výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Bílina (20. 9. 2011)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.17
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.56
3 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.64
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 08.74
5 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.89
6 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.90
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.23
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.26
4 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 09.44
5 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.45
6 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 09.50
2 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.58
3 Marek ŠungrMarek Šungr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.66
4 Petr KolískaPetr Kolíska 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.71
5 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 09.93
Lukáš LesařLukáš Lesař 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.21
2 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 09.92
3 Marek TučekMarek Tuček 99 AK BílinaAK Bílina 10.32
4 Adam ZontágAdam Zontág 01 ASK DěčínASK Děčín 10.45
5 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 11.20
6 Jiří ŠťastnýJiří Šťastný 01 ASK DěčínASK Děčín 11.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.62
2 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.10
Richard ŠerčíkRichard Šerčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.10
4 Felix DoktorFelix Doktor 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.39
5 Richard ŠloserRichard Šloser 01 AK BílinaAK Bílina 12.64
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 20.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.09 11.00
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 08.54 9.00
3 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.71 8.00
4 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.73 7.00
František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.73 6.00
6 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 20.9.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 08.93 4.00
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.14 3.00
3 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.15 2.00
4 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.25 1.00
5 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 09.31
6 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.11
2 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.37
3 Petra KoškováPetra Košková 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.61
4 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 09.95
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 10.17
Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MišterováMichaela Mišterová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.94
2 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.99
3 Natálie SchubertováNatálie Schubertová 98 AK MostAK Most 09.50
4 Aneta ŠtefkováAneta Štefková 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.51
5 Tereza MrozkováTereza Mrozková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.92
6 Valerie NejdlováValerie Nejdlová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.73
2 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.09
3 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 99 AK MostAK Most 09.88
4 Markéta BaníkováMarkéta Baníková 00 AK BílinaAK Bílina 09.98
5 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 10.01
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 01 AK BílinaAK Bílina 12.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.04
2 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 09.37
3 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.38
4 Tereza TučkováTereza Tučková 98 AK MostAK Most 09.72
5 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 10.67
6 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 10.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.94
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.13
3 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.74
4 Barbora FaitováBarbora Faitová 00 AK BílinaAK Bílina 11.16
5 Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 11.68
Anežka SeifertováAnežka Seifertová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 20.9.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.07
2 Tereza ValtrováTereza Valtrová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.22
3 Barbora VašákováBarbora Vašáková 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.23
4 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.79
5 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 11.03
6 Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 20.9.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.16 11.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.70 9.00
3 Michaela MišterováMichaela Mišterová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.74 8.00
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.89 7.00
5 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.95 6.00
6 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.96 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 20.9.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.04 4.00
2 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.15 3.00
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.21 2.00
4 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.27 1.00
5 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.29
6 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 09.31
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 20.36 11.00
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.01 9.00
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 21.05 8.00
4 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.21 7.00
5 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.70 5.00
6 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 21.86 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.63 6.00
2 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 22.31 3.00
3 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.63 1.00
4 Andrej PetrAndrej Petr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.81
5 Petr KolískaPetr Kolíska 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.15
6 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 24.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.52 2.00
