výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Přerov (5. 10. 2011)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 08.53 416
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 08.85 338
3 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.96 313
4 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 08.98 309
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.13 276
6 Filip VladařFilip Vladař 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.16 270
7 Pavel MeissnerPavel Meissner 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.17 268
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.11 280
2 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.31 239
3 Michal SoušekMichal Soušek 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.48 207
4 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.56 192
5 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 09.78 154
6 Jan JemelkaJan Jemelka 98 SK PřerovSK Přerov 10.57 50
7 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 99 SK PřerovSK Přerov 10.73 36
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 08.95 315
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 09.22 257
3 Jakub IlčíkJakub Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.48 207
4 Adam NovákAdam Novák 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.11 105
5 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.39 70
6 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 10.43 65
7 Vít FrömmelVít Frömmel 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.03 14
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.86 603
2 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 09.15 528
3 Anna HolečkováAnna Holečková 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.21 513
4 Alžběta HomolováAlžběta Homolová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.51 442
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.63 415
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 10.47 247
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ChromcováEliška Chromcová 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.48 449
2 Lucie HrochováLucie Hrochová 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.67 406
3 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.75 389
4 Iva MrázkováIva Mrázková 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.96 344
5 Karolína VellechováKarolína Vellechová 98 SK PřerovSK Přerov 09.99 338
6 Veronika OpletalováVeronika Opletalová 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.42 256
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK PřerovSK Přerov 09.74 391
2 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová 98 AK OlomoucAK Olomouc 10.17 302
3 Diana DieguezováDiana Dieguezová 98 AK OlomoucAK Olomouc 10.34 270
4 Jana HolečkováJana Holečková 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.54 235
5 Adéla NosálováAdéla Nosálová 99 SK PřerovSK Přerov 11.11 145
Veronika ChrastinováVeronika Chrastinová 99 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.43 216
2 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.38 71
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 10.51 56
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.86 25
5 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek 03 SK PřerovSK Přerov 12.68 0
6 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.71 0
Martin AgnewMartin Agnew 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.70 168
2 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 10.09 108
3 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 10.14 101
4 Karel MotlíčekKarel Motlíček 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.99 17
5 Daniel MetlíkDaniel Metlík 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.56 0
6 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.58 0
7 Samuel MaňákSamuel Maňák 03 SK PřerovSK Přerov 11.66 0
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 5.10.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SekyraOndřej Sekyra 03 SK PřerovSK Přerov 10.44 64
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.72 37
3 Adam ŠanovecAdam Šanovec 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.79 31
4 Martin ProcházkaMartin Procházka 00 SK PřerovSK Přerov 11.06 13
5 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 11.11 10
6 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 11.32 2
7 Matouš SpáčilMatouš Spáčil 02 SK PřerovSK Přerov 12.06 0
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 5.10.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.94 318
2 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal 00 SK PřerovSK Přerov 10.08 109
3 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil 02 SK PřerovSK Přerov 10.32 78
4 Ondřej VykydalOndřej Vykydal 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.50 58
5 Tomáš TrojekTomáš Trojek 01 SK PřerovSK Přerov 10.57 50
6 David SkopalDavid Skopal 00 SK PřerovSK Přerov 11.27 4
MS Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 10.09 108
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.35 480
2 Martina DostálováMartina Dostálová 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.00 336
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 10.04 328
4 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 10.25 287
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 10.61 223
6 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.98 164
Jana BučkováJana Bučková 03 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 10.24 289
2 Lucie KlosováLucie Klosová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.30 278
3 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.90 176
4 Lucie KupkováLucie Kupková 00 SK PřerovSK Přerov 11.03 157
5 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.85 59
MS Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 10.85 184
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 5.10.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 ČelechoviceČelechovice 09.46 454
