výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen

Praha-Strahov (28. 1. 2012)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.851.901.94
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.90 XXOXXX
2 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.90 XXOXXX
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 1.85 XXOXXX
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.85 XXOXXX
5 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.70 XXOXXX
6 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.65 XXOXXX
7 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.60 XXOXXX
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.60 XXOXXX
9 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.60 XXOXXX
10 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 1.55 XXOXXX
Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 DNF
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.631.651.70
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.65 ----XOOOOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.61 ----XOOOOXXX
3 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.58 ----XOOOOXXX
4 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.58 ----XOOOOXXX
5= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.50 ----XOOOOXXX
5= Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.50 ----XOOOOXXX
7 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.50 ----XOOOOXXX
8 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 1.45 ----XOOOOXXX
9 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.40 ----XOOOOXXX
MS Tereza KaplanováTereza Kaplanová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
95 1.63
MS Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.61
MS Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.58
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 1.50
MS Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50
MS Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 1.45
MS Anna JankovcováAnna Jankovcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 DNP
Celkem 16 závodníků