Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha (15. - 16. 10. 2011)

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 15.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 49.90 587
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 46.80 541
3 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 41.83 469
4 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 41.46 463
5 David JelínekDavid Jelínek
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
96 38.16 416
6 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 34.96 370
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 33.85 354
8 Vít HartychVít Hartych
USK PrahaUSK Praha
97 33.68 351
9 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
96 32.93 341
10 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 32.52 335
11 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 31.78 324
12 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 31.08 314
13 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 30.36 304
14 Adam MüllerAdam Müller
USK PrahaUSK Praha
97 29.07 286
15 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 27.21 260
16 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 25.42 235
17 Václav CubínekVáclav Cubínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 22.67 198
18 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 21.35 180
19 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 20.98 175
20 David ŠimekDavid Šimek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 20.55 169
David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 DNP
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 34.40 560
2 Iva MilesováIva Milesová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 30.27 482
3 Petra KauckáPetra Kaucká
FTVS UKFTVS UK
87 25.55 393
4 Jarmila PeckováJarmila Pecková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 25.12 385
5 Petra DupalováPetra Dupalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 22.48 335
6 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 22.27 331
7 Markéta BelzováMarkéta Belzová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 21.55 318
8 Monika DlugošováMonika Dlugošová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 21.02 308
9 Tereza GažúrováTereza Gažúrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 16.00 215
10 Adéla JordákováAdéla Jordáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 15.97 214
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 37.87 626
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 35.43 580
3 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 28.48 448
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 25.53 392
5 Anna LangerováAnna Langerová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 19.51 280
6 Hana CaisováHana Caisová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 17.98 251
7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 13.70 173
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 13.26 165
9 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 12.46 150
Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 NM
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 26.95 419
2 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 23.93 362
3 Tereza PeřinováTereza Peřinová
USK PrahaUSK Praha
97 22.07 327
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 21.73 321
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 20.55 299
6 Jana TučkováJana Tučková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
97 19.99 289
7 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 19.01 271
8 Martina BartošováMartina Bartošová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 18.84 267
9 Dominika KrupařováDominika Krupařová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 18.82 267
10 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 18.62 263
11 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
96 17.49 242
12 Monika MarkováMonika Marková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
96 17.13 236
13 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 16.90 232
14 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 15.86 212
15 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 15.85 212
16 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
USK PrahaUSK Praha
97 15.75 210
17 Monika FolberováMonika Folberová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 14.70 191
18 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 13.42 168
19 Kristýna MařasováKristýna Mařasová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 11.90 140
20 Anežka KopeckáAnežka Kopecká
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 11.08 125
Anna CranfordováAnna Cranfordová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 NM
Celkem 21 závodníků