Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (13. 1. 2012)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.26
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 16.42
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.17
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.20
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.25
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.75
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.41
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 16.62
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.32
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.74
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.07
3 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.29
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.14
2 Jan OndráčekJan Ondráček 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.18
3 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.40
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.98
2 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.53
3 Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.84
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 17.12
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.18
3 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.27
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.93
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.18
3 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.56
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 16.98
2 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 USK PrahaUSK Praha 17.71
3 Jan NěmečekJan Němeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.97
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.26
2 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.08
3 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.10
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor PálinkásViktor Pálinkás 91 ŠG Stavbár NitraŠG Stavbár Nitra 16.91
2 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.23
3 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.80
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 ŠG Stavbár NitraŠG Stavbár Nitra 17.40
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.21
3 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.39
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.04
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.15
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.91
2 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 18.18
3 Hwan Han SeungHwan Han Seung 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.60
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 18.59
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.00
3 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.85
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.52
2 Petr KocandaPetr Kocanda 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.54
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.98
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.08
2 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.21
Ondřej JelínekOndřej Jelínek 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ*
Poznámky:
*163/3a
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 18.01
2 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 18.89
3 Lukáš PalátLukáš Palát 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.98
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.09
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 16.42
3 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 19.32
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.29
2 Václav StrnadVáclav Strnad 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.03
Celkem 2 závodníků
Běh 21 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.23
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.39
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.69
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.64
2 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.12
3 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.27
Celkem 3 závodníků
Běh 23 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.16
2 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.46
3 Josef KorálJosef Korál 95 TJ SušiceTJ Sušice 18.90
Celkem 3 závodníků
Běh 24 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.02
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.41
3 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.08
Celkem 3 závodníků
Běh 25 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.66
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.05
3 Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.42
Celkem 3 závodníků
Běh 26 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BenediktDavid Benedikt 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.74
2 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 20.39
3 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.53
Celkem 3 závodníků
Běh 27 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.59
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.87
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ*
Poznámky:
*162/7
Celkem 3 závodníků
Běh 28 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.59
2 Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.02
3 Václav StrnadVáclav Strnad 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.27
Celkem 3 závodníků
Běh 29 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.32
2 Adolf MelicharAdolf Melichar 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.66
Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 30 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.77
2 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Mílaři DomažliceMílaři Domažlice 19.19
3 Matěj SítníkMatěj Sítník 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.15
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 18.48
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.68
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.05
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 19.28
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.32
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.54
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.77
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 20.34
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.80
2 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.32
3 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.36
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 19.90
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.05
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.54
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.11
2 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.34
3 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.36
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.23
2 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 21.18
3 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21.22
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.17
Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.21
2 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.53
3 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.61
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.29
2 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.42
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.89
4 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.76
2 Iva PřikrylováIva Přikrylová 79 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 22.07
3 Nikola ČiperováNikola Čiperová 96 USK PrahaUSK Praha 22.23
4 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.85
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.16
2 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 21.33
3 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.62
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.96
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 23.45
2 Jana ZemanováJana Zemanová 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 23.87
Michaela VocůMichaela Voců 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena GalertováAlena Galertová 93 USK PrahaUSK Praha 19.86
2 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 20.62
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 20.68
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.39
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 USK PrahaUSK Praha 20.37
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.05
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.30
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SchmiedlováBarbora Schmiedlová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.60
2 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.64
3 Pavla JebaváPavla Jebavá 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.99
4 Iva UhlířováIva Uhlířová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 13.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena GalertováAlena Galertová 93 USK PrahaUSK Praha 19.86
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 USK PrahaUSK Praha 20.36
3 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 20.62
Celkem 3 závodníků