2 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.94 170
3 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová 03 SK PřerovSK Přerov 11.23 129
4 Kateřina LipkováKateřina Lipková 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.58 86
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 12.61 8
Aneta TrojkováAneta Trojková 04 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.76 442
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 2:38.26 407
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:38.84 402
4 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 2:46.57 329
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 2:52.82 276
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 2:54.61 261
7 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 2:56.01 250
8 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.06 250
9 Jakub IlčíkJakub Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.31 248
10 Filip VladařFilip Vladař 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:59.34 225
11 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:59.82 221
12 Pavel MeissnerPavel Meissner 98 AK OlomoucAK Olomouc 3:01.08 212
13 Michal SoušekMichal Soušek 98 AK OlomoucAK Olomouc 3:05.67 180
14 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:12.20 138
15 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 99 SK PřerovSK Přerov 3:15.42 119
16 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:17.40 108
17 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 3:18.25 104
18 Jan JemelkaJan Jemelka 98 SK PřerovSK Přerov 3:23.34 79
19 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:26.90 63
20 Adam NovákAdam Novák 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:27.70 60
21 Vít FrömmelVít Frömmel 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:43.00 13
Celkem 21 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 2:48.83 476
2 Anna HolečkováAnna Holečková 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:50.19 462
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:57.71 387
4 Lucie HrochováLucie Hrochová 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:58.64 378
5 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:00.31 362
6 Alžběta HomolováAlžběta Homolová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:02.85 339
7 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:11.82 263
8 Veronika OpletalováVeronika Opletalová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:16.63 226
9 Adéla NosálováAdéla Nosálová 99 SK PřerovSK Přerov 3:20.77 196
10 Iva MrázkováIva Mrázková 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:21.66 190
11 Jana HolečkováJana Holečková 99 AK OlomoucAK Olomouc 3:21.92 188
12 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 3:22.10 187
13 Eliška ChromcováEliška Chromcová 98 AK OlomoucAK Olomouc 3:22.93 182
14 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK PřerovSK Přerov 3:23.87 175
15 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová 98 AK OlomoucAK Olomouc 3:27.99 149
16 Karolína VellechováKarolína Vellechová 98 SK PřerovSK Přerov 3:29.59 140
17 Diana DieguezováDiana Dieguezová 98 AK OlomoucAK Olomouc 3:30.92 132
Celkem 17 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:52.32 280
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:03.68 193
3 Ondřej VykydalOndřej Vykydal 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:05.90 178
4 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal 00 SK PřerovSK Přerov 3:06.45 174
5 Martin ProcházkaMartin Procházka 00 SK PřerovSK Přerov 3:10.22 150
6 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 3:10.41 149
7 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 3:13.30 131
8 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 3:20.67 92
9 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:36.20 30
10 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:37.36 26
11 Daniel MetlíkDaniel Metlík 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:38.41 23
12 David SkopalDavid Skopal 00 SK PřerovSK Přerov 4:05.69 0
MS Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3:39.21 21
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠanovecAdam Šanovec 01 AK OlomoucAK Olomouc 3:12.64 135
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 3:12.67 135
3 Tomáš TrojekTomáš Trojek 01 SK PřerovSK Přerov 3:16.54 113
4 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 3:17.91 106
5 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:17.98 105
6 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek 03 SK PřerovSK Přerov 3:18.32 104
7 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil 02 SK PřerovSK Přerov 3:21.06 90
8 Karel MotlíčekKarel Motlíček 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:38.21 24
9 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 3:38.83 22
10 Martin BelfínMartin Belfín 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:48.60 4
11 Ondřej SekyraOndřej Sekyra 03 SK PřerovSK Přerov 3:53.40 0
12 Samuel MaňákSamuel Maňák 03 SK PřerovSK Přerov 3:54.04 0
13 Matouš SpáčilMatouš Spáčil 02 SK PřerovSK Přerov 3:55.14 0
Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 ČelechoviceČelechovice 2:55.72 406
2 Martina DostálováMartina Dostálová 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:58.00 384
3 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 3:02.71 340
4 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:08.24 292
5 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:10.94 270
6 Lucie KlosováLucie Klosová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:15.20 237
7 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 3:18.20 215
8 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová 03 SK PřerovSK Přerov 3:22.72 183
9 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:28.70 145
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 3:31.06 131
11 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 3:34.69 111
