výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (29. 1. 2012)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.09
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.25
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.26
4 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.31
5 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.48
6 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.63
7 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.41
2 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.53
3 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.61
4 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.62
5 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.65
6 David BartůněkDavid Bartůněk 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.66
7 Marek TkáčMarek Tkáč 94 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŽouzelkaJaroslav Žouzelka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.71
2 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.74
3 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.90
4 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.95
5 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.98
6 Michal SmetanaMichal Smetana 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.07
7 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.41
2 Václav ChauraVáclav Chaura 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.69
3 David PoláčekDavid Poláček 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.78
4 Roman DušekRoman Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.04
5 František VorelFrantišek Vorel 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.05
6 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.09
7 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.28
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.32
3 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.51
4 Jan VondřejcJan Vondřejc 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.93
5 Jiří TupecJiří Tupec 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.07
6 Patrik ZástěraPatrik Zástěra 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.27
7 Radek MolnárRadek Molnár 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.82
Vasil ČalovkaVasil Čalovka 49 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.49
2 Jakub KošínJakub Košín 87 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.56
3 Rafal WandzelRafal Wandzel 94 PolskoPolsko 07.70
4 David NetolickýDavid Netolický 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.92
5 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.99
6 Matěj BrabecMatěj Brabec 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.11
7 Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.18
Jan BártaJan Bárta 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.10
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.17
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.25
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.28
5 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.31
6 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.39
7 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.42
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.61
2 David PoláčekDavid Poláček 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.71
3 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.80
4 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.87
5 František VorelFrantišek Vorel 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.05
6 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.10
7 Michal SmetanaMichal Smetana 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.17
8 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.20
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.26
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.48
3 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.73
4 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.74
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.75
6 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.08
7 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.12
8 Tomáš MaivaldTomáš Maivald 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.01
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.19
3 Filip BalašFilip Balaš 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.23
4 Michal MukařovskýMichal Mukařovský 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.35
5 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36
6 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.45
7 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.61
8 Filip MairingerFilip Mairinger 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.17
2 Martin VikMartin Vik 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.28
3 Jan PerhačJan Perhač 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08.31
4 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.33
5 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.40
6 Gabriel NekutGabriel Nekut 98 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.40
7 Jiří SvobodaJiří Svoboda 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.53
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.34
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.43
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.68
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.69
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.75
6 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.09
7 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.22
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.12
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.17
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.32
4 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.34
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.40
6 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.51
7 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.60
8 Kristýna ĎurďováKristýna Ďurďová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.48
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.58
3 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.85
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.98
5 Aneta BrendlováAneta Brendlová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.39
6 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.64
Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.13
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.20
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.22
4 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.29
5 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36
6 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.41
7 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.55
8 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.58
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.99
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.34
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.37
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.47
5 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.57
6 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.70
2 Tereza KomínkováTereza Komínková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.76
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84
4 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.85
5 Eliška TurkováEliška Turková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.95
6 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.99
7 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.65
2 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.77
3 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.12
4 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.17
5 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.26
6 Kateřina DojčánováKateřina Dojčánová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.29
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČermákováNela Čermáková 98 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.87
2 Daniela NováčkováDaniela Nováčková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.91
3 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.20
4 Klára KlementováKlára Klementová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.26
5 Adéla GlückováAdéla Glücková 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.59
6 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.93
7 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.21
8 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.97
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.34
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.37
4 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.49
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.54
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.62
7 Tereza KomínkováTereza Komínková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.73
