výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (21. 1. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.60
2 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.08
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.57
4 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.98
MS Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Jakub Jíra Jakub Jíra 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.40
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.64
3 Ivan HolečkaIvan Holečka 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.84
4 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.08
5 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.48
6 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.89
2 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.06
MS Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.96
MS Dominik GregorDominik Gregor 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.04
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrejčíDavid Krejčí 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.13
2 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.27
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.52
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.91
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.37
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.46
3 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.62
4 Ivan HolečkaIvan Holečka 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.92
5 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.99
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrejčíDavid Krejčí 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.96
2 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.02
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.06
4 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.38
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.48
6 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav DrchalVáclav Drchal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.38
2 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.83
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.02
4 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.23
MS Patrik DudaPatrik Duda 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.68
MS Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09
4 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.32
5 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.33
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.28
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45
3 Josef JakešJosef Jakeš 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.88
4 Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.26
5 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.29
6 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.18
2 Matyáš HavelMatyáš Havel 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.35
3 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ ChyškyTJ Chyšky 09.68
4 Jakub NovýJakub Nový 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.24
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.51
Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.03
2 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53
3 Filip Seidl Filip Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.71
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.02
5 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.05
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.20
2 Václav DrchalVáclav Drchal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.38
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.58
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
5 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83
6 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.92
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JakešJosef Jakeš 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.78
2 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.93
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.03
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.11
5 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22
6 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.33
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.44
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.76
3 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.34
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
MS Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.35
MS Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.59
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.90
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17
MS Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.68
MS Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.83
MS Jana Krocová Jana Krocová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.51
2 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.85
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.71
MS Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.56
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.67
MS Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
2 Veronika ZuntováVeronika Zuntová 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.38
MS Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.29
MS Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.38
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.83
MS Klára HorákováKlára Horáková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.28
2 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.36
MS Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.01
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.39
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.35
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
5 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.73
6 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.74
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.64
4 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.27
5 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.40
6 Veronika ZuntováVeronika Zuntová 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.12
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.19
3 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.22
4 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.09
MS Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.58
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.76
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.26
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
5 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.27
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠulistováLucie Šulistová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.44
2 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.26
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.89
MS Kristýna BaushelováKristýna Baushelová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.24
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.42
3 Linda ŘíhováLinda Říhová 00 TJ BlatnáTJ Blatná 09.87
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.30
5 Aneta PlitkováAneta Plitková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.04
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.93
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.29
3 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.42
4 Lucie MrázkováLucie Mrázková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.22
5 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.73
MS Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.95
2 Aneta HáziováAneta Háziová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.74
3 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.31
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.50
MS Michaela MrázkováMichaela Mrázková 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.69
Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.10
2 Veronika ZemanováVeronika Zemanová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.66
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.74
4 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.06
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.47
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.69
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.95
4 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.97
5 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.03
6 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.10
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.15
2 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.23
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.23
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
5 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.30
6 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.42
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.76
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 18.32
