Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

České Budějovice (3. 9. 2011)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.15 11.00
2 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.31 9.00
3 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.61 8.00
4 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13.40 7.00
Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.15
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.04
Celkem 1 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.37 7.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.63 5.00
3 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 91 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.69 4.00
MB Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.63
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.36
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.66
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.26
Celkem 1 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KissMilan Kiss 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.00 11.00
2 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 27.44 9.00
3 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 27.68 8.00
4 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.08 7.00
MB Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.44
MB Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 ACK DomažliceACK Domažlice 23.17
Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.90
Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 30.72 7.00
2 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 91 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 33.46 5.00
MB Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.09
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.52
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.34
2 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.86
Eva FührerováEva Führerová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 53.85 11.00
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 56.54 9.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 57.26 8.00
4 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 57.32 7.00
5 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 59.89 6.00
6 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 60.22 5.00
MB Ondřej MaruškaOndřej Maruška 91 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 57.58
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:13.27 11.00
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:21.41 9.00
3 David NohejlDavid Nohejl 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:23.16 8.00
4 Martin KošinaMartin Košina 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:24.01 7.00
5 Antonín HavelkaAntonín Havelka 80 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:24.04 6.00
6 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.98 5.00
7 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:25.99 4.00
MB Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:00.23
Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:04.78
MB Nikol VozkováNikol Vozková 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3:51.39
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Eva FührerováEva Führerová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:46.03 11.00
2 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:47.64 9.00
3 Michal JedličkaMichal Jedlička 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:52.39 8.00
4 Jaromír HabaraJaromír Habara 74 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 4:53.71 7.00
5 David NohejlDavid Nohejl 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:17.34 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09:38.27 11.00
2 Jiří JansaJiří Jansa 66 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09:39.33 9.00
3 Jaromír HabaraJaromír Habara 74 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10:21.82 8.00
4 Michal JedličkaMichal Jedlička 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10:50.14 7.00
5 Ivan RokosIvan Rokos 59 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 11:59.95 6.00
MB Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:49.09
MB Zdeněk JašarovZdeněk Jašarov 57 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10:59.72
MB Zdeněk VosátkaZdeněk Vosátka 63 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11:51.30
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 41.98
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.10
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.72
2 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.40
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 53.40
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 ACK DomažliceACK Domažlice 54.27
MB Jiří KordíkJiří Kordík 91 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.58
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 65.81 11.00
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 67.96 9.00
3 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 71.89 8.00
4 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 75.24 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.14
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neruda, Bartoš, Vyroubal, Jedlička Neruda, Bartoš, Vyroubal, Jedlička TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:02.54 11.00
2 Kiss, Novák, Wagner, Balogh Kiss, Novák, Wagner, Balogh TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:13.92 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.85 Body
1 Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 1.80 OXOXOXXX 11.00
2 Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.80 OXOXOXXX 9.00
3 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.80 OXOXOXXX 8.00
4 Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 1.75 OXOXOXXX 7.00
5 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 1.75 OXOXOXXX 6.00
6 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 1.70 OXOXOXXX 5.00
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.60 OXOXOXXX 4.00
8 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.55 OXOXOXXX 3.00
9 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 DNP
10 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 DNP
MB Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.65
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.80
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.511.55 Body
1 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.51 -OOOOXOXXX
2 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.40 OOOOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.102.402.602.80 Body
1= Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.60 OOXXX 10.00
1= Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 2.60 OOXXX 10.00
3 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 2.40 OOXXX 8.00
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
5 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 DNP