8 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.93
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.83
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 18.16
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 19.09
4 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.75
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.15
3 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.30
David SklenářDavid Sklenář 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VikMartin Vik 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.34
2 Filip BalašFilip Balaš 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.49
3 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.65
4 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.23
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.11
2 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.52
3 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 21.22
Stanislav BrunclíkStanislav Brunclík 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.78
2 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.50
3 Jakub KřížJakub Kříž 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.01
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.95
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 19.62
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.35
3 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.14
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21.40
2 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.68
3 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.84
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.26
2 Eliška TurkováEliška Turková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.27
3 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.51
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.19
2 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.41
3 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.47
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.80
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.69
2 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.46
3 Vanessa GodárováVanessa Godárová 98 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.09
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.10
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.61
2 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.15
3 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.55
4 Klára KlementováKlára Klementová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.57
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.24
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.46
3 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.42
Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 23.97
2 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 24.53
3 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 24.68
Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.56
2 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.64
3 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.68
4 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 25.04
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŽouzelkaJaroslav Žouzelka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 25.69
2 Michal PolákMichal Polák 90 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 26.20
Marek TkáčMarek Tkáč 94 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Marek NovotnýMarek Novotný 96 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.64
2 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 AC PardubiceAC Pardubice 25.89
3 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.30
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.89
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.46
2 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.36
Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 25.10
2 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 25.81
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 26.03
4 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 27.25
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafal WandzelRafal Wandzel 94 PolskoPolsko 25.12
2 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 25.87
3 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.57
4 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.86
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ChauraVáclav Chaura 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.56
2 Roman DušekRoman Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.37
3 Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.55
4 Matěj BrabecMatěj Brabec 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.75
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.61
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.01
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.05
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.60
2 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC PardubiceAC Pardubice 29.16
3 Anna RatmanováAnna Ratmanová 93 AC PardubiceAC Pardubice 30.13
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 28.50
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.70
3 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.77
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.69
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 27.87
3 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 28.05
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.25
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.10
2 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková 92 AC PardubiceAC Pardubice 28.73
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.60
Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 27.30
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.42
3 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.80
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.45
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.20
2 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.37
3 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.96
4 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.53
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 38.57
2 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 40.44
3 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.22
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TycVojtěch Tyc 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44.12
2 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 44.13
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 48.74
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MairingerFilip Mairinger 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.26
2 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 46.77
3 Stanislav BrunclíkStanislav Brunclík 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 47.84
Poznámky:
KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 46.15
2 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 47.97
3 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 49.36
4 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 54.53
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.30
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 49.38
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.07
Karolína HušákováKarolína Hušáková 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DQ
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.01
2 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.58
3 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 53.70
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 53.54
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 54.05
3 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.59
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.78
2 Daniel SchrammDaniel Schramm 93 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 55.66
3 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 55.92
4 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 56.67
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 54.41
2 Václav ChauraVáclav Chaura 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.17
3 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 57.03
4 Martin KaplanMartin Kaplan 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.49
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.14
2 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 57.77
3 David NetolickýDavid Netolický 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 59.93
Jakub KarpíšekJakub Karpíšek 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58.10
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 58.99
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.36
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 62.94
2 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 63.34
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.75
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 62.22
