3. kolo KPD staršího žactva
Jablonec nad Nisou (14. 9. 2011)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Marek KlímaMarek Klíma | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Václav PátýVáclav Pátý | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.26 | |||||||||||||||
4 | David ChalupaDavid Chalupa | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.78 | |||||||||||||||
Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller | 98 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 07.94 | |||||||||||||||
3 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Karel JouraKarel Joura | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.13 | |||||||||||||||
Maxmilián PaskovskýMaxmilián Paskovský | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.72 | |||||||||||||||
2 | Daniel SaezDaniel Saez | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.89 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 07.94 | |||||||||||||||
4 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.17 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav SolničkaJaroslav Solnička | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.67 | |||||||||||||||
Christian VitkovičChristian Vitkovič | 97 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Oliver KrákoraOliver Krákora | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Petr ŠmídPetr Šmíd | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BlumentrittTomáš Blumentritt | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 08.54 | |||||||||||||||
5 | Petr ChodurPetr Chodur | 98 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 08.67 | |||||||||||||||
Tomáš HorákTomáš Horák | 97 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Oliver OudiaOliver Oudia | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.88 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel SaezDaniel Saez | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.90 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 07.97 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 08.34 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver KrákoraOliver Krákora | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.15 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Marek KlímaMarek Klíma | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.16 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.27 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Petr ŠmídPetr Šmíd | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.35 | |||||||||||||||
6 | Václav PátýVáclav Pátý | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.55 | |||||||||||||||
2 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.70 | |||||||||||||||
5 | Veronika SlámováVeronika Slámová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.91 | |||||||||||||||
Petra BracháčkováPetra Bracháčková | 97 | AC Česká Lípa | DNP | ||||||||||||||||
Lucie PatzeltováLucie Patzeltová | 97 | TJ Rumburk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Jana HomérováJana Homérová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Andrea JakubičkováAndrea Jakubičková | 98 | TJ Desná | 09.22 | |||||||||||||||
5 | Tereza HlouškováTereza Hloušková | 97 | TJ Jilemnice | 09.74 | |||||||||||||||
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Lucie BursováLucie Bursová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | AC Česká Lípa | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Veronika KalinováVeronika Kalinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Barbora VernerováBarbora Vernerová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.99 | |||||||||||||||
5 | Eliška SvárovskáEliška Svárovská | 97 | TJ Desná | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Pavlína PýchováPavlína Pýchová | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.74 | |||||||||||||||
Julie HollmannováJulie Hollmannová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Veronika MatochováVeronika Matochová | 96 | AC SYNER Turnov | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Adéla KrálováAdéla Králová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.88 | |||||||||||||||
5 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Kateřina JežkováKateřina Ježková | 98 | TJ Desná | 09.10 | |||||||||||||||
7 | Kristýna JonášováKristýna Jonášová | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.19 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | AC Česká Lípa | 08.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 08.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.40 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.51 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.63 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 14.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.64 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika KalinováVeronika Kalinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.65 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika MatochováVeronika Matochová | 96 | AC SYNER Turnov | 08.73 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora VernerováBarbora Vernerová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.89 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla KrálováAdéla Králová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.10 | |||||||||||||||
6 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |