Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

Uherské Hradiště (17. 9. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VicenecOndřej Vicenec 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.73
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.73
3 Robin PalánRobin Palán 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.83
4 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.93
5 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 12.07
6 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.37
7 Oldřich PeslarOldřich Peslar 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.9.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.48
2 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.81
3 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.14
4 Josef FillaJosef Filla 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.16
5 Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.40
6 Jakub PavlíčekJakub Pavlíček 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.45
Jakub ZapalaJakub Zapala 87 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.52
2 Lukáš LípaLukáš Lípa 83 AK HodonínAK Hodonín 11.61
3 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.67
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.13
5 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.29
6 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 17.9.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.34 11.00
2 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.59 9.00
3 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.59 8.00
4 Lukáš LípaLukáš Lípa 83 AK HodonínAK Hodonín 11.60 7.00
5 Ondřej VicenecOndřej Vicenec 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.71 6.00
6 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.9.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.65 4.00
2 Robin PalánRobin Palán 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.80 3.00
3 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.91 2.00
4 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.04 1.00
5 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 12.17
6 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.31
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.77
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.97
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 13.64
4 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.49
Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Aneta CíchováAneta Cíchová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.98
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.06
3 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.51
4 Petra JakešováPetra Jakešová 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.60
5 Gabriela BělicováGabriela Bělicová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.80
Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.05
2 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.06
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.60
4 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.78
Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Barbora LacigováBarbora Lacigová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 17.9.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.58 11.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.68 9.00
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.91 8.00
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.00 7.00
5 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.05 6.00
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.29 4.00
2 Petra JakešováPetra Jakešová 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.41 3.00
3 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.48 2.00
4 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 13.62 1.00
5 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.30
Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 23.60 7.00
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 23.79 6.00
3 Pawel Jajuga Pawel Jajuga 87 AK HodonínAK Hodonín 24.02 4.00
MB Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.64
MB Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.17
MB Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.38
MB Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.39
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.15 11.00
2 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.38 9.00
3 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.46 8.00
4 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.82 5.00
5 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.43
6 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.75
Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh C (so, 17.9.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VicenecOndřej Vicenec 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.42 1.00
2 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.61
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.40
4 Jakub PavlíčekJakub Pavlíček 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.52
5 Petr NeudekPetr Neudek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.96
Robin PalánRobin Palán 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Jakub KowolowskiJakub Kowolowski 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků
Běh D (so, 17.9.2011) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.29 3.00
2 Josef FillaJosef Filla 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.41 2.00
3 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 25.00
4 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.71
Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.99 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.51 9.00
3 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.65 8.00
4 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.31 7.00
5 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.38 6.00
6 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 27.66 5.00
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.98 3.00
2 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.28 2.00
3 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.66 1.00
4 Blanka HünerováBlanka Hünerová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.76
5 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 28.82
Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh C (so, 17.9.2011) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JakešováPetra Jakešová 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.93 4.00
MB Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 27.45
Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Tereza SuchomelováTereza Suchomelová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Barbora LacigováBarbora Lacigová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Aneta CíchováAneta Cíchová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 51.40 11.00