12 Lucie KupkováLucie Kupková 00 SK PřerovSK Přerov 3:35.10 109
13 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:42.94 71
14 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 3:45.77 59
15 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:47.50 53
16 Kateřina LipkováKateřina Lipková 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:47.71 52
MS Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:59.07 374
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 10.52 447
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 10.64 427
3 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 13.21 100
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 5.10.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MeissnerPavel Meissner 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.77 256
2 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.77 256
3 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.86 245
Tomáš MíčekTomáš Míček 99 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 5.10.2011) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 11.11 351
2 Filip VladařFilip Vladař 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.70 266
3 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.19 102
4 Michal SoušekMichal Soušek 98 AK OlomoucAK Olomouc 13.34 90
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 12.53 165
2 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.39 86
3 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 14.12 38
Daniel PátekDaniel Pátek 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 12.79 139
2 Adam NovákAdam Novák 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.99 120
3 Jan JemelkaJan Jemelka 98 SK PřerovSK Přerov 17.21 0
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 5.10.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.70 148
2 Jakub IlčíkJakub Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.00 119
3 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.66 66
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 5.10.2011) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít FrömmelVít Frömmel 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.69 0
2 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 99 SK PřerovSK Přerov 16.60 0
Jan HostašaJan Hostaša 99 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 5.10.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta HomolováAlžběta Homolová 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.55 310
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.65 297
3 Diana DieguezováDiana Dieguezová 98 AK OlomoucAK Olomouc 12.81 277
4 Jana HolečkováJana Holečková 99 AK OlomoucAK Olomouc 18.62 0
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 5.10.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 10.95 545
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.15 363
3 Anna HolečkováAnna Holečková 98 AK OlomoucAK Olomouc 12.53 312
4 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 15.01 70
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva MrázkováIva Mrázková 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.56 193
2 Lucie HrochováLucie Hrochová 98 AK OlomoucAK Olomouc 13.84 165
3 Eliška ChromcováEliška Chromcová 98 AK OlomoucAK Olomouc 14.01 149
Veronika ChrastinováVeronika Chrastinová 99 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová 98 AK OlomoucAK Olomouc 12.50 316
2 Adéla NosálováAdéla Nosálová 99 SK PřerovSK Přerov 15.65 34
3 Veronika OpletalováVeronika Opletalová 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.74 30
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 5.10.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.02 252
2 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK PřerovSK Přerov 14.39 116
3 Karolína VellechováKarolína Vellechová 98 SK PřerovSK Přerov 14.92 76
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
AK OlomoucAK Olomouc
98 4.64 315
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 4.54 297
3 Tomáš PepernikTomáš Pepernik
SK HraniceSK Hranice
98 4.41 274
4 Pavel MeissnerPavel Meissner
AK OlomoucAK Olomouc
98 4.35 264
5 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.24 245
6 Filip VladařFilip Vladař
AK OlomoucAK Olomouc
98 4.18 235
7 Jakub FtačníkJakub Ftačník
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.05 214
8 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 4.00 206
9 Michal SoušekMichal Soušek
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.90 190
10 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 3.88 187
11 Jaroslav HránekJaroslav Hránek
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.80 174
12 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 3.72 162
13 Jakub IlčíkJakub Ilčík
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.67 155
14 Jan NavrátilJan Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.49 129
15 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
SK HraniceSK Hranice
98 3.46 125
16 Milan IlčíkMilan Ilčík
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.36 111
17 Matěj TrochtaMatěj Trochta
SK PřerovSK Přerov
99 3.32 106
18 Jan JemelkaJan Jemelka
SK PřerovSK Přerov
98 3.06 73
19 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK PřerovSK Přerov
99 2.96 61
20 Vít FrömmelVít Frömmel
AK OlomoucAK Olomouc
99 2.87 51
21 Adam NovákAdam Novák
AK OlomoucAK Olomouc
99 2.77 41
Jan HostašaJan Hostaša
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 DNP
Tomáš MíčekTomáš Míček
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 DNP
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 4.29 376
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.15 343
3 Alžběta HomolováAlžběta Homolová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.88 281
4 Lucie HrochováLucie Hrochová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.86 276
Eliška ChromcováEliška Chromcová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.86 276
6 Anna HolečkováAnna Holečková
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.82 267
