výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí

Olomouc (29. 1. 2012)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 13.30 12.4012.7313.1913.1913.3013.2313.19
2 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 12.85 12.03X12.6012.6012.8512.1712.49
3 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 12.12 11.8312.0312.1212.12XXX
4 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 11.88 11.58X11.5411.5811.66X11.88
5 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 10.63 X10.0609.6810.0610.2410.6310.16
Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 11.63 11.6311.5011.1511.6311.2710.6607.31
2 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 09.98 09.9809.7509.7809.9809.3009.7509.41
3 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 09.97 09.4309.5409.2809.5409.1609.9709.96
4 Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 09.60 08.4909.4807.9809.4809.6008.3409.28
5 Vendula WieckováVendula Wiecková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 09.18 08.5008.8408.8608.8607.8808.7509.18
6 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 08.36 07.4808.3607.7708.3607.6908.2708.11
7 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 08.21 07.7507.1707.8507.8508.2108.1208.15
8 Martina LichnovskáMartina Lichnovská
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 07.06 07.0606.4406.8507.0606.60X06.58
9 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 07.03 06.9107.0305.9507.03---
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 12.98 12.5912.0512.5012.59X12.9812.65
2 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 12.02 10.74X11.1911.1910.9212.02-
3 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 11.50 10.9911.3911.1411.3911.3911.5011.29
4 Jiří Boček Jiří Boček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.33 10.6110.6511.1411.1410.9211.3310.82
5 Petr TancerPetr Tancer
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
97 11.29 10.24X10.9810.9810.5510.4511.29
6 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 11.14 11.1410.7110.3411.1410.4910.5210.77
7 Matěj ŠmachMatěj Šmach
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.81 10.8110.1610.2010.8110.4110.3109.75
8 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 10.08 09.7008.5310.0810.0809.6409.5309.30
9 Marek MacekMarek Macek
AK HodonínAK Hodonín
97 08.21 08.0908.2107.7608.21---
Jakub JílekJakub Jílek
AK OlomoucAK Olomouc
98 0 -------
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 14.66 13.85X14.0114.0114.3814.66X
2 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 11.82 11.6611.57X11.6611.69X11.82
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.18 11.1809.6810.6411.18X10.2410.93
4 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 10.78 10.0809.91X10.0810.2510.78X
5 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 09.96 09.9609.3609.4409.96XX09.32
6 Zuzana Haunoldová Zuzana Haunoldová
AK HodonínAK Hodonín
86 09.15 07.9508.5509.1509.15X08.8408.43
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 13.69 12.06X11.0312.0612.8713.6912.95
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 12.77 XXX012.77X12.54
3 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 11.91 X09.3811.2811.2811.1211.2811.91
4 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.62 10.6910.6811.3911.3911.2011.4111.62
5 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.68 09.2109.3909.6009.60XX09.68
6 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 09.30 09.1209.3008.8309.30X09.0608.95
7 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 08.94 08.2808.94X08.9408.94XX
8 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 08.48 08.4408.48X08.48XXX
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 16.22 16.03X15.1616.03X16.22X
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.39 13.65XX13.65XX14.39
3 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 13.44 12.5512.9113.4413.4412.78XX
4 Pavel LukášekPavel Lukášek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 12.84 12.8212.5812.6712.8212.63X12.84
5 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.84 X11.7812.8412.8412.54XX
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 12.38 12.3811.4712.1212.3811.9012.2911.88
7 Radek JandlRadek Jandl
JAC BrnoJAC Brno
95 12.09 X11.5611.4111.56X12.0911.52
8 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.76 11.0711.76X11.76XXX
9 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
96 11.76 X11.76X11.76
10 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 11.00 11.0010.5910.8411.00
11 Marek MikeskaMarek Mikeska
AK HodonínAK Hodonín
96 10.98 10.7910.98X10.98
12 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.55 10.5510.36X10.55
13 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 10.48 10.4810.24X10.48
14 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 09.79 08.8309.4709.7909.79
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 0 00
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 0 00
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HorňákJan Horňák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 13.43 13.43XX13.43X13.1412.92
2 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 13.39 13.39XX13.39X12.60X
3 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 13.25 12.73X11.4612.7313.2512.7712.21
4 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 12.37 12.37XX12.37XX-
5 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 12.27 12.27XX12.27XXX
6 Michal MelicherMichal Melicher
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 11.96 X11.9611.6811.9611.6711.8211.53
7 Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 11.55 10.7711.5311.5511.5511.30XX
8 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 11.54 10.1211.5411.2111.5411.51X11.00
9 Adam DrmolaAdam Drmola
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
94 10.45 10.2210.4510.1110.45
10 Prokop VyskočilProkop Vyskočil
AK HodonínAK Hodonín
94 10.16 09.84X10.1610.16
11 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
94 10.13 X09.8410.1310.13
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 17.66 XX14.5514.5517.1716.8617.66
2 Marek BártaMarek Bárta
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 14.27 13.5014.1314.1814.1813.8914.2714.17
3 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 14.06 13.9713.2113.0213.9713.8614.0613.17
4 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 12.40 11.2612.3412.4012.40X12.22X
5 František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 12.22 11.8811.8812.2212.22X12.2012.06
Celkem 5 závodníků