3 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.34
MS Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.48
2 Roman Dvořák Roman Dvořák 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.72
Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.68
2 Tomáš KřížTomáš Kříž 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.67
3 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.03
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.48
MS Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.71
MS Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.58
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.34
2 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.56
3 Filip Seidl Filip Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.95
4 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.16
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav DrchalVáclav Drchal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.62
2 Josef JakešJosef Jakeš 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 21.98
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.55
4 Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.78
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.12
2 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.89
3 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.94
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.45
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
MS Patrik DudaPatrik Duda 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.06
MS Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 25.66
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 25.76
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.98
2 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ ChyškyTJ Chyšky 24.71
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.86
4 Jakub NovýJakub Nový 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.35
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.75
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.25
3 Matyáš HavelMatyáš Havel 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.26
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.63
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.98
3 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.00
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.16
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.17
2 Bára JiřičkováBára Jiřičková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.90
Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Katrin RemeňováKatrin Remeňová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.00
2 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.01
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.19
Veronika Kotrbová Veronika Kotrbová 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.18
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.22
MS Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.36
MS Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.25
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.01
MS Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 20.29
MS Tereza KristkováTereza Kristková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.32
MS Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.99
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.35
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.68
MS Jana Krocová Jana Krocová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.93
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.05
MS Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.49
MS Klára HorákováKlára Horáková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.09
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.63
MS Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.64
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.43
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.78
3 Linda ŘíhováLinda Říhová 00 TJ BlatnáTJ Blatná 26.42
Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.89
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.81
Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.71
2 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.20
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.97
Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.86
2 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 22.62
3 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.26
Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 24.92
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.19
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.58
4 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.34
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.49
2 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.26
3 Lucie MrázkováLucie Mrázková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.84
4 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 26.19
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.60
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.32
MS Michaela MrázkováMichaela Mrázková 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.72
MS Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.28
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.54
MS Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.74
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.71
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.63
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.22
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.60
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39.99
2 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 47.33
3 Jan Kabíček Jan Kabíček 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 50.95
MS Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 51.56
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 39.22
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40.35
3 David KrejčíDavid Krejčí 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 43.20
MS Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.23
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 41.55
MS Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.77
Miroslav KotásekMiroslav Kotásek 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Kotásek DQ - pravidlo 214/6
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.72
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.60
3 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.41
4 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 49.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.71
MS Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 44.11
MS Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.10
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
MS Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.68
MS Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.41
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 42.78
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.71
MS Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.38
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav KotásekMiroslav Kotásek 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:37.90
MS Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:20.49
MS Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.20
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:24.45
MS Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:35.32
MS Pavel VoropajevPavel Voropajev 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:40.36
Václav MikšovskýVáclav Mikšovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef JakešJosef Jakeš 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:33.02
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:33.31
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.48
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:34.90
5 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.58
6 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:40.81
7 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:51.22
8 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:52.06
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:56.98
2 Jan BurgstallerJan Burgstaller 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:00.88
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:10.49
4 Matěj KozojedMatěj Kozojed 00 TJ ChyškyTJ Chyšky 3:14.74
5 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ ChyškyTJ Chyšky 3:18.54
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:04.43
Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:27.94
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.32
2 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.50
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.14
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:51.97
5 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:57.00
6 Aneta HáziováAneta Háziová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3:21.63
7 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3:21.81