7 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.73 248
8 Iva MrázkováIva Mrázková
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.61 223
9 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.42 184
10 Diana DieguezováDiana Dieguezová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.36 172
11 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.32 165
12 Veronika OpletalováVeronika Opletalová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.30 161
13 Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK PřerovSK Přerov
98 3.19 140
14 Karolína VellechováKarolína Vellechová
SK PřerovSK Přerov
98 3.07 119
15 Jana HolečkováJana Holečková
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.01 109
16 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová
SK PřerovSK Přerov
99 2.93 95
17 Adéla NosálováAdéla Nosálová
SK PřerovSK Přerov
99 2.42 25
Veronika ChrastinováVeronika Chrastinová
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.91 191
2 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.85 182
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.55 137
4 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal
SK PřerovSK Přerov
00 3.51 132
5 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
00 3.49 129
6 Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.47 126
7 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 3.46 125
8 Ondřej VykydalOndřej Vykydal
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.37 112
9 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.34 108
10 Tomáš TrojekTomáš Trojek
SK PřerovSK Přerov
01 3.30 103
11 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 3.29 102
12 Ondřej SekyraOndřej Sekyra
SK PřerovSK Přerov
03 3.22 93
13 Martin ProcházkaMartin Procházka
SK PřerovSK Přerov
00 3.21 91
14 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.14 83
15 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
00 2.99 65
16 David SkopalDavid Skopal
SK PřerovSK Přerov
00 2.85 49
17 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil
SK PřerovSK Přerov
02 2.83 47
18 Daniel MetlíkDaniel Metlík
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 2.82 46
19 Karel MotlíčekKarel Motlíček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.80 44
20 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
00 2.70 34
21 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.66 30
22 Samuel MaňákSamuel Maňák
SK PřerovSK Přerov
03 2.60 25
23 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek
SK PřerovSK Přerov
03 2.52 18
24 František RezekFrantišek Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 2.49 16
25 Matouš SpáčilMatouš Spáčil
SK PřerovSK Přerov
02 2.47 14
26 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 2.18 0
MS Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 3.43 121
Martin AgnewMartin Agnew
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.16 345
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
ČelechoviceČelechovice
01 3.92 290
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 3.65 231
4 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 3.55 210
5 Eva CagáškováEva Cagášková
SK PřerovSK Přerov
01 3.40 180
6 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.30 161
7 Lucie KlosováLucie Klosová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 3.23 148
8 Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
01 3.12 128
9 Lucie KupkováLucie Kupková
SK PřerovSK Přerov
00 3.02 110
10 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 2.92 94
11 Marie KostelnáMarie Kostelná
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 2.85 83
12 Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.83 80
13 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
03 2.80 75
14 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 2.75 67
15 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 2.55 40
16 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 2.42 25
MS Monika LeciánováMonika Leciánová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
00 3.00 107
Jana BučkováJana Bučková
SK PřerovSK Přerov
03 DNP
Aneta TrojkováAneta Trojková
SK PřerovSK Přerov
04 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
AK OlomoucAK Olomouc
98 56.30 362
2 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 45.97 274
3 Jakub FtačníkJakub Ftačník
AK OlomoucAK Olomouc
99 45.92 273
4 Pavel MeissnerPavel Meissner
AK OlomoucAK Olomouc
98 45.49 270
5 Jan NavrátilJan Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
99 40.78 231
6 Tomáš PepernikTomáš Pepernik
SK HraniceSK Hranice
98 40.05 225
7 Michal SoušekMichal Soušek
AK OlomoucAK Olomouc
98 37.97 208
8 Filip VladařFilip Vladař
AK OlomoucAK Olomouc
98 37.61 205
9 Milan IlčíkMilan Ilčík
AK OlomoucAK Olomouc
99 37.48 204
10 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 37.04 200
11 Jaroslav HránekJaroslav Hránek
AK OlomoucAK Olomouc
99 36.36 194
12 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 35.74 189
13 Jakub IlčíkJakub Ilčík
AK OlomoucAK Olomouc
99 34.24 177
14 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
SK HraniceSK Hranice
98 32.20 161
15 Vít FrömmelVít Frömmel
AK OlomoucAK Olomouc
99 29.92 143
16 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 29.84 142
17 Matěj TrochtaMatěj Trochta
SK PřerovSK Přerov
99 29.63 140
18 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 28.00 128
19 Adam NovákAdam Novák
AK OlomoucAK Olomouc
99 27.13 121
20 Jan JemelkaJan Jemelka
SK PřerovSK Přerov
98 25.99 112
21 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK PřerovSK Přerov
99 23.58 93
Jan HostašaJan Hostaša
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 DNP
Tomáš MíčekTomáš Míček
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 DNP
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta HomolováAlžběta Homolová
AK OlomoucAK Olomouc
99 44.58 412
2 Eliška ChromcováEliška Chromcová
AK OlomoucAK Olomouc
98 41.88 378
3 Diana DieguezováDiana Dieguezová
AK OlomoucAK Olomouc
98 40.65 363
4 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 34.44 288
