Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (21. 1. 2012)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.07
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.38
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.39
4 Jan ChludilJan Chludil 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 07.04
2 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 07.29
3 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 07.37
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.23
2 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.44
3 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.60
Celkem 3 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 07.08
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.13
3 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.22
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.31
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.36
2 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.54
Jan ChludilJan Chludil 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.29
2 Ondřej VičarOndřej Vičar 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.71
3 Karel MazálekKarel Mazálek 94 JAC BrnoJAC Brno 07.84
4 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.24
2 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.39
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.71
4 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.23
2 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.30
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.55
4 Ondřej VičarOndřej Vičar 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.72
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel MazálekKarel Mazálek 94 JAC BrnoJAC Brno 08.06
2 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.09
Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.63
2 Petr PetrPetr Petr 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.73
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.03
Lubomír PánekLubomír Pánek 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert JežekRobert Ježek 95 AC ProstějovAC Prostějov 08.08
2 Josef UhlířJosef Uhlíř 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.17
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.34
4 Radim BoháčRadim Boháč 95 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.58
2 Filip KotopulosFilip Kotopulos 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.23
3 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.38
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 07.71
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.74
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.86
4 Josef KoníčekJosef Koníček 95 AK ŠternberkAK Šternberk 07.95
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít PernicaVít Pernica 95 JAC BrnoJAC Brno 07.80
2 Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 07.83
3 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.91
4 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.80
2 Jiří Cejnar Jiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.81
3 Patrik LattenbergPatrik Lattenberg 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.01
4 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.01
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.60
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.64
3 Petr PetrPetr Petr 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.65
4 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 07.72
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.82
2 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.89
3 Jiří Cejnar Jiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.02
Vít PernicaVít Pernica 95 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.89
2 Josef KoníčekJosef Koníček 95 AK ŠternberkAK Šternberk 08.00
Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk DQ
Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KostnerováLucie Kostnerová 81 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.00
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 08.01
3 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.11
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.17
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 08.48
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 08.05
2 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.16
3 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.18
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.38
2 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.68
3 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.81
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.41
2 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.92
Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.02
2 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.55
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.67
4 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 09.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 07.99
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.36
3 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 09.76
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.94
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.04
3 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.37
4 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.57
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.69
2 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 09.79
Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:22.32
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠternberkAK Šternberk 2:21.55
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza SuchomelováTereza Suchomelová 95 TJ UničovTJ Uničov 2:47.71
2 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 2:51.90
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.32
2 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 08.48
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.71
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.26
2 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 08.46
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.64
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 09.15
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.34
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 09.79
Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.34
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 08.85
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.16
3 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 10.13
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.63
2 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 10.29
3 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 10.57
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.37
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 09.42
3 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 10.61
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.70
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.85
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 08.89
4 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 09.21
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 10.45
2 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 10.46
David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.96
2 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová 91 TJ VysočanyTJ Vysočany 11.98
Aneta PřívarováAneta Přívarová 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNF
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.46
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 10.11
3 Linda KomínkováLinda Komínková 92 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 11.05
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.33
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 10.61
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.19
2 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.48
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 10.55
Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KomínkováLinda Komínková 92 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 11.25
2 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová 91 TJ VysočanyTJ Vysočany 12.19
Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.56
2 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.39
3 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.53
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.96
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.83
2 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.48
3 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.92
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.97
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.95
2 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.77
3 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 12.75