2 Lukáš LesařLukáš Lesař 99 AK MostAK Most 22.93
3 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.07
4 Vojtěch KřesťanVojtěch Křesťan 98 ASK DěčínASK Děčín 24.21
5 Marek ŠungrMarek Šungr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.32
6 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 27.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina 23.34
2 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 25.30
3 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 26.90
4 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 29.35
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.15
2 Felix DoktorFelix Doktor 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 28.91
3 Jiří ŠťastnýJiří Šťastný 01 ASK DěčínASK Děčín 29.36
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.46 11.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.21 9.00
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.08 8.00
4 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.53 6.00
5 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.34 3.00
6 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 23.51 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.50 7.00
2 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.62 5.00
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.97 4.00
4 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.02
5 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 25.19
6 Michaela AronováMichaela Aronová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.41
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.87
2 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.96
3 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.90
4 Barbora VašákováBarbora Vašáková 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.90
5 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 28.35
6 Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 28.82
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SchubertováNatálie Schubertová 98 AK MostAK Most 23.54 1.00
2 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 24.60
3 Markéta BaníkováMarkéta Baníková 00 AK BílinaAK Bílina 25.38
4 Tereza ValtrováTereza Valtrová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.86
5 Aneta ŠtefkováAneta Štefková 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 26.18
Tereza TučkováTereza Tučková 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 20.9.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 23.82
2 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.59
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.07
4 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 25.63
5 Eliška PalaščákováEliška Palaščáková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.28
Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 20.9.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín 25.30
2 Hana TyburcováHana Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.35
3 Natálie JaborováNatálie Jaborová 01 ASK DěčínASK Děčín 26.69
4 Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.09
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 01 AK BílinaAK Bílina 33.16
Anežka SeifertováAnežka Seifertová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PlchováEva Plchová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.97
2 Valerie NejdlováValerie Nejdlová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.92
3 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.81
4 Julie PetržílkováJulie Petržílková 01 ASK DěčínASK Děčín 30.14
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 44.47 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 45.31 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 46.44 8.00
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 46.91 7.00
5 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 48.39 5.00
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 49.57 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 47.20 6.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.43 4.00
3 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 50.58 2.00
4 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 51.89 1.00
5 Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 55.39
6 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 63.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.12
2 Václav NachlingerVáclav Nachlinger 98 AK MostAK Most 53.14
3 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 54.10
4 Richard ŠerčíkRichard Šerčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 62.24
5 Felix DoktorFelix Doktor 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 72.13
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 47.99 11.00
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 48.84 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.21 8.00
4 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 51.67 6.00
5 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 53.24 5.00
6 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 56.43 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 50.71 7.00
2 Natálie SchubertováNatálie Schubertová 98 AK MostAK Most 55.02 3.00
3 Markéta MožnáMarkéta Možná 98 AK MostAK Most 57.84
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 58.17
5 Eliška PalaščákováEliška Palaščáková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 58.75
6 Tereza ValtrováTereza Valtrová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 63.17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 53.83 4.00
2 Anna KadlecováAnna Kadlecová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 55.20 2.00
3 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 61.63
4 Tereza MrázkováTereza Mrázková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 62.49
5 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 63.74
6 Viktorie VítováViktorie Vítová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 66.99
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 58.18
2 Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín 61.03
3 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 62.20
4 Natálie JaborováNatálie Jaborová 01 ASK DěčínASK Děčín 63.24
5 Julie PetržílkováJulie Petržílková 01 ASK DěčínASK Děčín 69.04
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:44.22 11.00
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 2:53.56 9.00
3 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 2:55.61 8.00
4 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:04.05 7.00
5 Vojtěch KřesťanVojtěch Křesťan 98 ASK DěčínASK Děčín 3:07.06 6.00