2 Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 66.14
Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 66.60
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.29
3 Hana HrašováHana Hrašová 96 AC PardubiceAC Pardubice 67.75
Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:59.32
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:00.02
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 2:00.05
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:01.34
5 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:03.44
6 Daniel SchrammDaniel Schramm 93 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:06.54
7 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:07.89
8 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:09.70
9 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:13.55
Poznámky:
KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:13.13
2 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:15.60
3 Tomáš RočekTomáš Roček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:19.22
4 Martin ŠkodaMartin Škoda 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:21.94
5 Adam HolečekAdam Holeček 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:23.43
6 Jiří DušekJiří Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:23.62
7 Patrik ZástěraPatrik Zástěra 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:24.18
8 Martin KaplanMartin Kaplan 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:24.35
9 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:25.05
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.30
2 Vojtěch TycVojtěch Tyc 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.10
3 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:20.88
4 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:27.05
5 Jakub ŽaludaJakub Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:27.65
6 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.32
7 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:40.09
8 Jakub LitošJakub Litoš 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:47.05
9 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.29
Josef KašparJosef Kašpar 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:23.84
2 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:36.68
3 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:44.61
4 Karolína TepláKarolína Teplá 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:46.58
Poznámky:
KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:22.87
2 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:25.14
3 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 2:26.25
4 Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:38.12
5 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:44.09
6 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.66
7 Karolína PřikrylováKarolína Přikrylová 97 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:20.77
Nikola MoravcováNikola Moravcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Libor BucifalLibor Bucifal 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:09.08
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:11.08
3 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.73
4 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:13.23
5 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:17.05
6 Martin CinkMartin Cink 94 AC PardubiceAC Pardubice 4:18.70
7 Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:24.48
8 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:24.82
9 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.26
10 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:27.18
11 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:35.95
12 Jaroslav TeplýJaroslav Teplý 78 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:39.22
13 Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:39.43
Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Poznámky:
KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:58.44
2 Jan SvatošJan Svatoš 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:02.78
3 Jan DoskočilJan Doskočil 97 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:06.55
4 Martin BártaMartin Bárta 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:18.39
5 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:25.55
6 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:51.76
Poznámky:
KH KAS - 3. místo nevyhlášeno pro nesplnění podmínek
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:01.58
2 Simona CouralováSimona Couralová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:22.21
3 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:35.96
4 Petra BrandováPetra Brandová 96 AC PardubiceAC Pardubice 5:51.91
Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice DNP
Poznámky:
KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:01.08
2 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:13.46
3 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:36.88
4 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:38.22
5 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10:00.06
6 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10:49.84
7 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11:05.46
Rudolf CoganRudolf Cogan 71 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNP
Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.68
2 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.75
3 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.98
4 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.64
5 Josef MarekJosef Marek 75 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.76
Poznámky:
KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.80
2 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 09.01
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.31
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.48
2 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.54
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.91
4 Marek NovotnýMarek Novotný 96 AC PardubiceAC Pardubice 09.00
5 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.96
6 Martin RulíkMartin Rulík 95 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11.62
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.10
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.33
3 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.67
4 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.87
5 Jan DunovskýJan Dunovský 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.95
6 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.09
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MaivaldTomáš Maivald 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.85
2 Jan TomšůJan Tomšů 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.64
3 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.68
4 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.14
5 Jakub KřížJakub Kříž 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.49
6 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.72
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 09.30
2 Kristýna ĎurďováKristýna Ďurďová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.25
3 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.42
4 Veronika HrachováVeronika Hrachová 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.50
Poznámky:
PA KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.18
2 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.75
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.62
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.03
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.19
5 Markéta WiesnerováMarkéta Wiesnerová 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.49
6 Žaneta LaubováŽaneta Laubová 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.50
8 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.82
9 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.30
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.40
2 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.91
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.38
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.46
5 Anna JelínkováAnna Jelínková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.63
6 Iva KonejlováIva Konejlová 97 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.25
Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Poznámky:
3. místo v HK se neuděluje - nesplnění podmínek
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.781.811.841.901.96
1 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.90 ---O-O-XOOXXX
2 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 1.81 O-XOOXOXXOXOXXX
3 David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 1.78 -OOOXXOXXOXXX
4 Jakub KošínJakub Košín
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 1.75 OOOXOXXOXXX
5 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 1.70 OOOOXXX
6 Jan ProkůpekJan Prokůpek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
93 1.70 XOOOOXXX
