výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD přípravek a mladšího žactva, 2. kolo KPD staršího žactva

Tábor (17. 9. 2011)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.57 11.00
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 07.66 9.00
3 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 07.66 8.00
4 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.78 7.00
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.13 5.00
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 08.19 4.00
7 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.20 3.00
8 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.69
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.96 6.00
2 Kilián KlváčekKilián Klváček 02 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 08.42 1.00
3 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
4 Matěj FoglarMatěj Foglar 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.56
5 Dominik PedroDominik Pedro 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.60
6 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.63
7 Tomáš LochmanTomáš Lochman 01 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.64
8 Filip ChmielFilip Chmiel 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.02
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LancingerOndřej Lancinger 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.35 2.00
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
3 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 08.56
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.98
5 Martin MužíkMartin Mužík 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 09.02
6 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.11
7 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.20
8 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.79
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 07.87 11.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.93 9.00
3 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.01 8.00
4 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.14 7.00
5 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22 6.00
6 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29 5.00
7 Adéla SmržováAdéla Smržová 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 08.55
8 Zuzana KurialováZuzana Kurialová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.68
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.32 4.00
2 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.35 3.00
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.41 2.00
4 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.73
5 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 08.96
6 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.13
7 Julie BuzickáJulie Buzická 01 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 09.22
8 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.43 1.00
2 Magdalena HalounováMagdalena Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.74
3 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.79
4 Jana IvanovováJana Ivanovová 01 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 09.56
5 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.59
6 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.69
Aneta RatajováAneta Ratajová 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.54 7.00
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.14 5.00
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.34 4.00
4 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.07 3.00
Lukáš KromkaLukáš Kromka 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jakub JíraJakub Jíra 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Marek ŘíhaMarek Říha 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.97 11.00
2 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.00 9.00
3 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.57 8.00
4 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.60 7.00
5 Václav DrchalVáclav Drchal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.66 6.00
6 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.68 5.00
7 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.96 3.00
8 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.28 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HamáčekDaniel Hamáček 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.89 4.00
2 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.14 2.00
3 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.40
4 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54
5 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.74
6 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HejnováKristýna Hejnová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.37 5.00
2 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.52 4.00
3 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.71 3.00
Vendula BettákováVendula Bettáková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Anna TomancováAnna Tomancová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.50 11.00
2 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51 9.00
3 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75 8.00
4 Justina VacíkováJustina Vacíková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.98 7.00
5 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 09.30 6.00
Žaneta PastyříkováŽaneta Pastyříková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.43 3.00
2 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.63 1.00
3 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.70
Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek DNP
Angelika LinhartováAngelika Linhartová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Veronika BřehovskáVeronika Břehovská 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.18 5.00
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.23 4.00
3 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.00
4 Jana SvobodováJana Svobodová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.19
Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.64 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.82 8.00
4 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83 7.00
5 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.11 6.00
6 Michaela SrbováMichaela Srbová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.60 2.00
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.64
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.60 8.00
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.81 7.00
3 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.26 5.00
4 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.95 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 18.90 11.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.18 9.00
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.78 6.00
4 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.55 3.00
5 Lukáš PrášekLukáš Prášek 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.16 2.00
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.62 9.00
2 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.94 8.00
3 Pavla MichalováPavla Michalová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.87 6.00
4 Justina VacíkováJustina Vacíková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.31 4.00
Kristýna HejnováKristýna Hejnová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.19 11.00
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.29 7.00
3 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.17 5.00
4 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 22.61 3.00
5 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.45 2.00
Tereza PlačkováTereza Plačková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.64 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.14 9.00
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.26 7.00
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.36 6.00
Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.89 8.00
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.76 5.00
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.24 4.00
4 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 24.26 3.00
5 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.14 2.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 41.32 7.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.51 5.00
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.35 4.00
4 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.12 3.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.42 11.00
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.78 9.00
