výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a KP Olomouckého kraje jednotlivců

Šumperk (15. 9. 2011)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.58 11.00
2 Matouš ŽáčekMatouš Žáček 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.62 9.00
3 Petr PetrPetr Petr 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.73 8.00
4 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.75 7.00
5 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.85 4.00
6 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.90 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.76 6.00
2 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.77 5.00
3 Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.93 2.00
4 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.06
5 Vladimir BalazsVladimir Balazs 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.08
6 Jakub PeňásJakub Peňás 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír PánekLubomír Pánek 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.94 1.00
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.29
3 Pavel ChromecPavel Chromec 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.33
4 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.37
5 Matěj HašaMatěj Haša 97 SK HraniceSK Hranice 08.44
6 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.16
2 Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.48
3 Roman ŠpačekRoman Špaček 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.50
4 Michal RichterMichal Richter 97 SK PřerovSK Přerov 08.71
5 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.88
6 Petr BřezinaPetr Březina 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.04
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KnobDaniel Knob 97 AK ŠternberkAK Šternberk 07.96
2 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 08.97
3 Marek KrejčíMarek Krejčí 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.52
4 Josef KubaJosef Kuba 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.25
Jan WeinlichJan Weinlich 96 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ČmakalRadim Čmakal 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.04
2 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.07
MB Miroslav ZváraMiroslav Zvára 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
MB Roman KurfirstRoman Kurfirst 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.06
MB Štěpán MatoušekŠtěpán Matoušek 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.23
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.03 11.00
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.04 9.00
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.25 8.00
4 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.78 3.50
5 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.17
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.58 5.50
2 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.78 3.50
3 Michaela ŠterclováMichaela Šterclová 97 AK ŠternberkAK Šternberk 08.95
4 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 09.01
5 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.07
MB Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.91
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika BátkováMonika Bátková 98 TJ UničovTJ Uničov 08.57 7.00
2 Adéla VeselskáAdéla Veselská 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.58 5.50
3 Markéta VlkováMarkéta Vlková 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.90 1.00
4 Agáta LapčíkováAgáta Lapčíková 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.11
5 Vendula MarákováVendula Maráková 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.19
6 Sabina NěmcováSabina Němcová 97 AK OlomoucAK Olomouc 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana ZacpalováRomana Zacpalová 98 TJ UničovTJ Uničov 08.89 2.00
2 Michaela NetopilováMichaela Netopilová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 09.20
3 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.24
4 Karolína DopitováKarolína Dopitová 97 AC ProstějovAC Prostějov 09.54
5 Babriela BořilováBabriela Bořilová 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.64
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ŽáčekMatouš Žáček 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.16 11.00
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 18.39 9.00
3 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 96 AK OlomoucAK Olomouc 18.43 8.00
4 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 18.52 7.00
5 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 18.98 6.00
Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.19 4.00
2 Vladimir BalazsVladimir Balazs 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.43 1.00
3 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 19.55
4 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 19.77
5 Bartoloměj FucimanBartoloměj Fuciman 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 20.23
Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik BártaPatrik Bárta 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.61
2 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 20.12
3 Michal RichterMichal Richter 97 SK PřerovSK Přerov 21.19
4 Martin KrejčíMartin Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 21.47
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK OlomoucAK Olomouc 21.86
6 Matěj KundrátMatěj Kundrát 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.54
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.59
2 Robin VizinaRobin Vizina 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.79
3 Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík 98 AK KroměřížAK Kroměříž 21.76
4 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 22.81
5 Šimon ZieglerŠimon Ziegler 97 AC ProstějovAC Prostějov 23.32
MB Štěpán MatoušekŠtěpán Matoušek 97 AK OlomoucAK Olomouc 26.22
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír PánekLubomír Pánek 96 AK OlomoucAK Olomouc 19.00 5.00
2 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.32 3.00
3 Radim ČmakalRadim Čmakal 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.33 2.00
4 Josef UhlířJosef Uhlíř 96 AK ŠternberkAK Šternberk 20.03
MB Roman KurfirstRoman Kurfirst 96 AK OlomoucAK Olomouc 19.19
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.33 11.00
