Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor okresu Olomouc

Olomouc (14. 1. 2012)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.32
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.64
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.64
Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 08.46
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.64
3 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 10.94
Peter SamuelisPeter Samuelis 90 AK KošiceAK Košice DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále A (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.28
2 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 08.53
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.57
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.72
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 09.03
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.36
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 09.54
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále A (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 09.06
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.44
Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.46
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.28
3 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.29
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.68
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 09.75
3 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 11.10
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.01
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 09.13
David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.76
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.12
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 09.23
Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 09.24
2 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.32
3 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 10.94
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SchýbalVáclav Schýbal 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.83
2 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK OlomoucAK Olomouc 11.35
3 Jakub WachtelJakub Wachtel 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.39
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.19
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.20
3 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 12.56
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále A (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.25
2 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 13.09
Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.76
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.94
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10.23
Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.76
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.75
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.78
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.90
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.81
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.60
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.36
2 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.11
3 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 13.02
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.96
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.31
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.80
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.44
2 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 12.63
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.12
Celkem 1 závodníků