3 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 50.20 8.00
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:49.05 9.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:00.54 8.00
3 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.12 7.00
4 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 2:09.10 5.00
5 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.00 3.00
6 Matěj KozojedMatěj Kozojed 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:11.33 2.00
7 Pavel VágnerPavel Vágner 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.50 1.00
8 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.10
9 Martin MužíkMartin Mužík 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 2:20.04
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:48.80 11.00
2 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.58 6.00
3 Kilián KlváčekKilián Klváček 02 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 2:10.78 4.00
4 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:13.50
5 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.60
6 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:18.05
7 Matěj FoglarMatěj Foglar 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.98
8 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:20.70
9 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:26.05
10 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:27.34
Vít KozákVít Kozák 00 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek DNP
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 1:58.45 9.00
2 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:00.07 8.00
3 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:03.53 7.00
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.20 5.00
5 Zuzana KurialováZuzana Kurialová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.91 2.00
6 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:18.55
7 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:26.62
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A DNP
Johanka ŠímováJohanka Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:55.31 11.00
2 Gábina TvrzováGábina Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.85 6.00
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:12.60 4.00
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 2:14.19 3.00
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.01 1.00
6 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 2:18.29
7 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:18.47
8 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:23.84
9 Magdaléna KůtováMagdaléna Kůtová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:23.98
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.05 11.00
2 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.26 9.00
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:43.51 8.00
4 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.55 7.00
5 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:59.17 6.00
6 Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:07.55 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:43.65 11.00
2 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.19 9.00
3 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:49.21 8.00
4 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:56.06 7.00
5 Nikol ČížkováNikol Čížková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:58.81 6.00
6 Jana SvobodováJana Svobodová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:00.00 5.00
7 Samanta SuskováSamanta Susková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:02.01 4.00
Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:12.52 7.00
Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš PrášekLukáš Prášek 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:43.06 11.00
2 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:04.94 9.00
3 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:10.31 8.00
4 Jindřich MarešJindřich Mareš 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:23.78 7.00
5 Daniel ZítekDaniel Zítek 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:26.29 6.00
6 Jan MašekJan Mašek 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:39.48 5.00
7 Tomáš VostřákTomáš Vostřák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:27.76 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:42.69 11.00
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:42.76 9.00
3 Zuzana KůtováZuzana Kůtová 97 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 6:30.17 8.00
4 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:52.52 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:44.72 11.00
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:44.86 9.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:49.10 8.00
4 Adéla DobiášováAdéla Dobiášová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:46.12 7.00
5 Monika ChocholováMonika Chocholová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:11.17 6.00
6 Sabina MikotováSabina Mikotová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:52.12 5.00
Celkem 6 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 10.01
2 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.92
Kzlián KlváčekKzlián Klváček 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.26
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.81
3 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.88
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.23
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 08.86 6.50
2 František LejtnarFrantišek Lejtnar 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.35
3 Tomáš KalošTomáš Kaloš 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.68
4 Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.87
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PedroDominik Pedro 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.34 3.00
2 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.87
3 David JodlDavid Jodl 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.93
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.91 5.00
2 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.32 4.00
3 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.49 2.00
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.86 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.58 11.00
2 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 08.65 9.00
3 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.66 8.00
4 Vít KozákVít Kozák 00 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 08.86 6.50
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.63 11.00
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 08.78 9.00
3 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21 6.00
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 09.84
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27 5.00
2 Adéla SmržováAdéla Smržová 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 09.33 4.00
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.61 1.00
4 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.79
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 09.87
2 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.09
3 Nela SchorníkováNela Schorníková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.39
4 Julie BuzickáJulie Buzická 01 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 10.48
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠímováJohanka Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.48
2 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.92
3 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.35
4 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.43
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.00
2 Dominika ZíkováDominika Zíková 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.36
3 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.53
4 Magdaléna KůtováMagdaléna Kůtová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.56
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.85
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 09.86
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.07
4 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.68
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.54 2.00
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 10.08
3 Jana IvanovováJana Ivanovová 01 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 11.70
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.80 8.00
2 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.10 7.00
3 Aneta RatajováAneta Ratajová 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.50 3.00