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.16 9.00
3 Monika BátkováMonika Bátková 98 TJ UničovTJ Uničov 21.07 8.00
4 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 21.12 7.00
5 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 21.74 5.00
6 Michaela ŠterclováMichaela Šterclová 97 AK ŠternberkAK Šternberk 22.44 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.38 3.00
2 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.51 1.00
3 Renata FialováRenata Fialová 97 AC ProstějovAC Prostějov 22.81
4 Monika HybrantováMonika Hybrantová 97 TJ UničovTJ Uničov 23.33
5 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 23.86
6 Markéta HlochováMarkéta Hlochová 97 AK OlomoucAK Olomouc 23.87
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana ZacpalováRomana Zacpalová 98 TJ UničovTJ Uničov 21.63 6.00
2 Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 22.21 4.00
3 Pavlína NeherováPavlína Neherová 97 AC ProstějovAC Prostějov 22.71
MB Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 21.64
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 41.77 9.00
2 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK OlomoucAK Olomouc 42.04 8.00
3 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 42.26 7.00
4 Jakub ŠmídJakub Šmíd 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.08 5.00
5 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 43.94 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NavrátilJan Navrátil 96 AK OlomoucAK Olomouc 45.91 3.00
2 Radovan NěmecRadovan Němec 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.48 2.00
3 Martin TrefilíkMartin Trefilík 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 48.46
4 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 49.06
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 41.64 11.00
2 Daniel KnobDaniel Knob 97 AK ŠternberkAK Šternberk 42.33 6.00
3 Jan BeníčekJan Beníček 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.80 1.00
4 Michal LuběnaMichal Luběna 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 49.12
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 45.08 11.00
2 Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 48.27 9.00
3 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 48.83 8.00
4 Michaela NetopilováMichaela Netopilová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 49.90 7.00
5 Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská TJ UničovTJ Uničov 51.58 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 52.77 5.00
2 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 53.05 4.00
3 Zuzana PoláškováZuzana Polášková 97 TJ UničovTJ Uničov 54.60 3.00
Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:13.6 11.00
2 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 2:26.1 9.00
3 Daniel KolskýDaniel Kolský 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:27.0 8.00
4 Matěj KundrátMatěj Kundrát 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:27.1 7.00
5 Robin VizinaRobin Vizina 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:28.7 6.00
6 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:29.0 5.00
7 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:37.1 4.00
8 Jakub ZatloukalJakub Zatloukal 96 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.4 3.00
9 Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:45.7 2.00
10 Radek ZbořilRadek Zbořil 97 AC ProstějovAC Prostějov 2:57.7 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.5 11.00
2 Zuzana PoláškováZuzana Polášková 97 TJ UničovTJ Uničov 2:45.3 9.00
3 Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská TJ UničovTJ Uničov 2:45.8 8.00
4 Monika HybrantováMonika Hybrantová 97 TJ UničovTJ Uničov 2:46.6 7.00
5 Ester SyslováEster Syslová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2:51.7 6.00
6 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:53.5 5.00
7 Lucie DusováLucie Dusová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:06.0 4.00
8 Tereza MalotováTereza Malotová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:10.7 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ReichVáclav Reich 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5:11.3 11.00
2 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 5:22.8 9.00
3 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 5:23.7 8.00
4 Patrik ŠindlerPatrik Šindler 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:29.1 7.00
5 Ondřej HáblOndřej Hábl 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5:37.6 6.00
6 Petr TomkoPetr Tomko 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:45.4 5.00
7 Jan HavlíkJan Havlík 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:51.9 4.00
MB Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:21.7
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:23.1 11.00
2 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:33.3 9.00
3 Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:57.0 8.00
MB Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 5:26.0
Anna KašíkováAnna Kašíková 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.59 11.00
2 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK OlomoucAK Olomouc 15.65 9.00
3 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 15.78 8.00
4 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.09 6.00
Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.08 7.00
2 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 17.08 5.00
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov 18.46 4.00
4 Pavel SimandlPavel Simandl 97 AC ProstějovAC Prostějov 18.95 3.00
5 Jakub ŠenkyříkJakub Šenkyřík 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.08 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JochDaniel Joch 97 AC ProstějovAC Prostějov 19.29 1.00
2 Pavel ChromecPavel Chromec 96 AK OlomoucAK Olomouc 19.62
3 Jakub ZatloukalJakub Zatloukal 96 AC ProstějovAC Prostějov 20.54
4 Jan OrálekJan Orálek 97 AC ProstějovAC Prostějov 21.11
Aleš HorváthAleš Horváth 97 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 2 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 16.61 11.00
2 Veronika JašíkováVeronika Jašíková 97 AK OlomoucAK Olomouc 18.48 9.00
3 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.68 8.00
4 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.89 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 19.53 6.00