5 Iva MrázkováIva Mrázková
AK OlomoucAK Olomouc
99 33.81 280
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 28.56 218
7 Jana HolečkováJana Holečková
AK OlomoucAK Olomouc
99 27.52 206
8 Lucie HrochováLucie Hrochová
AK OlomoucAK Olomouc
98 26.74 197
9 Anna HolečkováAnna Holečková
AK OlomoucAK Olomouc
98 26.65 196
10 Veronika OpletalováVeronika Opletalová
AK OlomoucAK Olomouc
99 26.36 193
11 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
99 26.01 189
12 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová
AK OlomoucAK Olomouc
98 23.80 163
13 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
AK OlomoucAK Olomouc
99 22.48 148
14 Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK PřerovSK Přerov
98 20.06 121
15 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová
SK PřerovSK Přerov
99 19.30 113
16 Karolína VellechováKarolína Vellechová
SK PřerovSK Přerov
98 16.81 86
17 Adéla NosálováAdéla Nosálová
SK PřerovSK Přerov
99 14.93 66
Veronika ChrastinováVeronika Chrastinová
SK PřerovSK Přerov
99 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 45.49 270
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 44.04 258
3 Tomáš TrojekTomáš Trojek
SK PřerovSK Přerov
01 37.39 203
4 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal
SK PřerovSK Přerov
00 37.16 201
5 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 33.87 174
6 Ondřej VykydalOndřej Vykydal
AK OlomoucAK Olomouc
00 33.78 174
7 Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
00 31.44 155
8 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 30.44 147
9 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 30.14 144
10 David SkopalDavid Skopal
SK PřerovSK Přerov
00 29.18 137
11 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
00 27.61 125
12 Ondřej SekyraOndřej Sekyra
SK PřerovSK Přerov
03 27.25 122
13 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 27.05 120
14 Martin ProcházkaMartin Procházka
SK PřerovSK Přerov
00 26.08 113
15 Karel MotlíčekKarel Motlíček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 25.35 107
16 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
00 24.17 98
17 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil
SK PřerovSK Přerov
02 23.93 96
18 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
00 21.95 81
19 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 20.42 70
20 Matouš SpáčilMatouš Spáčil
SK PřerovSK Přerov
02 19.87 66
21 Daniel MetlíkDaniel Metlík
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 18.38 55
22 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 17.84 51
23 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek
SK PřerovSK Přerov
03 16.86 44
24 František RezekFrantišek Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 16.83 44
25 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 15.03 31
26 Samuel MaňákSamuel Maňák
SK PřerovSK Přerov
03 14.51 27
MS Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 33.72 173
Martin AgnewMartin Agnew
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 5.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 31.46 252
2 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 27.97 211
3 Eva CagáškováEva Cagášková
SK PřerovSK Přerov
01 24.32 169
4 Lucie KlosováLucie Klosová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 23.15 156
5 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
00 22.90 153
6 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 22.14 144
7 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
ČelechoviceČelechovice
01 21.04 132
8 Marie KostelnáMarie Kostelná
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 19.91 120
9 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 19.08 110
10 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
03 18.67 106
11 Lucie KupkováLucie Kupková
SK PřerovSK Přerov
00 17.69 95
12 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 17.57 94
13 Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
01 15.47 71
14 Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 12.31 39
15 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 10.15 18
16 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 08.96 7
MS Monika LeciánováMonika Leciánová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
00 10.56 22
Jana BučkováJana Bučková
SK PřerovSK Přerov
03 DNP
Aneta TrojkováAneta Trojková
SK PřerovSK Přerov
04 DNP
Celkem 19 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 1673
2 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 1595
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 1585
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 1532
5 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 1277
6 Pavel MeissnerPavel Meissner 98 AK OlomoucAK Olomouc 1270
7 Filip VladařFilip Vladař 98 AK OlomoucAK Olomouc 1201
8 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 1060
9 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 1005
10 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 0961
11 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 0947
12 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 0935
13 Jakub IlčíkJakub Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 0906
14 Michal SoušekMichal Soušek 98 AK OlomoucAK Olomouc 0875
15 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 0701
16 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 0589
17 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 0453
18 Adam NovákAdam Novák 99 AK OlomoucAK Olomouc 0447
19 Jan JemelkaJan Jemelka 98 SK PřerovSK Přerov 0314
20 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 99 SK PřerovSK Přerov 0309
21 Vít FrömmelVít Frömmel 99 AK OlomoucAK Olomouc 0221
Jan HostašaJan Hostaša 99 SK PřerovSK Přerov 0000
Tomáš MíčekTomáš Míček 99 SK PřerovSK Přerov 0000
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 0000
Daniel PátekDaniel Pátek 98 SK PřerovSK Přerov 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Emereoha S. 1673 (08.98/309-2:34.76/442-56.30/362-4.64/315-11.86/245)