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:07.43 5.00
7 Adam ZontágAdam Zontág 01 ASK DěčínASK Děčín 3:07.56 4.00
8 Josef VlasákJosef Vlasák 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:08.74 3.00
9 Marek TučekMarek Tuček 99 AK BílinaAK Bílina 3:28.94 2.00
10 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 4:08.59 1.00
Josef VíchJosef Vích 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:48.90 11.00
2 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 3:06.98 9.00
3 Pavlína DudováPavlína Dudová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:07.58 8.00
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 3:10.09 7.00
5 Natálie ČernáNatálie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:22.49 6.00
6 Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:24.18 5.00
7 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 3:26.70 4.00
8 Aneta KrausováAneta Krausová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:28.90 3.00
9 Eva PlchováEva Plchová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:40.62 2.00
10 Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:42.51 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 5:01.71 11.00
2 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:24.72 9.00
3 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:38.44 8.00
4 Jan CepoušekJan Cepoušek 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:41.30 7.00
5 Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 5:52.13 6.00
6 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 6:06.55 5.00
7 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 6:06.59 4.00
8 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:24.36 3.00
9 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 6:25.45 2.00
10 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:37.25 1.00
Patrik ŠpejtekPatrik Špejtek 98 AK MostAK Most DNF
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:35.42 11.00
2 Michaela Čípová Michaela Čípová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:55.93 9.00
3 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:04.98 8.00
4 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6:14.99 7.00
5 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:31.13 6.00
6 Sára KordulíkováSára Kordulíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:42.58 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 09.94 11.00
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.51 9.00
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 10.61 8.00
4 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.87 7.00
5 Martin Šíma Martin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.71 5.00
6 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.88 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.9.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.70 6.00
2 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 12.07 3.00
3 Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina 12.64 1.00
4 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 12.94
5 Josef KopeckýJosef Kopecký 99 AK BílinaAK Bílina 13.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 12.59 2.00
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.76
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.69
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.64 11.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.00 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.32 8.00
4 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.39 6.00
5 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 13.46 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 20.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.35 7.00
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.47 4.00
3 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 13.90 3.00
4 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 14.23 2.00
5 Šárka KučerováŠárka Kučerová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.89 1.00
6 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 15.92
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erlebach,Truhlář,Štěpánek Erlebach,Truhlář,Štěpánek Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:25.03 11.00
2 Raimr,Štulík,Petr Raimr,Štulík,Petr USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:36.55 9.00
3 Možný,Rejman,Vích Možný,Rejman,Vích AK MostAK Most 2:39.08 8.00
4 Pícha,Arnold,Vajtěcha Pícha,Arnold,Vajtěcha AK BílinaAK Bílina 2:42.02 7.00
5 Švingr,Mašek,Camara Švingr,Mašek,Camara Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:43.92 6.00
6 Koliska,Moc,Cepoušek Koliska,Moc,Cepoušek USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:47.81 5.00
7 Mišelnický,Samčík,Procházka Mišelnický,Samčík,Procházka AK MostAK Most 2:48.81 4.00
8 Lipčák,Počiril,Vlasák Lipčák,Počiril,Vlasák USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:49.92 3.00
9 Věchet,Laube,Seiner Věchet,Laube,Seiner TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:59.96 2.00
Kuda,Pokuta,Nachunger Kuda,Pokuta,Nachunger AK MostAK Most DNP
Celkem 10 závodníků

3 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kusová B., Lukšanová A., Mešterová M. Kusová B., Lukšanová A., Mešterová M. ASK DěčínASK Děčín 2:30.81 11.00
2 Kučerová, Jirásková K., Jirásková B. Kučerová, Jirásková K., Jirásková B. TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:39.56 9.00
3 Tajovská, Vrábelová, Nedvědová Tajovská, Vrábelová, Nedvědová AK MostAK Most 2:41.38 8.00
4 Morávková, Stehlíková, Kadlecová Morávková, Stehlíková, Kadlecová TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:41.39 7.00
5 Košlová, Benešová, Raševová Košlová, Benešová, Raševová AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:43.64 6.00
6 Janků, Dudová, Palaščáková Janků, Dudová, Palaščáková USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:51.39 5.00
7 Aronová, Šturmová, Vašáková Aronová, Šturmová, Vašáková USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:53.84 4.00
8 Hosingerová, Tyburcová, Nejdlová Hosingerová, Tyburcová, Nejdlová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:54.92 3.00
9 MEZIB MEZIB AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:55.66 2.00
10 Štichhauerová, Černá, Mrázková Štichhauerová, Černá, Mrázková TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:00.93 1.00
11 A - Mrázová, Tranová, Schubertová A - Mrázová, Tranová, Schubertová AK MostAK Most 3:07.82
Ševčíková, Kordulíková, Plchová Ševčíková, Kordulíková, Plchová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.51 -----XOOXOOOOOXOXXX 11.00
