka TauberováLenka Tauberová 98 JAC BrnoJAC Brno 14.79
6 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 15.67
7 Tereza CoufalováTereza Coufalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.30
8 Veronika SestrienkováVeronika Sestrienková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 16.39
Celkem 8 závodníků