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 51.86 9.00
3 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 53.42 5.00
4 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 53.99 3.00
5 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 56.43
MB Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.96
MB Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.32
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.92 8.00
2 Pawel Jajuga Pawel Jajuga 87 AK HodonínAK Hodonín 52.42 7.00
3 Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 52.68 6.00
4 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.72 4.00
5 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.44
MB Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.82
Igor PachlopníkIgor Pachlopník 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků
Běh C (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 54.16 2.00
2 Jakub KowolowskiJakub Kowolowski 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.18
Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín DNP
Oldřich PeslarOldřich Peslar 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Dalibor ČagánekDalibor Čagánek 95 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh D (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.52 1.00
2 Jakub Korčák Jakub Korčák 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 56.54
3 Daniel MichnáčDaniel Michnáč 85 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.94
4 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.71
5 Jan CiencialaJan Cienciala 87 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.70
Ondrej JurčákOndrej Jurčák 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.01 11.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 60.18 9.00
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.78 8.00
4 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 61.71 7.00
5 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.07 6.00
6 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.46 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.12 5.00
2 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 64.05 4.00
3 Iva PřikrylováIva Přikrylová 79 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.74 2.00
4 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 65.27 1.00
5 Radka KalováRadka Kalová 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 66.94
6 Kateřina ValováKateřina Valová 82 TJ ŠumperkTJ Šumperk 67.35
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 69.52
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondrej JurčákOndrej Jurčák 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:57.28 11.00
2 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 1:58.09 9.00
3 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:58.36 8.00
4 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:58.86 7.00
5 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:00.84 6.00
6 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:04.13 5.00
7 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:04.45 4.00
8 Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:07.26
9 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:18.27
Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 10 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:05.69 3.00
2 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 2:06.50 2.00
3 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:06.58 1.00
4 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:07.41
5 Jakub Korčák Jakub Korčák 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:08.74
6 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:11.29
7 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:11.51
8 Dalibor ČagánekDalibor Čagánek 95 AK HodonínAK Hodonín 2:12.96
9 Petr NeudekPetr Neudek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:41.85
Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DQ
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:24.93 11.00
2 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:26.19 9.00
3 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:29.82 8.00
4 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:31.83 7.00
5 Iva PřikrylováIva Přikrylová 79 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:34.54 6.00
6 Shannon SivilaShannon Sivila 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:35.53 5.00
7 Tereza SuchomelováTereza Suchomelová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:35.59 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:11.52 9.00
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 4:12.81 8.00
3 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:14.08 7.00
4 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:17.91 6.00
5 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:21.26 5.00
6 Jan KalendaJan Kalenda 85 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:21.75 4.00
7 Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:22.06 3.00
8 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:23.44 2.00
9 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:27.16
10 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:34.75
11 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:41.28
Jiří KubalákJiří Kubalák 86 AK HodonínAK Hodonín DNP
Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 13 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondrej JurčákOndrej Jurčák 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:09.03 11.00
2 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:25.35 1.00
3 Petr KlodaPetr Kloda 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:34.21
4 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:39.67
5 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:44.40
6 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:49.33
7 Michal SlámaMichal Sláma 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:54.48
8 Tomáš MüllerTomáš Müller 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:58.13
9 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:05.27
10 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:18.58
11 Pavel VystrčilPavel Vystrčil 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:38.40
Jan KodlJan Kodl 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Pavel TešnarPavel Tešnar 73 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:27.53 11.00
2 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:29.35 9.00
3 Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:42.47 8.00
4 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:46.27 7.00
5 Ladislava StrakováLadislava Straková 73 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:53.15 6.00
6 Dorota DrozdováDorota Drozdová 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:56.60 5.00
7 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6:31.10 4.00
