Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Jablonec nad Nisou (21. - 22. 1. 2012)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 1.99 794
2 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 1.93 740
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1.87 687
4 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 1.87 687
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 1.84 661
6 Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
90 1.78 610
7= Petr SoučekPetr Souček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
75 1.78 610
7= Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 1.78 610
9 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 1.78 610
10 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 1.75 585
11 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
73 1.60 464
12 Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 1.57 441
13 Ladislav DvořákLadislav Dvořák
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
48 1.42 331
14 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.30 250
15 Jan AntušJan Antuš
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
60 1.24 212
16 Miroslav PolákMiroslav Polák
ABK LiberecABK Liberec
52 1.24 212
17 Pavel RudolfPavel Rudolf
ABK LiberecABK Liberec
44 1.09 126
Jan VideckýJan Videcký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 0
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 DNP
Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 DNP
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 1.93 740
2 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.84 661
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
94 1.78 610
4 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.72 560
5 Adam ZachAdam Zach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.69 536
6 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 1.69 536
7 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 1.69 536
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.66 512
9 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 1.63 488
10 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.63 488
11 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 1.60 464
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
94 DNP
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.91 723
2 Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
95 1.76 593
3 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 1.73 569
4 Martin SirotaMartin Sirota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.64 496
5 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.64 496
6 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 1.64 496
7 Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 1.64 496
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.61 472
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 1.61 472
10 Michal BudskýMichal Budský
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 1.58 449
11= Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1.52 404
11= Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.52 404
13 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.49 381
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.72 560
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.66 512
3 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 1.66 512
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 1.63 488
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.63 488
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.60 464
7 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.60 464
8 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.60 464
9 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.54 419
10 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 1.51 396
11 Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.51 396
12 David KolářDavid Kolář
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 1.42 331
13 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 1.42 331
14 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.36 290
15 Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 1.36 290
16 Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 1.36 290
17 Martin LamačMartin Lamač
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 1.36 290
18= Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.33 270
18= Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.33 270
20 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.33 270
21 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 1.30 250
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.64 783
2= Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.61 747
2= Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1.61 747
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 1.49 610
5 Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 1.46 577
6 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.43 544
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.37 481
8 Hana SvitákováHana Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 1.22 331
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.52 644
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.52 644
3 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.52 644
4 Nikola BišickáNikola Bišická
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
96 1.52 644
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 1.52 644
6 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 1.49 610
7 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 1.49 610
8 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 1.49 610
9 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.46 577
10= Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.43 544
10= Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 1.43 544
10= Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.43 544
13 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1.40 512
14= Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.37 481
13= Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 1.37 481
13= Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.37 481
13= Nikola JanatováNikola Janatová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.37 481
18= Pavlína DubskáPavlína Dubská
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
95 1.34 449
17= Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.34 449
20 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 1.31 419
21 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.25 359
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 0
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 1.55 678
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.52 644
3 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.52 644
4= Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.49 610
4= Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 1.49 610
6 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.49 610
7 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 1.49 610
8 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.46 577
9 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 1.46 577
10 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.43 544
11 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 1.40 512
12 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 1.40 512
13 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.37 481
14= Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.37 481
14= Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 1.37 481
16 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.37 481
17 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.37 481
18 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.34 449
19 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.34 449
20 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.31 419
21 Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.31 419
22 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.28 389
23 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.25 359
24 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.22 331
25 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 1.13 248
Celkem 25 závodníků