Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek

Pardubice (3. 9. 2011)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.82
2 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.55
3 Michal ĎuriačMichal Ďuriač 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 13.09
4 Jakub ZachovalJakub Zachoval 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 11.80
2 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.18
3 Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice 12.65
MB Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.47
MB Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.55
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 11.77 11.00
2 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.17 9.00
3 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.56 8.00
4 Michal ĎuriačMichal Ďuriač 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.84 7.00
Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Jakub ZachovalJakub Zachoval 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.73
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 11.97
3 David LašekDavid Lašek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.02
Adam OvčarikAdam Ovčarik 97 TJ DobruškaTJ Dobruška DNS
Lukáš TrynerLukáš Tryner 95 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.13
2 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.57
Roman ŠafářRoman Šafář 94 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Vojtěch PopVojtěch Pop 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 3.9.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.46 11.00
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 12.01 9.00
3 David LašekDavid Lašek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.06 8.00
4 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.20 7.00
5 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.86 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 3.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 13.63 11.00
2 Martina ČernáMartina Černá 93 AC PardubiceAC Pardubice 13.86 9.00
3 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.43 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 3.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.04 11.00
2 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.38 9.00
3 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC PardubiceAC Pardubice 13.60 8.00
4 Natálie RaitrováNatálie Raitrová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.79 7.00
5 Iva HavlováIva Havlová 95 AC PardubiceAC Pardubice 13.86 6.00
6 Jana TýlováJana Týlová 95 AC PardubiceAC Pardubice 14.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.9.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.96 4.00
2 Jana KaláškováJana Kalášková 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.88 3.00
3 Veronika BrychováVeronika Brychová 95 AC PardubiceAC Pardubice 15.18 2.00
4 Iva FrošováIva Frošová 96 AC PardubiceAC Pardubice 15.88 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.39
2 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.50
3 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC PardubiceAC Pardubice 13.58
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.98
5 Veronika BrychováVeronika Brychová 95 AC PardubiceAC Pardubice 15.19
Anna RutrlováAnna Rutrlová 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva HavlováIva Havlová 95 AC PardubiceAC Pardubice 13.65
2 Natálie RaitrováNatálie Raitrová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.73
3 Jana TýlováJana Týlová 95 AC PardubiceAC Pardubice 13.95
4 Jana KaláškováJana Kalášková 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.79
5 Iva FrošováIva Frošová 96 AC PardubiceAC Pardubice 15.94
Celkem 5 závodníků