Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva, 36. ročník

Praha - Strahov (17. 12. 2011)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.12.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 2:06.52
2 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 2:08.94
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:09.46
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.52
5 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:10.00
6 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:12.47
7 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.15
8 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 2:17.08
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.12.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2:16.18
2 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.65
3 Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:16.74
4 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.91
5 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 AK ŽatecAK Žatec 2:20.15
6 Adam MüllerAdam Müller 97 USK PrahaUSK Praha 2:21.26
7 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.65
8 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:24.41
9 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:29.62
10 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:30.16
11 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:36.37
Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (so, 17.12.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ValášekJiří Valášek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.94
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:27.12
3 Jan KubšJan Kubš 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:28.82
4 Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.98
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:33.71
6 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:34.22
7 Jakub ErbenJakub Erben 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:36.57
8 Adam ČermákAdam Čermák 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.22
9 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.67
10 Mikoláš VoborskýMikoláš Voborský 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:48.17
11 Ondřej PaleníkOndřej Paleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:49.01
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.12.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:25.56
2 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:26.54
3 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:27.86
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:28.53
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.37
6 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:31.80
7 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:32.56
8 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.63
9 Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:38.00
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 17.12.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:32.16
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:34.26
3 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.00
4 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.34
5 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.53
6 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:40.49
7 Terezie SkotnickáTerezie Skotnická 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:40.59
8 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:40.62
9 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.89
10 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:42.27
11 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:42.49
12 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:42.54
13 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.09
14 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 2:49.05
Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNP
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (so, 17.12.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:40.20
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:45.50
3 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.72
4 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:51.78
5 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:53.72
6 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:54.42
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:54.49
8 Emma RedouEmma Redou 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:07.79
9 Jasmína VoborskáJasmína Voborská 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:08.86
Kamila LošanováKamila Lošanová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Barbora KrálováBarbora Králová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 11 závodníků