2 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 19.66 5.00
3 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC ProstějovAC Prostějov 20.73 4.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 29.98 11.00
2 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 30.14 9.00
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 30.36 8.00
4 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.90 7.00
5 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 31.89 6.00
6 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 33.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 33.47 4.00
2 Michal RichterMichal Richter 97 SK PřerovSK Přerov 33.98 2.00
3 Daniel JochDaniel Joch 97 AC ProstějovAC Prostějov 34.21
4 Pavel SimandlPavel Simandl 97 AC ProstějovAC Prostějov 35.03
5 Jakub ŠenkyříkJakub Šenkyřík 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 36.22
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 33.60 3.00
2 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 34.13 1.00
3 Michal SlovákMichal Slovák 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 37.30
4 Radovan NěmecRadovan Němec 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 37.33
5 Jan RochlaJan Rochla 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 38.61
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MazalováBarbora Mazalová 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 37.23 11.00
2 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC ProstějovAC Prostějov 38.08 9.00
3 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 38.22 8.00
4 Jana BogárováJana Bogárová 97 AC ProstějovAC Prostějov 41.30 7.00
5 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 43.37 6.00
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mlčuch, Horák, Petr, Pánek Mlčuch, Horák, Petr, Pánek AK OlomoucAK Olomouc 30.39 11.00
2 Žádník,Krejča,Uhlíř,Knob Žádník,Krejča,Uhlíř,Knob AK ŠternberkAK Šternberk 30.91 9.00
3 Cejnar, Vizina, Kolský, Žáček Cejnar, Vizina, Kolský, Žáček AK PSK ZlínAK PSK Zlín 31.63 8.00
4 Šmíd, Neméth, Lubina,Špaček Šmíd, Neméth, Lubina,Špaček TJ ŠumperkTJ Šumperk 32.70 6.00
5 Laštůvka, Albrecht, Weinlich, Hubený Laštůvka, Albrecht, Weinlich, Hubený AC ProstějovAC Prostějov 32.98 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lattenberg, Furiš,Sadil,Reich Lattenberg, Furiš,Sadil,Reich AK ŠternberkAK Šternberk 32.54 7.00
2 Orava, Kučera, Haša, Pepernik Orava, Kučera, Haša, Pepernik SK HraniceSK Hranice 33.46 4.00
3 Vlček, Trefilík, Březina, Bárta Vlček, Trefilík, Březina, Bárta AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.09 3.00
MB Kadla, Vilém, Fuciman, Šubrt Kadla, Vilém, Fuciman, Šubrt SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Ziegler, Simandl, Orálek, Zbořil Ziegler, Simandl, Orálek, Zbořil AC ProstějovAC Prostějov DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zlatníková, Galanská, Nerudová, Přidalová Zlatníková, Galanská, Nerudová, Přidalová AK OlomoucAK Olomouc 32.20 11.00
2 Hybrantová, Polašková, Zacpalová, Bártková Hybrantová, Polašková, Zacpalová, Bártková TJ UničovTJ Uničov 35.41 9.00
3 Jašíková, Hlochová, Sanetrníková, Zbořilová Jašíková, Hlochová, Sanetrníková, Zbořilová AK OlomoucAK Olomouc 35.70 8.00
4 Losíková, Maráková, Bogárová, Halířová Losíková, Maráková, Bogárová, Halířová AC ProstějovAC Prostějov 36.06 7.00
Havierová, Neherová, Dopitová, Provazníková Havierová, Neherová, Dopitová, Provazníková AC ProstějovAC Prostějov DQ
Vlková, Vagalová, Netopilová, Syslová Vlková, Vagalová, Netopilová, Syslová AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik LattenbergPatrik Lattenberg
AK ŠternberkAK Šternberk
96 1.65 11.00
2 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.62 9.00
3 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 1.62 8.00
4 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 1.57 7.00
5 Petr VilémPetr Vilém
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.57 6.00
6 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.57 5.00
7 Daniel KolskýDaniel Kolský
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.52 4.00
8 Václav ShánělVáclav Sháněl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.47 3.00
9 Jan BeníčekJan Beníček
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.47 2.00
10 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.42 1.00
11= Filip FurišFilip Furiš
AK ŠternberkAK Šternberk
97 1.37
11= Martin TrefilíkMartin Trefilík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 1.37
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.71
Ondřej ŠtolcOndřej Štolc
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 DNP
Lukáš ChrascinaLukáš Chrascina
SK PřerovSK Přerov
96 DNP
Filip TůmaFilip Tůma
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 DNP
Radek ZbořilRadek Zbořil
AC ProstějovAC Prostějov
97 NM
Jan OrálekJan Orálek
AC ProstějovAC Prostějov
97 NM
Jan NemethJan Nemeth
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marie GolasováMarie Golasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.53 11.00
2 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.50 9.00
3 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.42 8.00
4 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.42 7.00
5 Ester SyslováEster Syslová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 1.37 6.00
6 Jana BogárováJana Bogárová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.37 5.00
7 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 1.37 4.00
8 Pavlína NeherováPavlína Neherová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.32 3.00
9 Barbora MazalováBarbora Mazalová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 1.32 2.00
10= Barbora LosíkováBarbora Losíková
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.27 0.50
10= Eliška MachanováEliška Machanová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.27 0.50
Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 NM
Karolína DopitováKarolína Dopitová
AC ProstějovAC Prostějov
97 NM
MB Daniela VlkováDaniela Vlková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.53
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.20 11.00
2 Roman ŠpačekRoman Špaček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 2.40 9.00
3 Michal LuběnaMichal Luběna