8 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 6:42.34 3.00
Evelína GrabcováEvelína Grabcová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KubalákJiří Kubalák 86 AK HodonínAK Hodonín 16:06.38 11.00
2 Jan KalendaJan Kalenda 85 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16:13.57 9.00
3 Luděk DurďákLuděk Durďák 77 AK HodonínAK Hodonín 16:19.47 8.00
4 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16:28.78 7.00
5 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17:24.56 6.00
6 Jiří ŠkrobákJiří Škrobák 82 AK HodonínAK Hodonín 17:51.73 5.00
7 Jan KodlJan Kodl 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17:57.42 4.00
8 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18:06.56 3.00
9 Josef KorvasJosef Korvas 64 AK HodonínAK Hodonín 18:16.42 2.00
10 Pavel TešnarPavel Tešnar 73 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19:14.89 1.00
11 Tomáš MüllerTomáš Müller 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19:51.36
12 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19:54.39
13 Pavel VystrčilPavel Vystrčil 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:42.52
Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 14 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:16.24 11.00
2 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20:24.20 9.00
3 Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:42.61 8.00
4 Martina KukulováMartina Kukulová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21:30.99 7.00
5 Dorota DrozdováDorota Drozdová 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21:53.69 6.00
6 Ladislava StrakováLadislava Straková 73 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22:08.56 5.00
7 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 24:55.71 4.00
8 Evelína GrabcováEvelína Grabcová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25:06.30 3.00
9 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27:04.68 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.44 11.00
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.68 9.00
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.33 8.00
4 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.64 7.00
5 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.02 6.00
6 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.15 5.00
MB Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 15.92
Hana ElznerováHana Elznerová 74 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.11 11.00
2 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.91 9.00
3 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 16.12 8.00
4 Libor KantorLibor Kantor 80 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.60 7.00
5 Jakub GenžaJakub Genža 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.96 6.00
6 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.06 5.00
7 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.20 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.35 4.00
2 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.89 3.00
3 Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.91 2.00
4 Lukáš DoležalLukáš Doležal 87 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 20.76
Martin JanišMartin Janiš 74 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky DNP
Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pawel Jajuga Pawel Jajuga 87 AK HodonínAK Hodonín 56.51 11.00
2 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.02 8.00
3 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 59.61 7.00
4 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.23 6.00
MB Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 56.36
Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.91 9.00
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.79 5.00
3 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.90 4.00
4 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.94 1.00
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 66.86
MB Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.64
Celkem 6 závodníků
Běh C (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 63.27 2.00
2 Lukáš PindorLukáš Pindor 80 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 64.19
3 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 64.25
4 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 64.57
Luboš StloukalLuboš Stloukal 71 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh D (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.96 3.00
2 Lukáš DoležalLukáš Doležal 87 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 65.49
3 Daniel MichnáčDaniel Michnáč 85 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 68.18
Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 66.50 11.00
2 Adéla BártováAdéla Bártová 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.90 9.00
3 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 68.00 8.00
4 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 72.30 7.00
5 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 79.00 6.00
Lucie NovákováLucie Nováková 92 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Lenka KlapetkováLenka Klapetková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
Iva PřikrylováIva Přikrylová 79 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jahoda-Sajdok-Homola-Sabela Jahoda-Sajdok-Homola-Sabela TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.30 11.00
2 Dřímal-Jajuga-Lípa-Zapala J Dřímal-Jajuga-Lípa-Zapala J AK HodonínAK Hodonín 44.80 9.00
3 Hedrich-Pálka-Chvátal-Vicenec Hedrich-Pálka-Chvátal-Vicenec TJ ŠumperkTJ Šumperk 45.30 8.00
4 Anděl-Pavlíček-Smrža-Svačina Anděl-Pavlíček-Smrža-Svačina AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.50 7.00
5 Filla-Pavelka-Doležal-Lipšianský Filla-Pavelka-Doležal-Lipšianský Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 46.90 3.00
6 Tuček-Konečný-Šimák-Študent Tuček-Konečný-Šimák-Študent AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.30 1.00
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gunčík-Chmelík T-Bzdyl-Linhart Gunčík-Chmelík T-Bzdyl-Linhart AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 45.90 6.00
2 Chludil-Jursa-Palán-Stündl Chludil-Jursa-Palán-Stündl AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.30 5.00
3 Čech-Masař-Mráz-Podjukl Čech-Masař-Mráz-Podjukl SK HraniceSK Hranice 46.50 4.00
4 Kowolowski-Urbaczka-Pindor-Bystrianský Kowolowski-Urbaczka-Pindor-Bystrianský TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.10
5 Kotzmann A-Kotzmann I-Hrivnák-Valenta Kotzmann A-Kotzmann I-Hrivnák-Valenta TJ ŠumperkTJ Šumperk 48.90 2.00
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 5 závodníků
Běh C (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kowolowski-Urbaczka-Pindor-Bystrianský Kowolowski-Urbaczka-Pindor-Bystrianský TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DQ
Poznámky:
Byl podán protest, byl přijat a v opakovaném závodě bylo družstvo diskvalifikováno.
