Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 1. 2012)

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02 977
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.24 922
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.42 879
4 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.74 804
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79 793
6 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 09.10 724
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.44
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.75
3 Radek StránskýRadek Stránský 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.93
4 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.06
5 Ludvík HrabovskýLudvík Hrabovský 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.22
6 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 11.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KleinmondKarel Kleinmond 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.83
2 Marek MládekMarek Mládek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.96
MS David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.60
MS Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.52
David MatoušekDavid Matoušek 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.37
2 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.53
3 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 11.04
4 Radek StránskýRadek Stránský 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.09
5 Ludvík HrabovskýLudvík Hrabovský 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38
6 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.95
2 Matěj HladůvkaMatěj Hladůvka 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.10
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.24
4 Matěj BrabecMatěj Brabec 99 AC ČáslavAC Čáslav 12.92
5 Radek PokornýRadek Pokorný 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.89
2 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.29
MS Petr JansPetr Jans 99 AK MostAK Most 11.41
MS Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.17
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.20
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.47
3 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.52
MS Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 10.30
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.74
2 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.88
3 Matěj HladůvkaMatěj Hladůvka 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38
4 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.69
5 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.74
6 Matěj BrabecMatěj Brabec 99 AC ČáslavAC Čáslav 12.56
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.42
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.95
3 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.08
4 Nikola KinclováNikola Kinclová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.33
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.39
6 Veronika PříplatováVeronika Příplatová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.00
2 Denisa BízkováDenisa Bízková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.02
3 Sára AndělováSára Andělová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.11
4 Šárka DlouháŠárka Dlouhá 98 AC ČáslavAC Čáslav 11.49
MS Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.58
MS Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.60
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.77
3 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.14
4 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.49
5 Denisa BízkováDenisa Bízková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.66
6 Nikola KinclováNikola Kinclová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.06
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.41
2 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.53
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.63
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.99
5 Tereza ŠtefanováTereza Štefanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.68
6 Tereza HolcováTereza Holcová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NovotnáNikola Novotná 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.21
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.14
MS Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 09.82
MS Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.01
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.38
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.78
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.32
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.50
3 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.63
4= Nikola NovotnáNikola Novotná 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.35
4= Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.35
6 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.75
Celkem 6 závodníků