Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 1. 2012)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.63
2 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.40
3 Vilém SarvašVilém Sarvaš
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 1.40
4 Josef HromádkaJosef Hromádka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.30
5 Michal KlímaMichal Klíma
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.30
MS František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.78
MS David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 1.50
MS František BenešFrantišek Beneš
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 1.40
Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 DNP
Marek MládekMarek Mládek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Robin PovolnýRobin Povolný
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.51
2 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.36
3 Matěj PagáčMatěj Pagáč
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
99 1.33
4 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1.33
5 Matěj BrabecMatěj Brabec
AC ČáslavAC Čáslav
99 1.30
6 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
99 1.30
7 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.30
8 Jan DvořákJan Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.25
9 Martin JaroczekMartin Jaroczek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.15
10 David CaisDavid Cais
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.00
12 Michael TomanMichael Toman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.00
MS Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.48
David KorbelářDavid Korbelář
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.61
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.55
3 Jana SlavíkováJana Slavíková
AC ČáslavAC Čáslav
97 1.55
4 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.49
5 Ester WojasováEster Wojasová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.49
6 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.46
7= Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.43
7= Šárka DlouháŠárka Dlouhá
AC ČáslavAC Čáslav
98 1.43
9 Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.43
10 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 1.40
11 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.35
12 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.35
13 Lucie HanáčkováLucie Hanáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.30
MS Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.66
MS Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.55
MS Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 1.43
MS Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.40
Denisa BrtnickáDenisa Brtnická
AC ČáslavAC Čáslav
98 DNP
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 DNP
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 1.42
2 Nikola NovotnáNikola Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.42
3 Nikola VocáskováNikola Vocásková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.25
MS Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.63
MS Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.51
MS Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.39
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.36
Nikola SucháNikola Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Celkem 9 závodníků