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Domská-Dominiková-Opekarová-Březinová Domská-Dominiková-Opekarová-Březinová TJ ŠumperkTJ Šumperk 50.30 11.00
2 Prochová-Freibergerová-Coufalová D-Coufalová K Prochová-Freibergerová-Coufalová D-Coufalová K AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.30 9.00
3 Jakešová-Sedláčková-Kubíková-Brázdilová Jakešová-Sedláčková-Kubíková-Brázdilová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 52.40 8.00
4 Olšová-Gurková-Suráková-Kaňová Olšová-Gurková-Suráková-Kaňová Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 53.60 7.00
5 Hojgrová-Peluhová-Valová-Truksová Hojgrová-Peluhová-Valová-Truksová TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.90 6.00
6 Bobálövá-Zapletalová-Prudká-Jenyšová Bobálövá-Zapletalová-Prudká-Jenyšová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 58.00 5.00
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubalák D-Jajuga-Žurovec-Sasínek Kubalák D-Jajuga-Žurovec-Sasínek AK HodonínAK Hodonín 3:30.70 11.00
2 Sajdok-Jahoda-Vita-Kowolowski Sajdok-Jahoda-Vita-Kowolowski TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:35.40 9.00
3 Hedrich-Pálka-Timko-Chvátal Hedrich-Pálka-Timko-Chvátal TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:36.60 8.00
4 Stloukal-Jurčák-Němeček-Lipšianský Stloukal-Jurčák-Němeček-Lipšianský Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:38.10 7.00
5 Korčák-Stündl-Minařík-Neudek Korčák-Stündl-Minařík-Neudek AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:40.20 5.00
6 Polášek-Chmelík R-Kloda-Pinkas Polášek-Chmelík R-Kloda-Pinkas AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 3:43.60 3.00
7 Žabíček-Masař-Podjukl-Čech Žabíček-Masař-Podjukl-Čech SK HraniceSK Hranice 3:49.50
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čagánek-Goiš-Herka-Dřímal Čagánek-Goiš-Herka-Dřímal AK HodonínAK Hodonín 3:38.90 6.00
2 Vinklárek-Lípa-Zapala-Kubalák J Vinklárek-Lípa-Zapala-Kubalák J AK HodonínAK Hodonín 3:42.00 4.00
3 Bstrianský-Kučírek-Sikora-Krejčí Bstrianský-Kučírek-Sikora-Krejčí TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:45.70 2.00
4 Hečko-Bělský-Kalenda-Stündl Hečko-Bělský-Kalenda-Stündl AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:47.60 1.00
5 Kostecký-Valenta-Žanda-Hrivnák Kostecký-Valenta-Žanda-Hrivnák TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:00.80
6 Müller-Hajzler-Adamec-Bělohlávek Müller-Hajzler-Adamec-Bělohlávek Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:16.90
7 Fiala-Marčík-Sláma-Tešnar Fiala-Marčík-Sláma-Tešnar AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:26.40
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh A (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominiková-Hojgrová-Kohoutová-Domská Dominiková-Hojgrová-Kohoutová-Domská TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:21.10 11.00
2 Olšová-Gurková-Suráková-Kaňová Olšová-Gurková-Suráková-Kaňová Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:28.30 9.00
3 Sivila-Obšelová-Topinková-Přikrylová Sivila-Obšelová-Topinková-Přikrylová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:28.90 8.00
4 Bobálová-Zapletaloová-Straková-Jenyšová Bobálová-Zapletaloová-Straková-Jenyšová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:36.50 7.00
5 Chytilová-Brandejská-Kukulová-Valová Chytilová-Brandejská-Kukulová-Valová TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:44.80 6.00
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.08 11.00
2 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 2.05 9.00
3 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 2.05 8.00
4 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 1.96 7.00
5 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 1.90 5.50
Jakub ZapalaJakub Zapala
AK HodonínAK Hodonín
87 1.90 5.50
7 Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
94 1.85 4.00
8= Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.85 2.00
8= Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 1.85 2.00
8= Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 1.85 2.00
11 Ondřej KmentaOndřej Kmenta
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 1.85
12 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.80
13 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 1.75
14 Karel MazálekKarel Mazálek
AK HodonínAK Hodonín
94 1.75
15 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.70
16 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 1.70
17 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 1.65
Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 DNP
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
76 DNP
Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 DNP
Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 DNP
Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 DNP
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 1.68 11.00
Leona SilnicováLeona Silnicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.68 9.00
3 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
85 1.62 8.00
4 Alena VaiglováAlena Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 1.53 7.00
5 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.53 6.00
6 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.50 5.00
7 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.45 4.00
8 Adéla BártováAdéla Bártová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 1.45 3.00
9 Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
97 1.40 2.00
Radana GojišováRadana Gojišová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 DNP
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 4.00 11.00
2 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.90 9.00
3 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 3.90 8.00
4 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 3.80 7.00