MS Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:37.74
MS Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:49.83
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:55.66
2 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 5:28.71
3 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5:28.78
MS Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
MS Jan HockJan Hock 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 5:11.75
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:43.36
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:16.54
MS Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:21.31
MS Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 5:35.29
MS Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:50.20
Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.09
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.50
3 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 11.44
4 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.11
5 Jan Kabíček Jan Kabíček 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.84
MS Dominik GregorDominik Gregor 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.45
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.24
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.11
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.18
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.31
5 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.68
6 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.90
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.36
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.98
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.54
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára JiřičkováBára Jiřičková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.05
2 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.29
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.58
Veronika Kotrbová Veronika Kotrbová 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.50
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.00
3 Lucie NovákováLucie Nováková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.41
4 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.58
5 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.08
6 Aneta PlitkováAneta Plitková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.57
2 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.71
3 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.83
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.63
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.95
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Habrda, Ingeduld, Sýkora Habrda, Ingeduld, Sýkora T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.41
2 Gocala, Louda, Brož Gocala, Louda, Brož TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.77
3 Kabíček, Hupka, Mikšovský Kabíček, Hupka, Mikšovský Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:24.92
Píša, Vosátka, Kočvara Píša, Vosátka, Kočvara TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marienka, Rasocha, Plaček Marienka, Rasocha, Plaček TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:21.53
2 Homolka, Burda, Krejčí Homolka, Burda, Krejčí Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:21.72
3 Štastný, Veverka, Krasanovský Štastný, Veverka, Krasanovský Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:24.52
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čutková, Psohlavcová, Šimerová Čutková, Psohlavcová, Šimerová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.26
2 Černá, Vinklárová, Farová Černá, Vinklárová, Farová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:35.17
3 Lašáková, Zuntová, Kolmanová Lašáková, Zuntová, Kolmanová Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:43.76
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kunová, Burdová, Novotná Kunová, Burdová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.89
MS Petrikovičová, Desenská, Janoušková Petrikovičová, Desenská, Janoušková SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:11.20
MS Sabadinová, Kristková, Vejražková Sabadinová, Kristková, Vejražková SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:22.99
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.65 ----O-OXXX
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.60 OOOOXOOXXX
3 Jakub VeverkaJakub Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 1.55 OXOOOXOXXX
4 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.50 OOOXOXXX
5 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.45 OOXOXXX
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.40 OXXOXXX
7 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.35 XOXXX
MS Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.95
Roman Dvořák Roman Dvořák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 DNF
Jáchym Černý Jáchym Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF
Miroslav KotásekMiroslav Kotásek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.45
1 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.40 OOOXXOOXXX
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.35 OOXOOXXX
3 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.30 OOOXXX
4 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.20 XXOXXX
Jan BurgstallerJan Burgstaller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNF
Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNF
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.641.67
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 1.50 --OOXXOXOXXX
7 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.50 OOXOOXXOXXOXXX
3 Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.30 OOXXX
4= Nina BardováNina Bardová
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 1.25 XOXXX
4= Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.25 XOXXX
6 Katrin RemeňováKatrin Remeňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF XXX
MS Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.64
MS Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.64
MS Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.55
MS Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.50
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.50
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.40
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.45 --OOOOOOXXX
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.35 -OOOXOOXXX
4 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 1.35 OOOOOXXOXXX
4 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.30 OOOOXXOXXX
5 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.15 OOXXX
7 Veronika ZemanováVeronika Zemanová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 1.15 XOOXXX
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.40
Adriana HolienkováAdriana Holienková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNF
Lucie ŠulistováLucie Šulistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.602.803.003.103.203.304.004.20
MS Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.00
MS Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 3.20
Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 DNP
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.302.502.702.802.903.003.203.403.503.60
MS Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.50
MS Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.40
MS Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
USK PrahaUSK Praha
93 2.90
MS Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.90
MS Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.43 3.525.105.10X5.43X
2 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.33 5.195.335.295.335.215.14
3 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.94 4.56X4.604.604.664.654.94
4 David KrejčíDavid Krejčí
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.85 XX4.614.614.664.834.85
5 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.78 XX4.784.784.644.024.68
6 Jakub VeverkaJakub Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 4.54 4.274.234.424.424.374.544.46
7 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.52 4.524.364.384.524.504.494.30
8 Tomáš KřížTomáš Kříž
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
97 4.46 4.334.324.464.464.294.324.44
9 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.40 4.404.104.394.40
10 Jan HomolkaJan Homolka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 4.24 X4.164.244.24
11 Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.06 4.024.063.974.06
12 David PíšaDavid Píša
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.03 4.033.983.784.03
13 Jiří VosátkaJiří Vosátka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.97 3.863.97X3.97
14 Radek ŠťastnýRadek Šťastný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 3.76 3.763.753.603.76
15 Jáchym Černý Jáchym Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.55 3.553.33X3.55
MS David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 5.51
Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav DrchalVáclav Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.76 4.674.764.664.76X4.674.68
2 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.50 4.314.294.384.384.31X4.50
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.27 4.13X4.154.154.274.143.93
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.02 3.644.023.874.023.863.953.98
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.01 3.793.973.893.973.844.013.98
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.00 3.853.693.943.943.823.744.00
7 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.95 XX3.943.943.95X3.67
8 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.94 3.723.92X3.923.94X3.68
9 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3.87 3.593.683.873.87
10 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.76 3.683.763.573.76
11 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.69 3.673.693.613.69
12 Jan BurgstallerJan Burgstaller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.20 X3.20X3.20
Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNF
Jakub KozelJakub Kozel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNF
Jakub NovýJakub Nový
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 DNF
Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 5.00 XX4.914.915.004.77X
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.95 4.604.474.894.894.734.954.73
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.73 4.564.664.734.734.39XX
4 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 4.10 4.093.864.034.093.64X4.10
5 Nina BardováNina Bardová
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 3.81 X3.663.813.81
6 Adéla LašákováAdéla Lašáková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 3.63 X3.633.333.633.573.363.46
7 Michaela KolmanováMichaela Kolmanová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 3.42 3.373.103.343.373.383.423.41
MS Sára JanuškováSára Janušková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.86
MS Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.70
MS Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.44
Veronika ZuntováVeronika Zuntová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 DNF
Katrin RemeňováKatrin Remeňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF
Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP
Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.37 XX4.224.224.234.374.30
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.33 4.044.22X4.224.334.314.24
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.21 4.043.804.214.213.954.164.15
4 Eva KunováEva Kunová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.05 X4.05X4.053.974.04X
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 4.02 3.723.963.943.963.794.023.95
6 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.90 3.723.843.903.903.903.663.79
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3.87 3.873.573.833.873.463.163.78
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.82 3.543.703.653.703.613.82X
9 Linda ŘíhováLinda Říhová
TJ BlatnáTJ Blatná
00 3.66 3.493.663.553.66
10 Lucie ŠulistováLucie Šulistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.62 X3.623.313.62
11 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.60 X3.603.563.60
12 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.56 3.563.393.453.56
13 Petra BečkováPetra Bečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.54 3.393.533.543.54
16 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.54 3.393.543.203.54
17 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.54 X3.333.543.54
16 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.44 3.363.443.383.44
17 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.42 3.123.323.423.42
18 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.40 3.403.263.363.40
19 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.24 X3.243.063.24
MS Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 4.73
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.39
MS Kristýna BaushelováKristýna Baushelová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.49
Aneta PlitkováAneta Plitková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 DNF
Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 DNF
Natálie FilipováNatálie Filipová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNP
Tereza SamcováTereza Samcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 DNP
Michaela KlímováMichaela Klímová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 DNP
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.75 09.7009.7210.4110.4110.5410.6410.75
2 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 08.51 X08.5107.8508.5107.8407.9508.25
3 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 07.95 07.9507.5107.7407.9506.97X07.02
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.86 06.4107.4906.7807.4907.8607.4507.43
5 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 07.47 06.8807.3006.9307.3007.47
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.32 06.06X07.3207.3206.5306.4905.62
7 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 07.02 05.4807.0205.9807.0206.4406.02X
8 Filip Seidl Filip Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.55 05.5406.0806.4706.4706.2406.4506.55
9 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.33 05.5205.7306.3306.33
10 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 05.42 05.4205.1705.3305.42
11 Jakub KozelJakub Kozel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.10 05.1004.9304.9205.10
Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 09.70 09.1909.6109.7009.7008.7409.31X
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 08.89 08.3908.4908.6208.6207.7808.8908.40
3 Anna Kohoutová Anna Kohoutová
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 08.12 06.7907.1207.0207.1208.1206.6708.01
4 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 08.01 X07.0608.0108.0107.1007.8707.29
5 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 07.49 07.1406.8807.4907.49
6 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 07.39 06.9607.1207.2907.2907.0406.9307.39
7 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 06.91 06.5406.3006.9106.9106.3506.5606.77
8 Michaela KolmanováMichaela Kolmanová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 06.59 06.5706.5406.5906.5906.2406.3906.50
9 Adéla LašákováAdéla Lašáková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 05.40 05.40XX05.40
10 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 05.33 05.3305.1604.5905.33
11 Veronika ZuntováVeronika Zuntová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 04.91 04.9104.7304.8704.91
MS Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 10.26
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10.06
MS Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 08.33
Veronika Kotrbová Veronika Kotrbová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 DNP 0
Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 DNP 0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 06.92 06.2106.4606.9206.9206.3106.7006.69
2 Aneta HáziováAneta Háziová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 06.88 06.6906.8605.9706.8606.8806.8606.79
3 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 06.10 X06.1006.0706.10X05.45X
4 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 05.92 05.6705.9205.8605.9205.1505.4305.91
5 Adriana HolienkováAdriana Holienková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.89 05.80X05.8905.8905.6705.7005.08
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 05.62 04.9905.3604.7405.3605.6204.7704.90
7 Nela KoskováNela Kosková
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 05.29 X05.2904.7505.29X04.6004.59
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 07.58
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 06.06
Natálie FilipováNatálie Filipová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNP
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.68 10.6810.1110.2210.6809.7810.0809.83
2 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.88 09.7609.40X09.7609.6509.8808.95
3 Ivan HolečkaIvan Holečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 09.59 08.6309.3108.7309.3108.8409.5908.96
4 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 09.54 09.1409.1109.1909.1909.5409.4109.52
5 Vladimír ŠimákVladimír Šimák
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 09.45 09.4508.8909.1609.4507.8809.1809.13
6 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 09.02 08.3809.0208.3109.0208.7808.6808.20
7 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 08.74 08.5508.3708.2908.5508.2108.7408.42
8 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 08.35 08.3508.0707.5708.3506.8907.1307.58
9 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 08.12 08.0408.0208.1208.12
10 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.39 07.1407.2207.3907.39
11 Tomáš KřížTomáš Kříž
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
97 07.13 07.1306.8107.1307.13
Celkem 11 závodníků