2 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.48 ---OOOOOOOOXOXXX 9.00
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.45 ---OOOOOXOXOOXXX 8.00
4 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.36 -----OOOXXX 7.00
5 Josef KopeckýJosef Kopecký
AK BílinaAK Bílina
99 1.36 OOOOOOOXXOXXX 6.00
6 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.33 --OXOOXOXXOXXX 5.00
7 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.25 OOO-XXOXXX 4.00
8 Miloslav RejmanMiloslav Rejman
AK MostAK Most
98 1.20 OOOOXXX 3.00
9 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.20 --OOX 2.00
10 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 1.20 OOOXOXXX 1.00
11 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 1.15 OOOXXX
12 David KudaDavid Kuda
AK MostAK Most
98 1.10 XOOXXX
13 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 1.05 XOXXX
Matěj BouzaMatěj Bouza
ASK DěčínASK Děčín
00 NF
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.43 Body
1= Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 1.40 ----OOOXOOOOXXX 10.00
1= Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.40 OOOOOOOOOXOOXXX 10.00
3= Michaela MišterováMichaela Mišterová
ASK DěčínASK Děčín
98 1.31 OOOOO-OOXXX 7.00
3= Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.31 O-OOOOXXOOXXX 7.00
3= Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 1.31 --OOOOOOXXX 7.00
6 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.28 --OOXOOOXXX 5.00
7 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 1.28 --OOOOXXOXXX 4.00
8 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 1.25 OOOOOOXXX 3.00
9 NIkol JankůNIkol Janků
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.20 OOOXOOXXX 2.00
10 Aneta KrausováAneta Krausová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.15 OOOXOXXX 1.00
11 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.15 OOOXXOXXX
12 Eliška LáchováEliška Láchová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.10 OOOXXX
13 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková
AK MostAK Most
98 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 5.19 11.00
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.89 9.00
3 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.69 8.00
4 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.42 7.00
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
AK MostAK Most
99 4.39 6.00
6 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.32 5.00
7 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 4.19 4.00
8 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
AK MostAK Most
00 4.10 3.00
9 Jakub MaříkJakub Mařík
AK MostAK Most
99 3.96 2.00
10 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.92 1.00
11 Matěj BouzaMatěj Bouza
ASK DěčínASK Děčín
00 3.91
12 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 3.90
13 Andrej PetrAndrej Petr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.89
14 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 3.67
15 Marek PíchaMarek Pícha
AK BílinaAK Bílina
99 3.50
16 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 3.39
17 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.32
18 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.22
19 Jan BuršaJan Burša
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 2.82
Marek TučekMarek Tuček
AK BílinaAK Bílina
99 NF
Martin KoňákMartin Koňák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 NF
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.33 4.334.204.214.333.86-X 11.00
2 Šárka KučerováŠárka Kučerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.01 3.92X3.623.923.693.484.01 9.00
3 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 4.00 X4.003.914.003.98X3.91 8.00
4 Barbora LipšováBarbora Lipšová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.99 3.933.733.733.933.613.703.99 7.00
5 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 3.93 3.453.793.623.793.933.863.89 6.00
6 Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.91 3.533.613.713.713.913.71 5.00
7 Adéla CivínováAdéla Civínová
AK MostAK Most
98 3.81 3.813.303.343.81 4.00
8 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 3.75 3.693.753.363.753.69X3.61 3.00
9 Petra KoškováPetra Košková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 3.70 3.703.333.503.701.65 2.00
10 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
AK MostAK Most
99 3.69 3.603.603.693.69 1.00
11 Gabriela TranováGabriela Tranová
AK MostAK Most
98 3.39 3.393.143.013.39
12 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.35 3.352.932.603.35
13 Pavlína DudováPavlína Dudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.33 3.333.293.093.33
14 Eliška LáchováEliška Láchová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.19 2.603.043.193.19
Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 3.19 3.192.912.353.19
16 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 3.13 3.133.103.053.13
17 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 3.10 -3.10-3.10
18 Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 3.05 3.052.99-3.05
19 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
00 3.03 3.032.992.703.03
Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 3.03 2.962.893.033.03
21 Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 3.02 3.021.922.753.02
22 Barbora FaitováBarbora Faitová
AK BílinaAK Bílina
00 2.33 2.051.922.332.33
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 12.53 11.00
2 Václav PoživilVáclav Poživil
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 09.67 9.00
3 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 09.27 8.00
4 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 08.51 7.00
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 08.36 6.00
6 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 08.26 5.00
7 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 07.43 4.00
8 Radek SvobodaRadek Svoboda
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 07.18 3.00
9 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 06.92 2.00
10 Patrik ŠpejtekPatrik Špejtek
AK MostAK Most
98 06.75 1.00
11 Marek MožnýMarek Možný
AK MostAK Most
98 06.46
12 Vojtěch KřesťanVojtěch Křesťan
ASK DěčínASK Děčín
98 06.19
13 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 05.93
14 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 05.90
15 Ota PokutaOta Pokuta
AK MostAK Most
99 05.67
16 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 04.90
17 Richard ŠloserRichard Šloser