4 Simona FilipováSimona Filipová 01 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 11.30
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.90 11.00
2 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.13 9.00
3 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.60 8.00
4 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.29 6.00
5 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.38 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.00 7.00
2 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.60 4.00
3 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.10 3.00
4 Dominik JankovskiDominik Jankovski 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.64 2.00
Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.63 5.00
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.06 3.00
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.58 2.00
4 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.58 1.00
5 Jana SvobodováJana Svobodová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.59
6 Leona DušátkováLeona Dušátková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.78
7 Adéla DobiášováAdéla Dobiášová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.81
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.24 11.00
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.73 9.00
3 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.76 8.00
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.07 7.00
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.54 6.00
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.93 4.00
7 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.95
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.29 7.00
Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MichalováPavla Michalová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.53 11.00
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.73 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hamáček, Havíř, Seidl T., Seidl F. Hamáček, Havíř, Seidl T., Seidl F. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.16 11.00
2 Zeman, Vaněk, Veriat, Lukš Zeman, Vaněk, Veriat, Lukš TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.71 9.00
3 Vosátka, Píša, Černý, Dolejší Vosátka, Píša, Černý, Dolejší TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.09 8.00
4 Mašek, Vostřák, Zítek, Prašek Mašek, Vostřák, Zítek, Prašek TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 38.58 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baboučková, Kožíšková, Machová, Reindlová Baboučková, Kožíšková, Machová, Reindlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.98 11.00
2 Mašková, Michalová, Ďurechová, Bettáková Mašková, Michalová, Ďurechová, Bettáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.43 9.00
3 Veselá, Kašová, Kůtová, Vačkářová Veselá, Kašová, Kůtová, Vačkářová TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 34.36 8.00
Štefanová, Michalová, Kadlecová, Vrkočová Štefanová, Michalová, Kadlecová, Vrkočová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezáčová, Kofroňová, Váchová, Záhorová Řezáčová, Kofroňová, Váchová, Záhorová TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 34.31 11.00
2 Filipová, Švecová, Zikešová, Tvrzová Filipová, Švecová, Zikešová, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.35 9.00
3 Brejchová, Hrubcová, Maňasová, Šímová Brejchová, Hrubcová, Maňasová, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.71 8.00
4 (A) Černá, Susková, Tlustá, Vašíčková (A) Černá, Susková, Tlustá, Vašíčková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.91 7.00
5 (B) Pavelková, Jechová, Svobodová, Kaslová (B) Pavelková, Jechová, Svobodová, Kaslová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.18 6.00
6 Psohlavcová, Čutková, Chocholová, Mikotová Psohlavcová, Čutková, Chocholová, Mikotová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.83 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 x 100 m 8 x 100 m TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.15 11.00
2 8 x 100 m 8 x 100 m TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.16 9.00
3 8 x 100 m 8 x 100 m TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:25.62 8.00
4 8 x 100 m 8 x 100 m SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.62 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 1.45 11.00
2 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.39 9.00
3 Jáchym ČernýJáchym Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.36 8.00
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.36 7.00
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.30 6.00
6 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.30 5.00
7 Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 1.30 4.00
8 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.15 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.53 11.00
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 1.43 9.00
3 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.35 8.00
4 Vendula BettákováVendula Bettáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.30 7.00
Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.46 11.00
2 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.43 9.00
3 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.43 8.00
4 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.40 7.00
5 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.35 6.00
6 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.35 5.00
7 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.30 4.00
8 Katrin RemeňováKatrin Remeňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.20 3.00
9 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.15 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.27 +0.0 m/s 7.00
2 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.03 +0.8 m/s 5.00
3 David BrothánekDavid Brothánek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.80 +0.0 m/s 4.00
4 Pashk PrenajPashk Prenaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.13 +0.0 m/s 3.00
5 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 3.18 +0.5 m/s 2.00
Přemysl HlušičkaPřemysl Hlušička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Jakub JíraJakub Jíra
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 DNP
Marek ŘíhaMarek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.16 +0.0 m/s 11.00
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.72 +0.8 m/s 9.00
3 Václav DrchalVáclav Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.59 +0.8 m/s 8.00
4 Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.47 +1.0 m/s 7.00
5 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.45 +0.7 m/s 6.00
6 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.10 +0.6 m/s 5.00
7 Jiří VosátkaJiří Vosátka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.05 +0.0 m/s 4.00
8 Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 3.91 -0.4 m/s 3.00
9 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.78 +0.0 m/s 2.00
10 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.78 +0.5 m/s 1.00
11 Martin PlačekMartin Plaček
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 3.67 +0.0 m/s
12 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 3.64 +0.0 m/s
13 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.53 +1.0 m/s
14 Martin KaňkovskýMartin Kaňkovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.26 +1.3 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.67 +0.9 m/s 11.00
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.53 +0.0 m/s 9.00
3 Justina VacíkováJustina Vacíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.51 +0.0 m/s 8.00
4 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.50 +0.8 m/s 7.00
5 Žaneta PastyříkováŽaneta Pastyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.82 +0.9 m/s 6.00
6 Kristýna VrkočováKristýna Vrkočová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 3.81 +0.0 m/s 5.00
7 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 3.81 +1.0 m/s 4.00
8 Zuzana KůtováZuzana Kůtová
TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek
97 3.39 +1.1 m/s 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.50 +0.0 m/s 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.24 +1.1 m/s 9.00
3 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.13 +0.0 m/s 8.00
4 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.99 +0.0 m/s 7.00
5 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 3.99 +0.6 m/s 6.00
6 Eva KunováEva Kunová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 3.94 +0.8 m/s 5.00
7 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.93 +0.3 m/s 4.00