5 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 3.70 6.00
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 3.70 5.00
7 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 3.20 4.00
8 Jan GerekJan Gerek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 3.00 2.50
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 3.00 2.50
Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 DNP
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
76 DNP
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
82 3.47 11.00
2 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.10 9.00
3 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 2.80 8.00
4 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK HraniceSK Hranice
73 2.60 6.50
Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.60 6.50
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 6.88 +0.1 m/s 11.00
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 6.83 -0.2 m/s 9.00
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 6.74 -0.6 m/s 8.00
4 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 6.54 +0.0 m/s 7.00
5 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 6.42 -0.5 m/s 6.00
6 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 6.32 -0.3 m/s 5.00
7 Ondřej KmentaOndřej Kmenta
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 6.28 -2.0 m/s 4.00
8 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 6.13 +0.4 m/s 3.00
9 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 6.06 +0.0 m/s 2.00
10 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 6.01 -0.5 m/s 1.00
11 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.95 -1.7 m/s
12 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 5.94 +0.8 m/s
13 Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 5.91 +1.4 m/s
14 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 5.83 +0.8 m/s
15 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 5.79 -1.0 m/s
16 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 5.75 -0.7 m/s
17 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 5.67 -1.6 m/s
18 Jan ChlopčíkJan Chlopčík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 5.60 +0.1 m/s
19 Martin LapšanskýMartin Lapšanský
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 5.55 +0.2 m/s
20 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 5.52 -1.0 m/s
21 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 5.50 -0.7 m/s
22 Vítězslav RadaVítězslav Rada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 5.45 +0.3 m/s
23 Ivan PletsIvan Plets
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.35 -0.9 m/s
24 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 4.78 +0.5 m/s
25 Aleš KonečnýAleš Konečný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
97 4.22 +0.5 m/s
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.87 +0.6 m/s
Lukáš DoležalLukáš Doležal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
87 DNP
Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 DNP
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.39 +0.0 m/s 11.00
2 Leona SilnicováLeona Silnicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 4.91 +1.2 m/s 9.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.87 +1.5 m/s 8.00
4 Petra JakešováPetra Jakešová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
91 4.82 +0.8 m/s 7.00
5 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 4.69 +0.7 m/s 6.00
6 Michaela KrálíkováMichaela Králíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 4.51 +1.8 m/s 5.00
7 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
94 4.44 +0.6 m/s 4.00
Blanka HünerováBlanka Hünerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 4.44 +1.8 m/s 3.00
9 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.38 +0.4 m/s 2.00
10 Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
97 4.15 +1.7 m/s 1.00
11 Karolína CoufalováKarolína Coufalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 3.92 +1.4 m/s
MB Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
95 5.13 +1.5 m/s
Gabriela BělicováGabriela Bělicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 DNP
Michaela TheimerováMichaela Theimerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 DNP
Hana ElznerováHana Elznerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
74 DNP
Celkem 15 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 14.18 +2.0 m/s 11.00
2 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 13.99 +1.5 m/s 9.00
3 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 13.81 +2.9 m/s 13,52 +0.8 m/s 8.00
4 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 13.64 +3.8 m/s 13,18 +1.3 m/s 7.00
5 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 13.50 +2.7 m/s 13,35 +1.2 m/s 6.00
6 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 13.39 +2.1 m/s 12,94 +1.5 m/s 5.00
7 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 13.10 +0.8 m/s 4.00
8 Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 12.96 +2.9 m/s 12,83 +0.9 m/s 3.00
9 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 12.88 +1.6 m/s 2.00
10 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 12.79 +2.8 m/s 1.00
11 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 12.66 +3.0 m/s
12 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 12.34 +2.5 m/s
13 Lukáš PindorLukáš Pindor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 12.31 +1.7 m/s
14 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 12.25 +1.6 m/s
15 Jakub ZapalaJakub Zapala
AK HodonínAK Hodonín
87 11.95 +2.4 m/s
16 Karel MazálekKarel Mazálek
AK HodonínAK Hodonín
94 11.93 +1.8 m/s
17 Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
94 11.91 +2.4 m/s 11,33 +1.8 m/s
18 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 11.62 +1.2 m/s
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 14.44 +1.7 m/s
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
74 DNP
Jan HolochJan Holoch
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
81 DNP
Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 DNP
Celkem 22 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.92 -1.0 m/s 11.00
2 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 11.36 -0.9 m/s 9.00
3 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 10.87 -0.6 m/s 8.00
4 Leona SilnicováLeona Silnicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 10.51 -1.5 m/s 7.00
5 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 10.13 -2.0 m/s 6.00
6 Miroslava VinklerováMiroslava Vinklerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 10.12 -0.8 m/s 5.00
7 Adéla BártováAdéla Bártová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 09.93 -4.6 m/s 4.00
8 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 09.82 -0.7 m/s 3.00
9 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
85 09.56 -0.7 m/s 2.00
Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 DNP
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 12.22 11.00
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 10.00 9.00
3 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 09.99 8.00
4 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 09.72 7.00
5 Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 09.59 6.00
6 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 09.16 5.00
7 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 09.09 4.00
8 Šárka VečerkováŠárka Večerková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
71 08.87 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 14.46 11.00
2 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 13.96 9.00
3 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 13.93 8.00
4 Lukáš PateraLukáš Patera
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 13.70 7.00
5 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 12.82 6.00
6 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 12.48 5.00
7 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 12.20 4.00
8 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 12.09 3.00
9 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 11.81 2.00
10 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 11.43 1.00
11 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 11.37
12 Jakub StündlJakub Stündl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
90 11.28
13 Adam ZáslavAdam Záslav
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
89 11.06
14 Jakub JelínekJakub Jelínek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 10.58
15 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 10.50
16 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 09.39
17 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 08.94
18 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
71 08.81
Martin StolařMartin Stolař
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
74 DNP
Jiří KovačičJiří Kovačič
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
57 DNP
Bohumil KovačičBohumil Kovačič
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
58 DNP
Martin HaškovecMartin Haškovec
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Vít DrmolaVít Drmola
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
60 DNP
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNP
Celkem 25 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 37.51 11.00
2 Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 30.51 9.00
3 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 30.39 8.00
4 Šárka VečerkováŠárka Večerková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
71 25.58 7.00
5 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 25.52 6.00
6 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 23.22 5.00
7 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 23.11 4.00
8 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 21.34 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 51.21 11.00
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 42.03 9.00
3 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 38.76 8.00
4 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 38.46 7.00
5 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 37.24 6.00
6 Lukáš PateraLukáš Patera
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 37.02 5.00
7 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 36.88 4.00
8 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 36.86 3.00
9 Bohumil KovačičBohumil Kovačič
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
58 35.25 2.00
10 Jiří KovačičJiří Kovačič
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
57 33.64 1.00
11 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 32.12
12 Jaroslav BělohlávekJaroslav Bělohlávek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 31.08
13 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 30.29
14 Martin StolařMartin Stolař
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
74 29.44
15 Jakub StündlJakub Stündl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
90 29.34
16 Lukáš VojtekLukáš Vojtek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
78 26.69
17 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 22.69
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
51 DNP
Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 DNP
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNP
Celkem 21 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 33.98 11.00
2 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 33.55 9.00
3 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 28.22 8.00
4 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
60 25.11 7.00
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 DNP
Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 DNP
Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 DNP
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 45.02 11.00
2 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 44.96 9.00
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 43.71 8.00
4 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 42.45 7.00
5 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 42.37 6.00
6 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 39.40 5.00
7 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 38.51 4.00
8 Karel PešákKarel Pešák
AK HodonínAK Hodonín
71 37.95 3.00
9 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 37.78 2.00
10 Anton OrlíkAnton Orlík
AK HodonínAK Hodonín
54 34.99 1.00
11 František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
51 33.24
Jiří KovačičJiří Kovačič
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
57 DNP
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 DNP
Radoslav GlocRadoslav Gloc
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
83 DNP
Martin HaškovecMartin Haškovec
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 40.47 11.00
2 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 39.04 9.00
3 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 35.84 8.00
4 Alena VaiglováAlena Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 32.85 7.00
5 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 31.22 6.00
6 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 30.59 5.00
7 Jana OlšováJana Olšová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 28.77 4.00
8 Vendula WieckováVendula Wiecková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 26.81 3.00
9 Radka KalováRadka Kalová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
93 24.31 2.00
10 Michaela KrálíkováMichaela Králíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 22.90 1.00
11 Šárka VečerkováŠárka Večerková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
71 22.42
12 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 22.10
Lucie Vajďáková Lucie Vajďáková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 DNP
Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 DNP
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 57.77 11.00
2 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 56.06 9.00
3 Jiří ŠigutJiří Šigut
SK HraniceSK Hranice
69 52.30 8.00
4 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 51.87 7.00
5 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 51.40 6.00
6 Adam ZáslavAdam Záslav
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
89 50.64 5.00
7 Vladimír MalýVladimír Malý
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
78 50.26 4.00
8 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 48.12 3.00
9 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 46.10 2.00
10 Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 43.88 1.00
11 Lukáš PindorLukáš Pindor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 43.57
12 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 42.04
13 Karel MazálekKarel Mazálek
AK HodonínAK Hodonín
94 40.65
14 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 40.49
15 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 38.29
16 Igor KotzmannIgor Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 32.97
17 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
71 30.25
18 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 29.79
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 DNP
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNP
Celkem 21 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 23:11.88 11.00
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AK HodonínAK Hodonín 23:35.09 9.00
3 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 25:37.74 8.00
4 Vít PolášekVít Polášek 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 25:55.75 7.00
5 Jakub ZechaJakub Zecha 96 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 28:12.60 6.00
6 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 29:03.02 5.00
7 Jaroslav BělohlávekJaroslav Bělohlávek 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 29:22.40 4.00
8 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 29:43.06 3.00
9 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 29:59.24 2.00
10 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice 29:59.32 1.00
11 Vítězslav RadaVítězslav Rada 86 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32:40.00
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 212.00
2 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 157.00
3 SLHAV SLHAV AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 155.00
4 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 139.00
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 136.00
6 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 092.50
7 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 088.00
8 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 041.00
9 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 039.50
10 ZABBR ZABBR TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 003.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 800 m, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 265.50
2 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 138.00
3 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 101.00
4 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 098.00
5 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 095.00
6 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 072.50
7 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 069.00
8 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 046.00
9 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 014.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m
Celkem 9 závodníků