Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (17. 1. 2012)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.85
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.88
3 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.90
4 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.95
5 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.97
6 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.01
7 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.07
8 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.11
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.02
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.06
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.12
5 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.13
6 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.15
7 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.22
8 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.28
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.09
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.17
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.18
4 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.24
5 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.25
6 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.32
7 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.24
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.31
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.41
4 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.45
5 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.45
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.47
7 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.51
8 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.26
2 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.27
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
4 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.37
5 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
6 Jan NovákJan Novák 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.59
7 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.62
8 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.42
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.50
3 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.50
4 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.53
5 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 07.57
6 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.67
7 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
8 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
3 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.37
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.46
5 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.67
6 Roman ŠafářRoman Šafář 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.68
7 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.80
8 Jan NěmečekJan Němeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.39
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.52
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.53
4 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.58
5 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.67
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.88
7 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AK DomažliceAK Domažlice 07.97
Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.36
2 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.49
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.53
4 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 07.74
5 Félix EscalanteFélix Escalante 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77
6 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.78
7 Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.89
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.89
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.58
2 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.63
3 Lukáš DominLukáš Domin 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.76
4 Josef KorálJosef Korál 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
5 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.93
6 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.97
7 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 08.12
8 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 08.24
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
2 Adam ZachAdam Zach 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
3 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
4 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
5 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.65
6 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.69
7 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
8 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.17
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.27
2 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.32
3 Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
4 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský 59 AK BílinaAK Bílina 08.61
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.52
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.21
2 Ivan HupkaIvan Hupka 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.62
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
4 Jiří HavránekJiří Havránek 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.87
5 Daniel PetrovDaniel Petrov 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.89
6 Josef MachovecJosef Machovec 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.90
7 Ferdinand HavlíkFerdinand Havlík 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14
8 Lukáš PalátLukáš Palát 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.40
2 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.61
3 Jaroslav NovákJaroslav Novák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.64
4 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.71
5 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 07.86
6 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.00
7 Tomáš LedlTomáš Ledl 95 AK MostAK Most 08.22
8 Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.40
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.19
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.23
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.23
4 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
5 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.43
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.44
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32
2 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.61
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
4 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.96
Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Daniel PetrovDaniel Petrov 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.53
3 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68
4 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.80
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.88
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.85
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.86
3 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.93
4 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.05
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.05
6 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.07
7 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.10
8 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.29
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.42
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.68
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
4 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.79
5 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.92
6 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.98
7 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
8 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.05
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.89
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.05
4 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.10
5 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.13
6 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
7 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.66
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.95
2 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
3 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.12
4 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
5 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
6 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.56
7 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.62
8 Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.11
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.42
1 Jana BrožováJana Brožová 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.42
3 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.50
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.50
5 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.52
6 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.59
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.98
8 Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková 95 AC DomažliceAC Domažlice 09.13
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.45
2 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.66
3 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.76
5 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.87
6 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 93 AC DomažliceAC Domažlice 08.91
7 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
8 Hana ZoulováHana Zoulová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.26
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.85
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.94
4 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.97
5 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.97
6 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.98
7 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.06
8 Lucie PauliLucie Pauli 97 AC DomažliceAC Domažlice 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 USK PrahaUSK Praha 07.82
2 Michaela KapcováMichaela Kapcová 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.68
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.23
5 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.35
6 Eliška RadonováEliška Radonová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.61
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.63
3 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.77
4 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.86
5 Monika MarkováMonika Marková 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.26
6 Dita TomanováDita Tomanová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.72
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.02
2 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.10
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.15
4 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.29
5 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.79
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.97
7 Hana ZoulováHana Zoulová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.31
8 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.43
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
3 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.92
4 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.01
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.03
6 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.10
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 8 závodníků