Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 1. 2012)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MajerLukáš Majer 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:34.02
2 Jan BílekJan Bílek 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:37.45
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.12
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 2:45.53
5 Štěpán DůrasŠtěpán Důras 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:46.32
6 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.64
7 Martin MelezínekMartin Melezínek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:49.96
8 Matěj PošmournýMatěj Pošmourný 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.39
9 Petr SvobodaPetr Svoboda 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.18
10 Vojtěch SehnalVojtěch Sehnal 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:26.10
MS Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:24.04
MS Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:30.13
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KvasnicaLukáš Kvasnica 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:33.58
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:52.74
3 Martin MullerMartin Muller 99 AC ČáslavAC Čáslav 3:02.33
4 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:02.70
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:30.35
MS Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:38.89
MS Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.97
MS Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:51.20
MS Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:02.24
Matěj BrabecMatěj Brabec 99 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2:37.66
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:46.31
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:55.25
4 Vojtěch HofnerVojtěch Hofner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:59.30
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:04.59
6 Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav 3:09.81
7 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 3:09.94
Zdeněk BrůnaZdeněk Brůna 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Jiří HamouzJiří Hamouz 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:25.28
2 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.10
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:27.63
4 Michaela MatouškováMichaela Matoušková 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:42.23
5 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:43.57
6 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:45.72
7 Ester NajmonováEster Najmonová 97 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:48.83
MS Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:24.90
MS Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:28.25
Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice DNP
Tereza MotyčkováTereza Motyčková 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:31.07
2 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:45.44
3 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:46.16
4 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.43
5 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.10
6 Kristýna SchonpflugováKristýna Schonpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.24
7 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:01.80
8 Veronika MňukováVeronika Mňuková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.05
9 Anna SucharováAnna Sucharová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.52
10 Lucie FialováLucie Fialová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.60
MS Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:44.37
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:50.02
MS Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:51.89
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.53
2 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.94
3 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:55.38
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:03.97
5 Lucie MíškováLucie Míšková 00 AC ČáslavAC Čáslav 3:08.04
6 Anna Nicolette VacinováAnna Nicolette Vacinová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:15.40
7 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:25.37
8 Anna SavčinováAnna Savčinová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:28.96
MS Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:54.26
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:57.95
Lucie FárováLucie Fárová 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Nikola VolencováNikola Volencová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka BůžkováRadka Bůžková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:31.02
2 Kozlíková Kozlíková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.41
3 Pavla MrázováPavla Mrázová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.82
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC ČáslavAC Čáslav 3:04.13
5 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:04.60
6 Zuzana BlažkováZuzana Blažková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:10.15
7 Barbora KubistováBarbora Kubistová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:19.05
8 Denisa KrobováDenisa Krobová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:19.31
9 Markéta MikováMarkéta Miková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:26.00
10 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:27.83
11 Anežka JislováAnežka Jislová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:29.63
Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Kateřina VackováKateřina Vacková 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Celkem 13 závodníků