8 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.77 +0.0 m/s 3.00
9 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.77 +0.6 m/s 2.00
10 Zuzana ČutkováZuzana Čutková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 3.75 +0.4 m/s 1.00
11 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.74 +0.9 m/s
12 Iveta LižanováIveta Ližanová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.63 +0.7 m/s
13 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.61 +0.0 m/s
14 Pavla BrejchováPavla Brejchová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.57 +1.5 m/s
15 Katrin RemeňováKatrin Remeňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.45 +1.3 m/s
16 Nikol ČížkováNikol Čížková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.40 +0.3 m/s
17 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.27 +1.1 m/s
18 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.08 +0.9 m/s
19 Tereza MelicharováTereza Melicharová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 2.98 +1.2 m/s
20 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 2.66 +0.4 m/s
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek
TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek
00 4.28 11.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.28 9.00
3 Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 4.06 8.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.05 7.00
5 Ondřej LancingerOndřej Lancinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.99 6.00
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.97 5.00
7 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.76 4.00
8 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.67 3.00
9 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.66 2.00
10 Jan SlabaJan Slaba
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 3.48 1.00
11 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
01 3.35
12 Pert LejtnarPert Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.27
13 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 3.25
14 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.24
15 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 2.99
16 Tomáš KalošTomáš Kaloš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 2.95
17 Karel LasovskýKarel Lasovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 2.92
18 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 2.83
19 Filip StejskalFilip Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.45
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VodičkováKlára Vodičková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.91 11.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.89 9.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.88 8.00
4 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 3.82 7.00
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.66 6.00
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.66 5.00
7 Gábina TvrzováGábina Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.57 4.00
8 Jana BaboučkováJana Baboučková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.50 3.00
9 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.44 2.00
10 Michaela KlímováMichaela Klímová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.44 1.00
11 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.40
12 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 3.36
13 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.34
14 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.24
15 Dominika ZíkováDominika Zíková
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.21
16 Adéla UhrováAdéla Uhrová
TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek
01 3.20
17 Magdaléna KůtováMagdaléna Kůtová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.19
18 Aneta RatajováAneta Ratajová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.14
19 Magdalena HalounováMagdalena Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.03
20 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.02
21 Julie BuzickáJulie Buzická
TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek
01 3.00
22 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 2.96
23 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 2.92
24 Simona FilipováSimona Filipová
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
01 2.78
25 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 2.67
26 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 2.62
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu (viz Soutěžní řád družstev, bod 11c))
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
98 10.31 11.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 09.80 9.00
3 Jan FleischmannJan Fleischmann
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
98 08.77 8.00
4 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.92 7.00
5 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 07.82 6.00
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 07.70 5.00
7 David LukšDavid Lukš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 07.69 4.00
8 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.61 3.00
9 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 07.39 2.00
10 Martin KaňkovskýMartin Kaňkovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.68 1.00
11 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.11
12 Filip SeidlFilip Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 05.50
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 09.64 11.00
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 09.55 9.00
3 Kristýna VrkočováKristýna Vrkočová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 09.50 8.00
4 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 09.38 7.00
5 Michaela KašováMichaela Kašová
TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek
97 08.33 6.00
6 Kristýna StupkováKristýna Stupková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 07.30 5.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 09.64 11.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 08.23 9.00
3 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 07.79 8.00
4 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.58 7.00
5 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 06.37 6.00
6 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 06.14 5.00
7 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.54 4.00
8 Adéla BenešováAdéla Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.17 3.00
9 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 04.85 2.00
10 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 04.47 1.00
11 Adéla DobiášováAdéla Dobiášová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 03.96
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 11.02 7.00
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.98 5.00
3 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.20 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 37.09 7.00
2 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 26.94 5.00
3 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 20.72 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.05 11.00
2 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 21.15 9.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 44.06 7.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 36.09 5.00
3 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 35.22 4.00
4 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 32.32 3.00
5 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 24.63 2.00
6 Pashk PrenajPashk Prenaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 23.75 1.00
Přemysl HlušičkaPřemysl Hlušička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
David BrothánekDavid Brothánek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 DNP
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 29.23 11.00
2 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 26.15 9.00
3 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 24.82 8.00
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 51.41 11.00
2 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 49.24 9.00
3 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 47.86 8.00
4 David LukšDavid Lukš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 47.33 7.00
5 Václav DrchalVáclav Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 45.95 6.00
6 Martin KaňkovskýMartin Kaňkovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 44.63 5.00
7 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 43.23 4.00
8 Martin PlačekMartin Plaček
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 42.43 3.00
9 Filip SeidlFilip Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 40.94 2.00
