Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Jablonec nad Nisou (21. - 22. 1. 2012)

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 13.43 756
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 12.63 703
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 12.33 683
4 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 12.26 678
5 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 10.78 581
6 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 10.68 574
7 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 10.60 569
8 Pavlína DubskáPavlína Dubská
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
95 10.07 534
9 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 09.94 526
10 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 09.64 506
11 Nikola BišickáNikola Bišická
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
96 08.72 446
12 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 08.70 445
13 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 08.57 436
14 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 08.54 434
15 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 08.41 426
16 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 07.73 382
17 Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 07.67 378
18 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 07.43 363
19 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 07.36 358
20 Nikola JanatováNikola Janatová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 07.32 356
21 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 07.30 354
22 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 07.13 343
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 10.49 562
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 09.88 522
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.71 510
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 09.19 477
5 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 08.97 462
6 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 08.79 451
7 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.79 451
8 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 08.70 445
9 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 08.68 443
10 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 08.67 443
11 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 08.40 425
12 Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 08.38 424
13 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 08.32 420
14 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 08.29 418
15 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 08.06 403
16 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 07.77 385
17 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 07.53 369
18 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 07.49 366
19 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 07.16 345
20 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 06.85 325
21 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 06.66 313
22 Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 06.43 299
23 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 06.28 289
24 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 06.05 274
Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 DNP
Celkem 25 závodníků