Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků,starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (21. 1. 2012)

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Habrda, Ingeduld, Sýkora Habrda, Ingeduld, Sýkora T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.41
2 Gocala, Louda, Brož Gocala, Louda, Brož TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.77
3 Kabíček, Hupka, Mikšovský Kabíček, Hupka, Mikšovský Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:24.92
Píša, Vosátka, Kočvara Píša, Vosátka, Kočvara TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marienka, Rasocha, Plaček Marienka, Rasocha, Plaček TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:21.53
2 Homolka, Burda, Krejčí Homolka, Burda, Krejčí Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:21.72
3 Štastný, Veverka, Krasanovský Štastný, Veverka, Krasanovský Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:24.52
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čutková, Psohlavcová, Šimerová Čutková, Psohlavcová, Šimerová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.26
2 Černá, Vinklárová, Farová Černá, Vinklárová, Farová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:35.17
3 Lašáková, Zuntová, Kolmanová Lašáková, Zuntová, Kolmanová Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:43.76
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kunová, Burdová, Novotná Kunová, Burdová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.89
MS Petrikovičová, Desenská, Janoušková Petrikovičová, Desenská, Janoušková SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:11.20
MS Sabadinová, Kristková, Vejražková Sabadinová, Kristková, Vejražková SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:22.99
Celkem 3 závodníků