10 Daniel HamáčekDaniel Hamáček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 40.76 1.00
11 Jan MašekJan Mašek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 38.85
12 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 38.25
13 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 37.71
14 Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 37.05
15 Daniel ZítekDaniel Zítek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 33.64
16 Tomáš VostřákTomáš Vostřák
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 32.93
17 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 30.57
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 48.91 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 47.50 9.00
3 Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 41.85 8.00
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 41.49 7.00
5 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 40.87 6.00
6 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 40.72 5.00
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 39.46 4.00
8 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 39.25 3.00
9 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 35.92 2.00
10 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 33.40 1.00
11 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 28.93
12 Adéla BenešováAdéla Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 27.82
13 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 27.65
14 Leona DušátkováLeona Dušátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 25.76
15 Tereza MelicharováTereza Melicharová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 25.66
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 51.37 11.00
2 Ondřej LancingerOndřej Lancinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 46.09 9.00
3 Jan SlabaJan Slaba
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 37.34 8.00
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
01 36.32 7.00
5 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 36.04 6.00
6 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 34.58 5.00
7 Jan PremJan Prem
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 30.69 4.00
8 Tomáš KalošTomáš Kaloš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 30.57 3.00
9 Filip ChmielFilip Chmiel
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 30.09 2.00
10 Pavel VágnerPavel Vágner
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 29.62 1.00
11 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 28.95
12 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 28.75
13 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 28.34
14 Šimon PupíkŠimon Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 25.79
15 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 24.66
16 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 23.21
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 35.95 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
01 29.46 9.00
3 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 28.69 8.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 27.18 7.00
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 26.01 6.00
6 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 23.20 5.00
7 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 20.30 4.00
8 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 19.74 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 09.41 11.00
2 Jan PremJan Prem
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 08.14 9.00
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.21 8.00
4 Matěj KozojedMatěj Kozojed
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 06.81 7.00
5 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 06.56 6.00
6 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
01 06.40 5.00
7 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
01 06.24 4.00
8 Šimon PupíkŠimon Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 05.60 3.00
9 Petr SoukupPetr Soukup
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.55 2.00
10 Jakub ProcházkaJakub Procházka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 05.52 1.00
11 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 05.51
12 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.50
13 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 04.71
Celkem 13 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 09.60 11.00
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 09.40 9.00
3 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 08.37 8.00
4 Adéla SmržováAdéla Smržová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 08.24 7.00
5 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.97 6.00
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 07.91 5.00
7 Dominika ZíkováDominika Zíková
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 07.83 4.00
8 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
00 07.75 3.00
9 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A
01 06.93 2.00
10 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 06.03 1.00
11 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.81
12 Jana FriebelováJana Friebelová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 05.81
13 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 05.20
14 Gábina TvrzováGábina Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 04.93
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 071.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 042.00
3 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 014.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 169.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 118.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 097.00
4 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 072.00
5 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 058.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 150 m, 800 m, 1500 m, 60 m, 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 150 m, 60 m př.
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 153.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 111.00
3 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 095.00
4 PISEK PISEK TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 042.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., 4x60 m, disk 1kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 150 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 153.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 110.00
3 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 096.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 065.00
5 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 062.00
6 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 021.00
7 TABOA TABOA TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 013.00
8 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 012.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 150 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 074.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 060.00
3 TABOA TABOA TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 059.00
4 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 053.00
5 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 052.00
6 PISEK PISEK TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 033.00
7 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 014.00
8 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 013.00
9 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 005.00
TABOB TABOB TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 005.00
11 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 003.00
Poznámky:
Stav po: kriket, dálka, plný míč, 600 m, 50 m, 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 600 m, 50 m př., 50 m př., 4x100 m
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOA TABOA TJ Vodní stavby Tábor ATJ Vodní stavby Tábor A 078.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 075.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 053.00
4 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 035.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 023.00
6 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 021.00
7 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 017.00
8 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 014.00
9 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 013.00
10 KATOV KATOV Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 004.00
Poznámky:
Stav po: dálka, plný míč, 600 m, 50 m, kriket, 50 m, 50 m, 600 m, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m př.
Celkem 10 závodníků