Pepernik T. 1595 (2:46.57/329-40.05/225-4.41/274-11.11/351-08.53/416)

Samuel F. 1585 (09.13/276-2:38.84/402-10.64/427-45.97/274-4.00/206)

Mikuláček P. 1532 (08.85/338-2:54.61/261-10.52/447-35.74/189-4.54/297)

Ftačník J. 1277 (08.96/313-2:59.82/221-45.92/273-4.05/214-11.77/256)

Meissner P. 1270 (09.17/268-3:01.08/212-45.49/270-4.35/264-11.77/256)

Vladař F. 1201 (09.16/270-2:59.34/225-37.61/205-4.18/235-11.70/266)

Orava A. 1060 (2:52.82/276-29.84/142-3.72/162-12.53/165-08.95/315)

Hránek J. 1005 (2:56.06/250-36.36/194-3.80/174-12.70/148-09.31/239)

Kopec A. 961 (2:56.01/250-28.00/128-3.88/187-12.79/139-09.22/257)

Podjukl V. 947 (2:38.26/407-13.21/100-32.20/161-3.46/125-09.78/154)

Peřina V. 935 (3:17.40/108-37.04/200-4.24/245-13.19/102-09.11/280)

Ilčík J. 906 (2:56.31/248-34.24/177-3.67/155-13.00/119-09.48/207)

Soušek M. 875 (3:05.67/180-37.97/208-3.90/190-13.34/90-09.48/207)

Navrátil J. 701 (3:26.90/63-40.78/231-3.49/129-13.39/86-09.56/192)

Ilčík M. 589 (3:12.20/138-37.48/204-3.36/111-13.66/66-10.39/70)

Trochta M. 453 (3:18.25/104-29.63/140-3.32/106-14.12/38-10.43/65)

Novák A. 447 (3:27.70/60-27.13/121-2.77/41-12.99/120-10.11/105)

Jemelka J. 314 (3:23.34/79-25.99/112-3.06/73-17.21/0-10.57/50)

Doležal Š. 309 (3:15.42/119-23.58/93-2.96/61-16.60/0-10.73/36)

Frömmel V. 221 (29.92/143-2.87/51-15.69/0-11.03/14-3:43.00/13)

Hostaša J. 0 (/-/-/)

Míček T. 0 (/-/-/)

Mališka R. 0 (/-/-/)

Pátek D. 0 (/-/-/)
Celkem 25 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 2213
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 1860
3 Alžběta HomolováAlžběta Homolová 99 AK OlomoucAK Olomouc 1784
4 Anna HolečkováAnna Holečková 98 AK OlomoucAK Olomouc 1750
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 1565
6 Eliška ChromcováEliška Chromcová 98 AK OlomoucAK Olomouc 1434
7 Lucie HrochováLucie Hrochová 98 AK OlomoucAK Olomouc 1422
8 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 1236
9 Iva MrázkováIva Mrázková 99 AK OlomoucAK Olomouc 1230
10 Diana DieguezováDiana Dieguezová 98 AK OlomoucAK Olomouc 1214
11 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová 98 AK OlomoucAK Olomouc 1095
12 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK PřerovSK Přerov 0890
13 Veronika OpletalováVeronika Opletalová 99 AK OlomoucAK Olomouc 0866
14 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 0765
15 Karolína VellechováKarolína Vellechová 98 SK PřerovSK Přerov 0759
16 Jana HolečkováJana Holečková 99 AK OlomoucAK Olomouc 0738
17 Adéla NosálováAdéla Nosálová 99 SK PřerovSK Přerov 0466
Veronika ChrastinováVeronika Chrastinová 99 SK PřerovSK Přerov 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Májová V. 2213 (09.15/528-2:48.83/476-34.44/288-4.29/376-10.95/545)