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 2.10 8.00
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 3.20
MB Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 1.90
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 2.30 11.00
2= Elena HrozováElena Hrozová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 1.90 8.50
2= Kateřina HeimováKateřina Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.90 8.50
4 Jana VlčkováJana Vlčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.90 7.00
MB Eva PoláškováEva Polášková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 2.80
MB Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.70
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠvecJan Švec
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.87 11.00
2 Patrik LattenbergPatrik Lattenberg
AK ŠternberkAK Šternberk
96 5.43 9.00
4 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 5.41 7.00
3 Lukáš NáplavaLukáš Náplava
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 5.41 8.00
5 Tomáš HolýTomáš Holý
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 5.34 6.00
6 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 5.29 5.00
7 Petr PetrPetr Petr
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.21 4.00
8 Lukáš BílýLukáš Bílý
AC ProstějovAC Prostějov
97 5.14 3.00
9 Vladimir BalazsVladimir Balazs
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 5.05 2.00
10 Bartoloměj FucimanBartoloměj Fuciman
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 5.04 1.00
11 Vladimír HorákVladimír Horák
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.03
12 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 4.97
13 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 4.93
14 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4.79
15 Matěj HašaMatěj Haša
SK HraniceSK Hranice
97 4.58
16 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.43
17 Daniel JochDaniel Joch
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.33
18 Jan WeinlichJan Weinlich
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.20
19 Petr BřezinaPetr Březina
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 4.19
20 Patrik BártaPatrik Bárta
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 4.14
21 Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík
AK KroměřížAK Kroměříž
98 4.10
22 Jiří CejnarJiří Cejnar
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 4.10
24 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera
SK HraniceSK Hranice
97 4.08
23 Šimon ZieglerŠimon Ziegler
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.08
25 Tomáš VlčekTomáš Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 3.83
26 Vojtěch OmelkaVojtěch Omelka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 3.62
27 Aleš HorváthAleš Horváth
AC ProstějovAC Prostějov
97 3.48
MB Miroslav ZváraMiroslav Zvára
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.13
MB Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.03
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika GalanskáDominika Galanská
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.97 11.00
2 Adéla VeselskáAdéla Veselská
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.57 9.00
3 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 4.50 8.00
4 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.41 7.00
5 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.27 6.00
6 Markéta HlochováMarkéta Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.25 5.00
7 Markéta VlkováMarkéta Vlková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 4.13 4.00
8 Barbora LosíkováBarbora Losíková
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.04 3.00
9 Vendula MarákováVendula Maráková
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.02 2.00
10 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK KroměřížAK Kroměříž
98 3.96 1.00
11 Kateřina HeimováKateřina Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 3.92
12 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 3.91
13 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.84
14 Lucie DusováLucie Dusová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.61
15 Sabina NěmcováSabina Němcová
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.19
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 10.59 11.00
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 10.37 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 10.18 8.00
4 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 10.10 7.00
5 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 09.85 6.00
6 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 09.31 5.00
7 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 09.28 4.00
8 Nikola GrmelováNikola Grmelová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 07.95 3.00
9 Kristýna LavičkováKristýna Lavičková
AK OlomoucAK Olomouc
97 07.94 2.00
10 Lucie KolomazníkováLucie Kolomazníková
AC ProstějovAC Prostějov
96 07.92 1.00
11 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 07.91
12 Agáta LapčíkováAgáta Lapčíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 07.84
13 Aneta KovačičováAneta Kovačičová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 07.78
14 Anna KaňováAnna Kaňová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 07.30
15 Petra RiedlováPetra Riedlová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 07.10
16 Vanesa NádeníčkováVanesa Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 06.28
17 Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 05.75
Nikola FilipenskáNikola Filipenská
AC ProstějovAC Prostějov
97 05.75
Lucie UrbanováLucie Urbanová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 DNP
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 12.34 11.00
2 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 12.15 9.00
3 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
96 11.40 8.00
4 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 11.35 7.00
5 Štefan AntoňákŠtefan Antoňák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
96 11.33 6.00
6 Jakub PeňásJakub Peňás
AK KroměřížAK Kroměříž
96 10.88 5.00
7 Bartoloměj FucimanBartoloměj Fuciman
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 10.85 4.00
8 Jakub ŠmídJakub Šmíd
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 10.36 3.00