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.95
2 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 12.98
Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNF
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.90
1 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 1.85 ---OOXOXXX
2 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 1.80 ---OOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.80
1 Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.65 ---OOXXX
2 Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.65 -OOXOXXOXXX
3 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.60 XXOXOOXXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.80
1 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 1.70 -OOOOOXXX
2 Patrik LattenbergPatrik Lattenberg
AK ŠternberkAK Šternberk
96 1.65 OOOOOXXX
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.65 --OOXXOXXX
4 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.60 OOXOOXXX
5= Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.60 --OXOXXX
5= Robert JežekRobert Ježek
AC ProstějovAC Prostějov
95 1.60 OOOXOXXX
7 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.60 -XOOXOXXX
8 Michal KubíkMichal Kubík
ASK BlanskoASK Blansko
96 1.55 OOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.60
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.55 ----OOXXX
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.40 OOOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.60
1 Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.55 --OOOOXXX
Sára OsmanováSára Osmanová
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.272.672.873.073.173.273.673.77
1 Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.67 ------OXXX
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 3.17 OOXOXOXOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.072.272.472.672.873.073.173.273.473.573.673.773.873.974.07
1 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 4.17 ----------OO-OO
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3.87 ------------O-XXX
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 3.57 -------OOXOXXX
4 Karel MazálekKarel Mazálek
JAC BrnoJAC Brno
94 3.17 -OOXOOXXOXXOXXX
Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 0 XXX
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.272.472.672.873.073.273.373.473.57
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 3.47 ------OXOXXX
2 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 3.27 ---OXXOXO-XXX
3 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 2.87 OOOOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.79 7.627.577.627.627.487.627.79
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.65 7.327.45X7.457.557.477.65
3 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.48 7.48X7.407.48X7.407.42
4 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7.03 XX6.496.496.496.747.03
5 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 6.19 5.896.026.126.12X6.195.97
6 Petr JimramovskýPetr Jimramovský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 5.51 5.515.405.345.51
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 6.92 XX4.384.38
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.60 XX4.384.38
3 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.20 XX4.384.38
4 Karel MazálekKarel Mazálek
JAC BrnoJAC Brno
94 6.01 XX4.384.38
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5.50 XX4.384.38
6 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 5.30 XX4.384.38
7 Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
93 4.38 XX4.384.38
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PernicaVít Pernica
JAC BrnoJAC Brno
95 5.85 X4.49X4.49
2 Tomáš HolýTomáš Holý
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 5.69 X4.49X4.49
3 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 5.50 X4.49X4.49
4 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK HraniceSK Hranice
95 5.36 X4.49X4.49
5 Jakub GremlicaJakub Gremlica
AK KroměřížAK Kroměříž
96 5.12 X4.49X4.49
6 Jiří Cejnar Jiří Cejnar
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 5.10 X4.49X4.49
7 Jan LaštůvkaJan Laštůvka
AC ProstějovAC Prostějov
96 5.08 X4.49X4.49
8 Filip KotopulosFilip Kotopulos
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 5.04 X4.49X4.49
9 Petr PetrPetr Petr
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.89 X4.49X4.49
10 Radim BoháčRadim Boháč
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
95 4.49
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
81 5.82 5.605.665.815.815.56X5.82
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.59 5.485.455.405.485.595.544.20
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KřížováEliška Křížová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 4.84 X4.72X4.724.744.454.84
2 Linda KomínkováLinda Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
92 4.62 4.624.53-4.62---
3 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 4.45 4.304.184.044.304.214.454.21
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 4.28 4.214.28-4.28---
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.67 3.415.673.255.675.424.58X
2 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.78 4.674.784.634.784.774.684.56
3 Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 4.62 4.624.324.514.624.544.394.48
4 Pavla JanečkováPavla Janečková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 4.54 4.213.874.104.214.07X4.54
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 13.03 X12.8813.0313.0313.02XX
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.07 12.6912.8213.0713.0713.03XX
2 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 10.54 XX10.5410.54X10.4810.32
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.33 X10.3610.7810.7811.0310.7811.33
2 Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.47 10.1510.3510.4710.4710.0010.1810.08
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 10.03 XXX0X09.7210.03
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 13.17 12.74X12.4612.7412.22X13.17
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 09.66 09.6609.3708.2209.66
2 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ VysočanyTJ Vysočany
91 07.79 07.7907.5007.7907.79
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 13.14 11.9811.5813.1413.1412.3912.3013.09
2 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 12.01 X11.3511.4811.4812.0111.13X
3 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.25 11.2511.1110.8111.2510.6411.1210.81
4 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 09.87 09.48-09.5509.5508.9209.3909.87
5 Linda KomínkováLinda Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
92 09.57 ----08.5309.5709.53
MS Veronika HruščováVeronika Hruščová
SlovenskoSlovensko
94 09.45
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 16.52 -14.1015.8015.8016.30-16.52
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.11 14.11-13.4514.11--14.06
3 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 13.57 12.4913.17-13.1713.5712.33-
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 12.28 12.2212.28-12.28
5 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 11.31 10.9711.1111.3111.31
6 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 10.17 09.8609.0110.1710.17
7 Josef UhlířJosef Uhlíř
AK ŠternberkAK Šternberk
96 08.98 08.8408.5508.9808.9808.8408.5808.90
8 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 08.48 08.4408.2808.3508.44-08.4708.48
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 13.01 --12.4812.48-12.6113.01
2 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 12.21 -12.0912.0412.09--12.21
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 17.41 -17.0717.0717.0717.41--
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 10.60 09.3409.5409.6109.6110.6010.1210.60
3 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 10.24 09.8810.0209.4610.0210.24-09.50
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 AK HodonínAK Hodonín 13:59.41
2 Jiří SkalkaJiří Skalka 95 AK HodonínAK Hodonín 14:52.41
3 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15:58.82
4 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:20.54
5 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 AK OlomoucAK Olomouc 17:30.36
Roman ŘíhaRoman Říha 90 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PolášekVít Polášek 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 13:52.84
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ŘíhaPatrik Říha 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:48.72
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SelníkováAnna Selníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16:27.47
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:27.25
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:48.43
3 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:18.41
Celkem 3 závodníků