výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen

Praha-Strahov (28. 1. 2012)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.41 6.256.406.386.40
2 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.25 6.256.406.386.40
3 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 6.14 6.256.406.386.40
4 Michal KřiklánMichal Křiklán
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 5.77 6.256.406.386.40
5 Milan SodomkaMilan Sodomka
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
76 5.48 6.256.406.386.40
6 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.41 6.256.406.386.40
7 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.38 6.256.406.386.40
8 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.96 6.256.406.386.40
9 Pazdera FilipPazdera Filip
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.78 6.256.406.386.40
10 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.76 6.256.406.386.40
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 6.40
MS Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.82
MS Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.53
MS Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNP
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 DNF
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 DNP
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.69 4.734.774.664.77
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 5.53 4.734.774.664.77
3 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.01 4.734.774.664.77
4 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 4.97 4.734.774.664.77
5 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.89 4.734.774.664.77
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 4.88 4.734.774.664.77
10 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.88 4.734.774.664.77
8 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.83 4.734.774.664.77
9 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.78 4.734.774.664.77
10 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.66 4.734.774.664.77
11 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.50 4.734.774.664.77
12 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.48 4.734.774.664.77
13 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.40 4.734.774.664.77
14 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.35 4.734.774.664.77
15 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 4.33 4.734.774.664.77
16 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.32 4.734.774.664.77
17 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 4.30 4.734.774.664.77
18 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.70 4.734.774.664.77
19 Katrin RemeňováKatrin Remeňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.30 4.734.774.664.77
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.31
MS Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 5.07
MS Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 4.97
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.84
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.77
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.70
MS Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.69
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.58
MS Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.46
MS Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.46
MS Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
96 DNP
MS Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 DNP
Klára LepeškováKlára Lepešková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 DNF
Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 DNF
Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
Celkem 34 závodníků