AK BílinaAK Bílina
01 04.75
Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 NF
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla MyslíkováPavla Myslíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 08.06 11.00
2 Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 07.84 9.00
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 07.59 8.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 07.29 7.00
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 07.26 6.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.81 5.00
7 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.73 4.00
8 Monika DrugováMonika Drugová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 06.41 3.00
9 Lenka MuškováLenka Mušková
ASK DěčínASK Děčín
98 06.13 2.00
10 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 06.08 1.00
11 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 05.98
12 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 05.86
13 Markéta MožnáMarkéta Možná
AK MostAK Most
98 05.85
14 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 05.80
15 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 05.48
16 Hana TyburcováHana Tyburcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 05.04
17 Markéta PoživilováMarkéta Poživilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 04.79
18 Veronika KřižanováVeronika Křižanová
AK MostAK Most
99 04.72
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 58.64 11.00
2 Lukáš LesařLukáš Lesař
AK MostAK Most
99 47.95 9.00
3 Radek SvobodaRadek Svoboda
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 46.24 8.00
4 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 46.17 7.00
5 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 45.22 6.00
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 45.10 5.00
7 Josef KopeckýJosef Kopecký
AK BílinaAK Bílina
99 44.95 4.00
8 Patrik ŠpejtekPatrik Špejtek
AK MostAK Most
98 44.11 3.00
9 Michal VíchMichal Vích
ASK DěčínASK Děčín
98 41.19 2.00
10 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 40.75 1.00
11 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 40.69
12 Václav PoživilVáclav Poživil
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 40.54
13 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 40.10
14 David KudaDavid Kuda
AK MostAK Most
98 39.86
15 Marek MožnýMarek Možný
AK MostAK Most
98 39.09
16 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 38.68
17 Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 38.39
18 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 38.32
19 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 37.70
20 Petr LipčákPetr Lipčák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 36.10
21 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 35.60
22 Ota PokutaOta Pokuta
AK MostAK Most
99 35.37
23 Josef VíchJosef Vích
AK MostAK Most
99 35.29
24 David SvatošDavid Svatoš
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 32.66
25 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 31.82
26 Richard ŠerčíkRichard Šerčík
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 22.51
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 20.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 43.16 11.00
2 Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 35.96 9.00
3 Barbora JiráskováBarbora Jirásková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 35.22 8.00
4 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 35.20 7.00
5 Eliška LáchováEliška Láchová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 34.96 6.00
6 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 33.81 5.00
7 Aneta KrausováAneta Krausová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 33.30 4.00
8 NIkol JankůNIkol Janků
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 32.65 3.00
9 Gabriela TranováGabriela Tranová
AK MostAK Most
98 32.63 2.00
10 Michaela Čípová Michaela Čípová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 31.13 1.00
11 Markéta MožnáMarkéta Možná
AK MostAK Most
98 31.08
12 Veronika KřižanováVeronika Křižanová
AK MostAK Most
99 30.26
13 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 28.75
14 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 27.98
15 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 27.43
16 Anna KadlecováAnna Kadlecová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 27.23
17 Nikola VlčkováNikola Vlčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 26.88
18 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 26.62
19 Markéta PoživilováMarkéta Poživilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 26.59
20 Monika DrugováMonika Drugová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 26.12
21 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 26.01
22 Barbora FaitováBarbora Faitová
AK BílinaAK Bílina
00 25.23
23 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 24.90
24 Michaela AronováMichaela Aronová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 22.80
25 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
00 20.76
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 178.00
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 149.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 122.00
4 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 097.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 033.00
6 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 015.00
7 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 011.00
8 DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 010.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 800 m, 60 m, 60 m, 1500 m, 150 m, 300 m, dálka, kriket, výška, koule 3kg, 3x300 m, 60 m př., 60 m př., 150 m, 150 m, 300 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 117.00
2 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 100.00
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 099.00
4 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 081.00
5 MEZIB MEZIB AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 072.00
6 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 045.00
7 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 038.00
8 DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 031.00
9 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 012.00
10 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 011.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 800 m, 60 m, 60 m, 1500 m, výška, koule 3kg, dálka, kriket, 3x300 m, 60 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 10 závodníků