Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha (15. - 16. 10. 2011)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2303
2 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2132
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2082
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2008
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1986
6 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 1889
7 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1870
8 Dominik RatajDominik Rataj 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1851
9 Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1841
10 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1818
11 Jakub PrunarJakub Prunar 99 USK PrahaUSK Praha 1808
12 Metoděj ŠíchaMetoděj Šícha 98 USK PrahaUSK Praha 1776
13 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1636
14 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1578
15 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1549
16 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1517
17 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1471
18 Jakub ProcházkaJakub Procházka 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1449
19 David ŠmídaDavid Šmída 98 USK PrahaUSK Praha 1422
20 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1420
21 Ondřej ČernýOndřej Černý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1409
22 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1390
23 Ondřej PřikrylOndřej Přikryl 99 USK PrahaUSK Praha 1382
24 Jakub VlčekJakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1364
25 Matěj SellnerMatěj Sellner 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1336
26 Vojtěch LubasVojtěch Lubas 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1324
27 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1296
28 Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1284
29 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1256
30 David KalabisDavid Kalabis 98 USK PrahaUSK Praha 1242
31 Jan RákosníkJan Rákosník 99 USK PrahaUSK Praha 1238
32 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1234
33 Tobiáš KosíkTobiáš Kosík 98 USK PrahaUSK Praha 1202
34 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1098
35 Roman KnížekRoman Knížek 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1097
36 Daniel ŠmídaDaniel Šmída 98 USK PrahaUSK Praha 1086
37 Martin MelmukaMartin Melmuka 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1054
38 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0969
39 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0963
Celkem 39 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2979
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2893
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2487
4 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2471
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2433
6 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2409
7 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2378
8 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2374
9 Johana KašparováJohana Kašparová 99 USK PrahaUSK Praha 2247
10 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 USK PrahaUSK Praha 2199
11 Ivana FojtováIvana Fojtová 99 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2159
12 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 USK PrahaUSK Praha 2131
13 Justýna BazikováJustýna Baziková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 1970
14 Edita MarkováEdita Marková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 1949
15 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1926
16 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1889
17 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1886
18 Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1829
19 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1804
20 Terezie SkotnickáTerezie Skotnická 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1773
21 Lucie BurešováLucie Burešová 99 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1731
22 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 USK PrahaUSK Praha 1649
23 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1638
24 Michaela SlukováMichaela Sluková 98 USK PrahaUSK Praha 1549
25 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1517
26 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1510
27 Aneta JavorskáAneta Javorská 98 USK PrahaUSK Praha 1481
28 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1454
29 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1406
30 Tereza KrtilováTereza Krtilová 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1383
31 Aneta JagschováAneta Jagschová 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1376
32 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1374
33 Marie NeubauerováMarie Neubauerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1347
34 Barbora DudkováBarbora Dudková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1316
35 Denisa BíbrlíkováDenisa Bíbrlíková 98 USK PrahaUSK Praha 1313
36 Tereza PoschlováTereza Poschlová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1287
37 Agáta FrankováAgáta Franková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1145
38 Jitka ŠpačkováJitka Špačková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 0962
39 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 0883
Celkem 39 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 4083
2 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3549
3 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3315
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3234
5 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3180
6 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3152
7 Markéta BelzováMarkéta Belzová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3022
8 Petra KauckáPetra Kaucká 87 FTVS UKFTVS UK 2851
9 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2778
10 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2562
Celkem 10 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4717
2 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3591
3 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3407
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3329
5 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3131
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2972
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2902
8 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2847
9 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2215
10 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2206
Celkem 10 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4294
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3837
3 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3462
4 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3231
5 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3203
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3093
7 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3027
8 Martina BartošováMartina Bartošová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2933
9 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 2899
10 Jana TučkováJana Tučková 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2787
11 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 2744
12 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2660
13 Barbora HruškováBarbora Hrušková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2655
14 Monika MarkováMonika Marková 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2575
15 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2572
16 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2530
17 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2188
18 Monika FolberováMonika Folberová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2053
19 Kristýna MařasováKristýna Mařasová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1895
20 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1876
Beata KrukováBeata Kruková 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 21 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5780
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5195
3 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5093
4 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4157
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4059
6 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3920
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3782
8 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3753
9 David JelínekDavid Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 3535
10 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3354
11 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3256
12 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3099
13 Adam MüllerAdam Müller 97 USK PrahaUSK Praha 3030
14 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 2862
15 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 2851
16 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 2834
17 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2609
18 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2460
Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNF
David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 21 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6153
2 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5474
3 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5074
4 Marko IgličMarko Iglič 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4828
5 David KrálDavid Král 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4811
6 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4716
7 Michal VoldřichMichal Voldřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4423
8 Petr ZaspalPetr Zaspal 89 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4254
9 Filip RejtharFilip Rejthar 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4205
Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Pavel SkalickýPavel Skalický 71 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNF
Celkem 11 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5881
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5848
3 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5344
4 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5293
5 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4964
6 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4875
7 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4336
8 Jan NěmečekJan Němeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3679
9 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3439
Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most DNF
Celkem 10 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KubešJan Kubeš 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6277
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5177
3 Tomáš TáborskýTomáš Táborský 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5170
4 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5130
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 4699
6 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4655
7 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4556
8 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 4539
9 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4532
10 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4131
11 Kristian KottKristian Kott 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4097
12 Josef KorálJosef Korál 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3954
13 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3932
14 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3759
15 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3693
16 Tomáš LedlTomáš Ledl 95 AK MostAK Most 3357
17 Gabriel BerzsiGabriel Berzsi 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3047
18 Lukáš DominLukáš Domin 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2869
David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Šimon KlimuškinŠimon Klimuškin 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNF
Celkem 21 závodníků