Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí

Olomouc (29. 1. 2012)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 12.98 12.5912.0512.5012.59X12.9812.65
2 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 12.02 10.74X11.1911.1910.9212.02-
3 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 11.50 10.9911.3911.1411.3911.3911.5011.29
4 Jiří Boček Jiří Boček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.33 10.6110.6511.1411.1410.9211.3310.82
5 Petr TancerPetr Tancer
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
97 11.29 10.24X10.9810.9810.5510.4511.29
6 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 11.14 11.1410.7110.3411.1410.4910.5210.77
7 Matěj ŠmachMatěj Šmach
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.81 10.8110.1610.2010.8110.4110.3109.75
8 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 10.08 09.7008.5310.0810.0809.6409.5309.30
9 Marek MacekMarek Macek
AK HodonínAK Hodonín
97 08.21 08.0908.2107.7608.21---
Jakub JílekJakub Jílek
AK OlomoucAK Olomouc
98 0 -------
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 14.66 13.85X14.0114.0114.3814.66X
2 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 11.82 11.6611.57X11.6611.69X11.82
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.18 11.1809.6810.6411.18X10.2410.93
4 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 10.78 10.0809.91X10.0810.2510.78X
5 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 09.96 09.9609.3609.4409.96XX09.32
6 Zuzana Haunoldová Zuzana Haunoldová
AK HodonínAK Hodonín
86 09.15 07.9508.5509.1509.15X08.8408.43
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 13.69 12.06X11.0312.0612.8713.6912.95
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 12.77 XXX012.77X12.54
3 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 11.91 X09.3811.2811.2811.1211.2811.91
4 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.62 10.6910.6811.3911.3911.2011.4111.62
5 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.68 09.2109.3909.6009.60XX09.68
6 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 09.30 09.1209.3008.8309.30X09.0608.95
7 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 08.94 08.2808.94X08.9408.94XX
8 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 08.48 08.4408.48X08.48XXX
Celkem 8 závodníků