Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále MPD staršího žactva

Praha (15. 9. 2011)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 11.73 11.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 11.46 9.00
3 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 11.16 8.00
4 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 09.41 7.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 09.17 6.00
6 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.09 5.00
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 08.92 4.00
8 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 08.44 3.00
9 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.30 2.00
10 Marie ČernáMarie Černá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 07.98 1.00
11 Aneta MandováAneta Mandová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 07.83
12 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 07.71
13 Klára KantováKlára Kantová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 07.67
14 Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 07.54
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 07.54
16 Kateřina MelhemováKateřina Melhemová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 07.45
17 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 07.38
18 Petra HavelkováPetra Havelková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 07.17
19 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 06.81
20 Pavlína MouchováPavlína Mouchová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 06.76
21 Hana HladíkováHana Hladíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 06.51
22 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 06.49
23 Anna ŠulcováAnna Šulcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 06.31
24 Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 04.84
25 Gabriela HampelováGabriela Hampelová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97
26 Anna KozákováAnna Kozáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97
27 Veronika UzlováVeronika Uzlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97
Celkem 27 závodníků