3. kolo KPD staršího žactva a KP Olomouckého kraje jednotlivců
Šumperk (15. 9. 2011)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš ŽáčekMatouš Žáček | 96 | AK PSK Zlín | 18.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik SokolaDominik Sokola | 96 | AK Kroměříž | 18.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří PospíšilJiří Pospíšil | 96 | AK Olomouc | 18.43 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan LaštůvkaJan Laštůvka | 96 | AC Prostějov | 18.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Pavel GadasPavel Gadas | 97 | SK Hranice | 18.98 | 6.00 | ||||||||||||||
Jan ŠvecJan Švec | 96 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ShánělVáclav Sháněl | 97 | AK PSK Zlín | 19.19 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vladimir BalazsVladimir Balazs | 96 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 19.43 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník | 97 | AK Šternberk | 19.55 | |||||||||||||||
4 | Jan KocourekJan Kocourek | 97 | AK Olomouc | 19.77 | |||||||||||||||
5 | Bartoloměj FucimanBartoloměj Fuciman | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 20.23 | |||||||||||||||
Jiří HudecJiří Hudec | 97 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik BártaPatrik Bárta | 96 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 19.61 | |||||||||||||||
2 | David OdstrčilDavid Odstrčil | 98 | SKM Valašské Meziříčí | 20.12 | |||||||||||||||
3 | Michal RichterMichal Richter | 97 | SK Přerov | 21.19 | |||||||||||||||
4 | Martin KrejčíMartin Krejčí | 97 | AK Šternberk | 21.47 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DočkalTomáš Dočkal | 97 | AK Olomouc | 21.86 | |||||||||||||||
6 | Matěj KundrátMatěj Kundrát | 98 | SKM Valašské Meziříčí | 22.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří CejnarJiří Cejnar | 96 | AK PSK Zlín | 19.59 | |||||||||||||||
2 | Robin VizinaRobin Vizina | 97 | AK PSK Zlín | 20.79 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík | 98 | AK Kroměříž | 21.76 | |||||||||||||||
4 | Filip FurišFilip Furiš | 97 | AK Šternberk | 22.81 | |||||||||||||||
5 | Šimon ZieglerŠimon Ziegler | 97 | AC Prostějov | 23.32 | |||||||||||||||
MB | Štěpán MatoušekŠtěpán Matoušek | 97 | AK Olomouc | 26.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lubomír PánekLubomír Pánek | 96 | AK Olomouc | 19.00 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ŠtolcOndřej Štolc | 96 | TJ Šumperk | 19.32 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Radim ČmakalRadim Čmakal | 97 | TJ Šumperk | 19.33 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Josef UhlířJosef Uhlíř | 96 | AK Šternberk | 20.03 | |||||||||||||||
MB | Roman KurfirstRoman Kurfirst | 96 | AK Olomouc | 19.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | TJ Šumperk | 19.33 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika BátkováMonika Bátková | 98 | TJ Uničov | 21.07 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška NerudováEliška Nerudová | 97 | AK Olomouc | 21.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza OubělickáTereza Oubělická | 97 | TJ Jiskra Otrokovice | 21.74 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela ŠterclováMichaela Šterclová | 97 | AK Šternberk | 22.44 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MachanováEliška Machanová | 97 | AK PSK Zlín | 22.38 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina BaranováKateřina Baranová | 99 | TJ Jiskra Otrokovice | 22.51 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Renata FialováRenata Fialová | 97 | AC Prostějov | 22.81 | |||||||||||||||
4 | Monika HybrantováMonika Hybrantová | 97 | TJ Uničov | 23.33 | |||||||||||||||
5 | Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková | 98 | AK Kroměříž | 23.86 | |||||||||||||||
6 | Markéta HlochováMarkéta Hlochová | 97 | AK Olomouc | 23.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2011) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romana ZacpalováRomana Zacpalová | 98 | TJ Uničov | 21.63 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula ŠvastalováVendula Švastalová | 97 | AK Olomouc | 22.21 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Pavlína NeherováPavlína Neherová | 97 | AC Prostějov | 22.71 | |||||||||||||||
MB | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Šternberk | 21.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |