Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň

Ostrava (22. 1. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.69
2 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.78
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.31
5 Radovan ŽáčekRadovan Žáček 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.52
Marek FilipMarek Filip 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.28
2 Daniel CepekDaniel Cepek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.32
3= Karel BajerKarel Bajer 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.51
3= Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.51
5 Marian BartaMarian Barta 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.78
6 Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan RusMilan Rus 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.67
2 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.21
3 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.06
Adam KristinAdam Kristin 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Jan KudelaJan Kudela 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Patrik ChylaPatrik Chyla 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.99
2 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.57
3 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.72
4 Filip CilečekFilip Cileček 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.86
5 Jan GrománekJan Grománek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.35
Kryštof MalíkKryštof Malík 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.74
2 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.11
3 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.12
4 Daniel ŠáchaDaniel Šácha 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.14
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.96
Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.76
2 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.85
3 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.98
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.15
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.34
Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.12
2 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.41
3 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.65
4 Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.72
5 Klára SalamonováKlára Salamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.82
6 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66
2 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.66
3 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.89
4 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.92
Michelle MichalíkováMichelle Michalíková 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KrausováMartina Krausová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.95
2 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.05
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.21
4 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.29
Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.14
2 Aneta SýkorováAneta Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.17
3 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.36
4 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.41
5 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.84
2 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.89
3 Aneta FrankováAneta Franková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.52
Lucie ŠčurkováLucie Ščurková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.06
2 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.41
3 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.60
4 Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.71
5 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.72
6 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.90
Celkem 6 závodníků