Mankovecká A. 1860 (08.86/603-3:00.31/362-26.01/189-4.15/343-12.15/363)

Homolová A. 1784 (3:02.85/339-12.55/310-44.58/412-3.88/281-09.51/442)

Holečková A. 1750 (09.21/513-2:50.19/462-26.65/196-3.82/267-12.53/312)

Gieselová M. 1565 (09.63/415-2:57.71/387-12.65/297-28.56/218-3.73/248)

Chromcová E. 1434 (3:22.93/182-41.88/378-3.86/276-14.01/149-09.48/449)

Hrochová L. 1422 (2:58.64/378-26.74/197-3.86/276-13.84/165-09.67/406)

Sedláčková K. 1236 (3:11.82/263-22.48/148-3.42/184-13.02/252-09.75/389)

Mrázková I. 1230 (3:21.66/190-33.81/280-3.61/223-13.56/193-09.96/344)

Dieguezová D. 1214 (3:30.92/132-12.81/277-40.65/363-3.36/172-10.34/270)

Nevěřilová M. 1095 (3:27.99/149-23.80/163-3.32/165-12.50/316-10.17/302)

Švarcová G. 889 (19.30/113-2.92/94-14.39/116-09.74/391-3:23.87/175)

Opletalová V. 866 (3:16.63/226-26.36/193-3.30/161-15.74/30-10.42/256)

Loupalová T. 765 (10.47/247-3:22.10/187-20.06/121-3.19/140-15.01/70)

Vellechová K. 759 (3:29.59/140-16.81/86-3.07/119-14.92/76-09.99/338)

Holečková J. 738 (3:21.92/188-18.62/0-27.52/206-3.01/109-10.54/235)

Nosálová A. 466 (3:20.77/196-14.93/66-2.42/25-15.65/34-11.11/145)

Chrastinová V. 0 (/-/-/-/)
Celkem 18 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 0972
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 0705
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 0673
4 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal 00 SK PřerovSK Přerov 0616
5 Ondřej VykydalOndřej Vykydal 00 AK OlomoucAK Olomouc 0522
6 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 0511
7 Tomáš TrojekTomáš Trojek 01 SK PřerovSK Přerov 0469
8 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 0467
9 Adam ŠanovecAdam Šanovec 01 AK OlomoucAK Olomouc 0421
10 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 AK OlomoucAK Olomouc 0408
11 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 0402
12 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc 0378
13 Martin ProcházkaMartin Procházka 00 SK PřerovSK Přerov 0367
14 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil 02 SK PřerovSK Přerov 0311
15 Ondřej SekyraOndřej Sekyra 03 SK PřerovSK Přerov 0279
16 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 0257
17 Karel MotlíčekKarel Motlíček 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0192
18 David SkopalDavid Skopal 00 SK PřerovSK Přerov 0190
19 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0186
20 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek 03 SK PřerovSK Přerov 0166
21 Martin BelfínMartin Belfín 00 AK OlomoucAK Olomouc 0144
22 Daniel MetlíkDaniel Metlík 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0124
23 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 0092
24 Matouš SpáčilMatouš Spáčil 02 SK PřerovSK Přerov 0080
25 Samuel MaňákSamuel Maňák 03 SK PřerovSK Přerov 0052
26 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0031
MS Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 0423
Martin AgnewMartin Agnew 98 AK OlomoucAK Olomouc 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Vychodil J. 972 (3:03.68/193-45.49/270-3.91/191-08.94/318)

Pospíšil J. 705 (2:52.32/280-27.05/120-3.55/137-09.70/168)

Kňáva M. 673 (09.43/216-3:13.30/131-30.14/144-3.85/182)

Zdráhal J. 616 (3:06.45/174-37.16/201-3.51/132-10.08/109)

Vykydal O. 522 (3:05.90/178-33.78/174-3.37/112-10.50/58)

Navrátil J. 511 (3:10.41/149-27.61/125-3.49/129-10.09/108)

Trojek T. 469 (37.39/203-3.30/103-10.57/50-3:16.54/113)

Kolomazník J. 467 (10.51/56-33.87/174-3.29/102-3:12.67/135)

Vrbovský T. 423 (33.72/173-3.43/121-10.09/108-3:39.21/21)