6 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
87 DNP
7 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 5.99 5.99--5.99--- 11.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 3.94 3.943.93-3.94--- 9.00
MB Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 5.94
Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 0 0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.56 X6.566.546.56X6.436.56
2 Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 5.49 5.375.495.175.49--
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 4.86 4.454.824.864.864.754.774.77 7.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.28 X4.284.284.284.254.26X 5.00
3 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
91 4.24 3.974.183.954.183.844.244.24 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 5.33 5.03X5.305.305.335.185.28
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 4.99 5.03X5.305.305.335.185.28
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
87 10.56 11.00
2 Lukáš RokosLukáš Rokos
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
87 10.36 9.00
3 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 10.19 8.00
Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 DNP
Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 DNP
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 10.98 ----10.9810.6810.81
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie KošinováMarie Košinová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
95 06.76 06.5606.5106.7306.7306.5406.7606.50 7.00
2 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
68 06.62 05.8605.8205.4005.8606.2006.6205.98 5.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 10.27 09.8109.5010.2710.2709.7109.59X
MB Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 09.97
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 10.26 09.7509.2610.2610.2609.9810.0309.68
2 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 09.55 09.55X09.5009.5509.30XX
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 12.04 11.5311.8411.7211.8411.7912.04X
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 12.12 11.5612.12X12.12XX- 11.00
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 11.86 10.7610.7711.6411.6411.4811.86X 9.00
3 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 11.21 10.9710.7711.1211.1211.2110.8010.70 8.00
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
68 10.54 10.1710.5410.0210.5410.11XX 7.00
5 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 10.33 XX09.4009.4009.4110.1310.33 6.00
6 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 08.64 08.2308.4508.3608.4508.2508.4808.64 5.00
7 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 07.76 06.7407.7606.9707.7607.16-- 4.00
8 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 06.84 05.7206.3806.2506.3806.4106.5806.84 3.00
MB Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 12.69
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 25.28 21.9422.8725.2825.2823.80X22.15 7.00
2 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 19.79 19.6718.38X19.6716.7019.7919.33 5.00
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 24.89
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 27.58
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 26.47 25.8022.6826.4726.4724.76X25.98
2 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 25.46 19.8324.9325.4625.46XXX
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 38.84 30.6232.18X32.1838.8434.22- 11.00
2 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
68 30.84 28.2529.2330.3430.3430.8429.35X 9.00
3 Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 30.44 29.9430.44-30.44XX28.96 8.00
4 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 30.09 X29.3130.0930.09X26.19X 7.00
5 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 29.98 XX29.2929.2929.98X29.93 6.00
6 Pavel PfauserPavel Pfauser
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 29.74 X28.7629.7429.7428.0327.53X 5.00
7 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 29.57 29.5729.3027.7929.57X25.53X 4.00
8 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 26.13 25.0925.0326.1326.1325.65XX 3.00
9 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 25.48 X25.48X25.48--- 2.00
10 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 24.62 X24.6223.4424.62--- 1.00
11 Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 21.04 19.5821.04X21.04---
12 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 15.99 15.5315.9913.8415.99---
MB Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 35.92
MB Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
48 32.17
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 34.72 32.5034.72X34.7230.6330.14X 7.00
2 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 22.96 18.5218.9419.8519.8516.6517.4822.96 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 46.75 44.6041.3346.7546.75XX46.72
MB Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 26.38
MB Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 24.63
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 48.90 46.70X46.1446.7047.3148.90X 11.00
2 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 48.73 48.7345.6148.3348.7344.5244.8845.23 9.00
3 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 44.52 43.2942.10X43.29-43.7144.52 8.00
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 40.20 39.0039.26-39.2640.2038.87- 7.00
5 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 37.50 35.1637.5034.6037.50X35.57X 6.00
6 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
68 33.75 33.7533.2631.9833.7532.7633.0832.79 5.00
7 Michal JedličkaMichal Jedlička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 28.51 X28.28-28.28-25.4528.51 4.00
8 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 26.83 26.83X24.7726.83XXX 3.00
9 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 23.32 X23.32X23.32--- 2.00
10 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 22.31 22.31--22.31--- 1.00
11 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 16.90 16.90X16.2416.90---
MB Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 41.13
MB Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
48 36.91
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 219.00
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 147.00
3 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 129.00
4 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 044.00
5 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 027.00
6 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 023.00
7 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 008.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 4x400 m, disk 2kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 400 m př.
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 042.00
2 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 038.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka
Celkem 2 závodníků