Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 1. 2012)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.36
2 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 5.17
3 Jan PlášilJan Plášil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.07
4 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.97
5 Lukáš MalýLukáš Malý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.93
6 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.66
7 Ondřej SixtaOndřej Sixta
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.63
8 Lukáš MajerLukáš Majer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.25
9 Jiří JelínekJiří Jelínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.23
10 David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.20
11 Jan BílekJan Bílek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.13
12 Ludvík HrabovskýLudvík Hrabovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.06
13 Jiří NovotnýJiří Novotný
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 3.86
14 Marek ZemanMarek Zeman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 3.66
MS David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 5.71
MS Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 5.64
MS František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 4.99
MS Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.70
Ladislav SoučekLadislav Souček
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 DNP
Marek MládekMarek Mládek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Matěj FialaMatěj Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNP
Kryštof KubistaKryštof Kubista
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 NM
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam MauerAdam Mauer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
99 4.70
2 Filip LukešFilip Lukeš
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.43
3 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.37
4 Matěj HladůvkaMatěj Hladůvka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.20
5 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.17
6 Denis MichalíkDenis Michalík
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.13
7 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.99
8 Lukáš BrůnaLukáš Brůna
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.97
9 Michal DavidíkMichal Davidík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.89
10 Vojtěch HofnerVojtěch Hofner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.87
11 Matěj NovýMatěj Nový
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
00 3.75
12 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 3.73
13 Martin PuloMartin Pulo
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.71
14 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.68
15 David CaisDavid Cais
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.62
16 Matěj StoklasaMatěj Stoklasa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.60
17 Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 3.58
18 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.48
19 Ondřej DojscanOndřej Dojscan
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.36
20 Lukáš KleinerLukáš Kleiner
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.33
21 Michael TomanMichael Toman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.18
22= Stanislav ŠvehlaStanislav Švehla
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.08
22= Tomáš MajerTomáš Majer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 3.08
MS Václav DrchalVáclav Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.91
Jakub KločekJakub Kloček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNP
Daniel VolfDaniel Volf
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 DNP
Tomáš BeranTomáš Beran
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 DNP
Ondřej CulekOndřej Culek
AC ČáslavAC Čáslav
01 DNP
Jiří HamouzJiří Hamouz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNP
Jan HlaváčJan Hlaváč
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
01 DNP
Jiří HofmanJiří Hofman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNP
David KorbelářDavid Korbelář
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Daniel NosekDaniel Nosek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 DNP
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNP
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Celkem 35 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.30
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.27
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.90
4 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.83
5 Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.78
6 Denisa BrtnickáDenisa Brtnická
AC ČáslavAC Čáslav
98 4.74
7 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.69
8 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.58
9 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.48
10 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.31
11 Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.27
12= Pavla ZelenkováPavla Zelenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.24
12= Andrea VokounováAndrea Vokounová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.24
12= Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.24
15 Anna ŠindelářováAnna Šindelářová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.12
16 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.11
17 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.09
18 Nikol GajdaszováNikol Gajdaszová
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
97 4.05
19 Alena RyšánováAlena Ryšánová
AC ČáslavAC Čáslav
97 4.03
20 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.84
21 Michaela KarlovskáMichaela Karlovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.79
22 Ester NajmonováEster Najmonová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
97 3.61
MS Sára JanuškováSára Janušková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.70
MS Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.58
MS Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.57
MS Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 DNP
Alena JarolímováAlena Jarolímová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNP
Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNP
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 DNP
Aneta DolejšíAneta Dolejší
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 DNP
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 DNP
Simona JandákováSimona Jandáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Petra PotměšilováPetra Potměšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 NM
Celkem 35 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.49
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.38
3 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.37
4 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.34
5 Radka BůžkováRadka Bůžková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.22
6 Nikola VocáskováNikola Vocásková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 4.08
7 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.92
8 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.88
9 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.78
10 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.77
11 Nikola BendováNikola Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
99 3.72
12 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.68
13 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.67
14 Kateřina ŠtibrányiKateřina Štibrányi
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.59
15 Pavla MrázováPavla Mrázová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.53
16 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.52
17 Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 3.50
18 Nikola SucháNikola Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.48
19= Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.32
19= Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.32
21 Tereza ŠmídováTereza Šmídová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
01 3.30
22= Adéla FůrstováAdéla Fůrstová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 3.22
22= Kristýna SudíkováKristýna Sudíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 3.22
24 Tereza DlouháTereza Dlouhá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.05
25 Denisa VártíkováDenisa Vártíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
02 3.03
26= Kristýna KorelováKristýna Korelová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 2.98
26= Anežka JislováAnežka Jislová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 2.98
28 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 2.97
29= Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 2.95
29= Anna KošatováAnna Košatová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.95
31 Stella SobotkováStella Sobotková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 2.93
32 Adéla SmržováAdéla Smržová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2.89
33 Hana MelounkováHana Melounková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 2.78
34 Zora ČtverákováZora Čtveráková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
99 2.77
35 Šárka KorbelováŠárka Korbelová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 2.72
36 G. PurevzavgazG. Purevzavgaz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 2.61
Lucie FárováLucie Fárová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 DNP
Simona KopištováSimona Kopištová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Radka ProtivováRadka Protivová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 DNP
Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNP
Nikola ŠeflováNikola Šeflová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
01 DNP
Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Nikola VolencováNikola Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Barbora VeseláBarbora Veselá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 DNP
Celkem 45 závodníků