Šanovec A. 421 (30.44/147-3.34/108-10.79/31-3:12.64/135)

Svozil L. 408 (3:36.20/30-44.04/258-3.14/83-10.72/37)

Navrátil O. 402 (20.42/70-3.46/125-10.14/101-3:17.91/106)

Krečmajer J. 378 (10.38/71-3:37.36/26-31.44/155-3.47/126)

Procházka M. 367 (3:10.22/150-26.08/113-3.21/91-11.06/13)

Vylíčil M. 311 (23.93/96-2.83/47-10.32/78-3:21.06/90)

Sekyra O. 279 (27.25/122-3.22/93-10.44/64-3:53.40/0)

Sehnálek J. 257 (3:20.67/92-24.17/98-2.99/65-11.32/2)

Motlíček K. 192 (25.35/107-2.80/44-10.99/17-3:38.21/24)

Skopal D. 190 (4:05.69/0-29.18/137-2.85/49-11.27/4)

Macoun T. 186 (17.84/51-2.66/30-11.58/0-3:17.98/105)

Gajdušek T. 166 (12.68/0-16.86/44-2.52/18-3:18.32/104)

Belfín M. 144 (10.86/25-21.95/81-2.70/34-3:48.60/4)

Metlík D. 124 (3:38.41/23-18.38/55-2.82/46-11.56/0)

Rezek F. 92 (16.83/44-2.49/16-11.11/10-3:38.83/22)

Spáčil M. 80 (19.87/66-2.47/14-12.06/0-3:55.14/0)

Maňák S. 52 (14.51/27-2.60/25-11.66/0-3:54.04/0)

Hoffinger T. 31 (12.71/0-15.03/31-2.18/0-/)

Agnew M. 0 (/-/-/)
Celkem 28 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 1306
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 ČelechoviceČelechovice 1282
3 Martina DostálováMartina Dostálová 00 AK OlomoucAK Olomouc 1034
4 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 0976
5 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 0966
6 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 0834
7 Lucie KlosováLucie Klosová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0819
8 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0671
9 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 0534
10 Aimée NavrátilováAimée Navrátilová 03 SK PřerovSK Přerov 0493
11 Lucie KupkováLucie Kupková 00 SK PřerovSK Přerov 0471
12 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0449
13 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0421
14 Kateřina LipkováKateřina Lipková 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0257
15 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 0173
16 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 0141
MS Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 0687
Jana BučkováJana Bučková 03 SK PřerovSK Přerov 0000
Aneta TrojkováAneta Trojková 04 SK PřerovSK Přerov 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Begová B. 1306 (09.35/480-3:10.94/270-27.97/211-4.16/345)

Suchánková V. 1282 (21.04/132-3.92/290-09.46/454-2:55.72/406)

Dostálová M. 1034 (10.00/336-2:58.00/384-22.90/153-3.30/161)

Cagášková E. 976 (10.25/287-3:02.71/340-24.32/169-3.40/180)

Kolomazníková S. 966 (3:18.20/215-31.46/252-3.55/210-10.24/289)

Čejnová V. 834 (10.04/328-3:31.06/131-22.14/144-3.65/231)

Klosová L. 752 (3:15.20/237-23.15/156-2.84/81-10.30/278)

Budařová V. 711 (10.61/223-3:34.69/111-15.47/71-3.99/306)

Leciánová M. 687 (2:59.07/374-10.56/22-3.00/107-10.85/184)

Kostelná M. 671 (3:08.24/292-19.91/120-2.85/83-10.90/176)

Navrátilová A. 493 (3:22.72/183-18.67/106-2.80/75-11.23/129)

Kupková L. 471 (3:35.10/109-17.69/95-3.02/110-11.03/157)

Petrová E. 449 (3:28.70/145-17.57/94-2.55/40-10.94/170)

Cikrytová A. 421 (10.98/164-3:47.50/53-19.08/110-2.92/94)

Lipková K. 257 (3:47.71/52-12.31/39-2.83/80-11.58/86)

Hoffingerová L. 173 (3:42.94/71-10.15/18-2.42/25-11.85/59)

Patalová G. 141 (3:45.77/59-08.96/7-2.75/67-12.61/8)

Trojková A. 0 (/-/-/)

Bučková J. 0 (/-/-/)
Celkem 19 závodníků