9 Josef UhlířJosef Uhlíř
AK ŠternberkAK Šternberk
96 10.30 2.00
10 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 10.14 1.00
11 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
AC ProstějovAC Prostějov
97 09.99
12 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 09.16
13 Michal ProcháskaMichal Procháska
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 09.03
14 Dominik JurčíkDominik Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
97 08.78
15 Jan BeníčekJan Beníček
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 08.35
16 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AC ProstějovAC Prostějov
96 07.69
MB Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
97 07.28
MB Dominik VondroušDominik Vondrouš
AK OlomoucAK Olomouc
97 06.11
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 36.25 11.00
2 Štefan AntoňákŠtefan Antoňák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
96 34.69 9.00
3 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 32.26 8.00
4 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 29.04 7.00
5 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
96 22.54 6.00
6 Martin KrejčíMartin Krejčí
AK ŠternberkAK Šternberk
97 22.35 5.00
7 Jan RochlaJan Rochla
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 20.50 4.00
8 Roman MňačekRoman Mňaček
AK OlomoucAK Olomouc
96 20.38 3.00
9 Jan ZívalíkJan Zívalík
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 20.16 2.00
10 Lukáš MráčekLukáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
96 20.08 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 26.59 11.00
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 18.67 9.00
3 Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 17.07 8.00
4 Aneta KovačičováAneta Kovačičová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 16.46 7.00
5 Lucie KolomazníkováLucie Kolomazníková
AC ProstějovAC Prostějov
96 15.87 6.00
6 Ivana PatíkováIvana Patíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 14.88 5.00
7 Vanesa NádeníčkováVanesa Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 14.74 4.00
8 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 12.34 3.00
9 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC ProstějovAC Prostějov
97 09.59 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 35.40 11.00
2 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 23.64 9.00
3 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 23.23 8.00
4 Vanesa NádeníčkováVanesa Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 20.42 7.00
5 Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 17.18 6.00
6 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC ProstějovAC Prostějov
97 16.04 5.00
7 Nikola FilipenskáNikola Filipenská
AC ProstějovAC Prostějov
97 15.53 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ProcháskaMichal Procháska
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 34.11 11.00
2 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 25.30 9.00
3 Martin KrejčaMartin Krejča
AK ŠternberkAK Šternberk
96 21.33 8.00
4 Václav ReichVáclav Reich
AK ŠternberkAK Šternberk
96 19.26 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 47.39 11.00
2 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 46.39 9.00
3 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 42.01 8.00
4 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 38.87 7.00
5 Jakub PeňásJakub Peňás
AK KroměřížAK Kroměříž
96 38.53 6.00
6 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 29.59 5.00
7 Štefan AntoňákŠtefan Antoňák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
96 27.60 4.00
8 Lukáš MráčekLukáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
96 26.55 3.00
9 Jan ZívalíkJan Zívalík
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 26.15 2.00
10 Martin KrejčíMartin Krejčí
AK ŠternberkAK Šternberk
97 22.88 1.00
11 Dominik JurčíkDominik Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
97 22.79
12 Tomáš VlčekTomáš Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 21.11
13 Tomáš HubenýTomáš Hubený
AC ProstějovAC Prostějov
97 20.62
14 Vojtěch OmelkaVojtěch Omelka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 16.76
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 33.53 11.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 32.70 9.00
3 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 27.08 8.00
4 Barbora MazalováBarbora Mazalová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 25.00 7.00
5 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 21.38 6.00
6 Marie GolasováMarie Golasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 19.94 5.00
7 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková
AK ŠternberkAK Šternberk
96 19.09 4.00
8 Ivana PatíkováIvana Patíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 18.50 3.00
9 Lucie KolomazníkováLucie Kolomazníková
AC ProstějovAC Prostějov
96 16.76 2.00
10 Nikola FilipenskáNikola Filipenská
AC ProstějovAC Prostějov
97 14.91 1.00
11 Nikola GrmelováNikola Grmelová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 11.98
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 147.00
2 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 134.00
3 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 109.00
4 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 079.00
5 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 068.00
6 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 063.00
7 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 061.00
8 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 049.00
9 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 038.00
10 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 034.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 236.00
2 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 127.50
3 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 097.50
4 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 065.00
5 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 062.00
6 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 054.00
7 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 039.00
8 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 031.00
9 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 024.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m
Celkem 9 závodníků