Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (13. 1. 2012)

600 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:19.00
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:21.71
3 Jan PernicaJan Pernica 81 USK PrahaUSK Praha 1:21.89
4 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:22.38
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:23.15
6 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:23.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:24.55
2 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:25.40
3 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:25.81
4 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:25.94
5 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:26.10
6 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:26.28
7 Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:27.36
8 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:27.45
9 Lukáš JíraLukáš Jíra 86 USK PrahaUSK Praha 1:27.57
10 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:28.18
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:26.93
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:27.20
3 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:27.29
4 Patrik SchneidgeuPatrik Schneidgeu 94 ŠG Stavbár NitraŠG Stavbár Nitra 1:28.52
5 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 1:28.68
6 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:29.01
7 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:30.17
8 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:31.44
9 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 1:32.24
10 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Mílaři DomažliceMílaři Domažlice 1:36.45
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael ŠístekMichael Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:29.29
2 Tomáš LoužnýTomáš Loužný 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:30.53
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:31.08
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:35.11
5 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1:41.88
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:43.94
7 Michal BrabecMichal Brabec 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:43.98
8 Dominik HoráčekDominik Horáček 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.51
9 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:39.66
10 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:42.15
Celkem 10 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PrahaUSK Praha 1:31.09
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:39.48
3 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:42.47
4 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1:42.90
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:45.15
6 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:46.93
7 Iva PřikrylováIva Přikrylová 79 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1:51.01
8 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:51.26
9 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 1:52.65
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:40.78
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:46.53
3 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:47.26
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.91
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.25
6 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:54.40
7 Pavla JebaváPavla Jebavá 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:56.17
8 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 1:56.32
9 Kateřina MarešováKateřina Marešová 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:12.69
Celkem 9 závodníků