7= Radek DvořákRadek Dvořák
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
95 1.65 OOOXXX
7= František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.65 OOOXXX
9 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 1.65 OXOOXXX
10 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 NM XX-
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.531.561.59
1 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.56 XOOOXXOXXX
2= Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 1.50 OOXXX
2= Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.50 OOXXX
4 Filip MairingerFilip Mairinger
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.45 OXXX
5 Jakub MalovanýJakub Malovaný
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 1.45 XOXXX
Poznámky/pokusy:
" KH KAS - 3. místo se neuděluje<br>PA KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují<br><br>
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.61
1 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.59 -OOOOOOOXXX
2 Veronika HrachováVeronika Hrachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 1.56 -OOOOXOXXOXXX
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 1.53 -OOOOXXOXXX
4 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 1.50 OOOXOOXXX
5 Kristýna ĎurďováKristýna Ďurďová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
88 1.50 --OOXOXXX
6= Anna DoubravováAnna Doubravová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
96 1.45 OOOOXXX
6= Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.45 OOOOXXX
8 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.57
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.55 OOOOOOOOXXOXXX
2 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 1.52 OOOOXXOOXOOXXX
3 Adéla KavříkováAdéla Kavříková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 1.49 OOOOOOOXXX
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 1.49 O-OOXOXXOXOXXX
5 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 1.46 -O-XOXOXOXXX
6= Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 1.35 OOOXXX
6= Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 1.35 OOOXXX
8 Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.35 OXOXOXXX
9 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.35 OOXXOXXX
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
94 4.20
2 Petr JulišPetr Juliš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
69 4.00
3 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 3.80
4 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
92 3.70
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.70
6 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 3.60
7 Jan DunovskýJan Dunovský
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 3.30
8 Václav ČervinkaVáclav Červinka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
94 3.10
9 Vojtěch ŠkaredaVojtěch Škareda
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 2.90
10 Michal SmetanaMichal Smetana
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 2.40
11 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.20
12 Jan NovotnýJan Novotný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.00
13 Tomáš BolenTomáš Bolen
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
96 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.41
1 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 3.30 -----O-OXOOOXXX
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 3.30 -----OOOXOXOXOXXX
3= Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 2.90 -OOO-OXOXXX
3= Kateřina JanatováKateřina Janatová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 2.90 ---O-OXOXXX
5 Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 2.80 ---XOOOXXX
6 Tereza HlouškováTereza Hloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 2.40 -XOXOXXX
7 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
96 2.40 -XOXXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 7.10 6.77XX6.77-6.897.10
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.80 6.48XX6.486.656.726.80
3 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.34 6.286.346.036.34-X-
4 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 6.06 6.066.044.596.06---
5 Jiří JakoubekJiří Jakoubek
AC PardubiceAC Pardubice
90 6.03 6.03-5.856.03-XX
6 Jan ProkůpekJan Prokůpek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
93 6.00 5.525.695.925.925.826.005.86
7 Tomáš RočekTomáš Roček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.98 5.685.915.915.91-5.985.89
8 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 5.92 5.735.795.885.885.695.925.63
9 David LašekDavid Lašek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 5.82 5.625.595.825.82
10 Tomáš PilařTomáš Pilař
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
86 5.79 5.435.795.605.79
11 Radek DvořákRadek Dvořák
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
95 5.77 5.77--5.77
Matěj HrbekMatěj Hrbek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
96 5.77 5.345.775.595.77
13 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
96 5.76 5.535.725.765.76
14 Jakub KošínJakub Košín
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 5.57 5.413.445.575.57
František VorelFrantišek Vorel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
93 5.57 5.165.225.575.57
16 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 5.56 5.395.565.175.56
17 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.34 -5.34-5.34
18 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
92 5.33 5.335.235.135.33
19 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 5.10 4.65X5.105.10
20 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 4.89 4.894.75X4.89
21 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.83 4.664.804.834.83
22 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
95 4.65 4.654.254.434.65
Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 DNP 0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik MüllerDominik Müller
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 6.21 5.305.715.745.745.425.886.21
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 5.72 5.415.725.575.725.335.45-
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 5.13 4.374.855.045.044.955.125.13
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 5.12 X4.874.944.945.124.904.94
5 Michal MukařovskýMichal Mukařovský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 5.06 4.905.064.835.064.52X4.78
6 Vojtěch ŠkaredaVojtěch Škareda
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
97 4.99 4.994.734.894.994.863.534.84
7 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.92 XX4.914.914.90X4.92
8 Gabriel NekutGabriel Nekut
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
98 4.90 4.70X4.044.704.224.604.90
9 Jan TomšůJan Tomšů
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.51 4.274.454.514.51
10 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.27 4.114.224.274.27
11 Jiří MachekJiří Machek
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.08 3.663.994.084.08
Jakub KřížJakub Kříž
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 DNP 0
Filip BalašFilip Balaš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 DNP 0
Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 DNP 0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 5.54 5.235.54X5.54X--
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.39 XX5.165.164.965.39X
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.34 5.34X5.235.34X--
4 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.18 X5.175.175.175.125.165.18
5 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.93 4.624.584.934.934.70X4.71
6 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 4.88 4.884.794.794.884.504.494.65
7 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 4.85 4.104.854.854.854.85X4.64
8 Andrea ŠediváAndrea Šedivá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 4.83 4.794.834.724.834.66X4.70
9 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 4.57 X4.554.574.57
10 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 4.50 4.504.434.474.50
11 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 4.36 3.794.36X4.36
12 Aneta BrendlováAneta Brendlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 4.03 X3.834.034.03
13 Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 3.96 3.91X3.963.96
Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
96 0 XXX0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.65 4.524.574.484.573.874.634.65
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 4.65 4.424.514.334.514.134.374.65
3 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4.59 4.31--4.314.354.594.48
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.48 4.234.483.424.483.954.244.28
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.33 4.084.174.034.174.124.333.99
6 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.30 3.904.284.284.284.304.253.98
7 Anna JelínkováAnna Jelínková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 4.25 4.124.163.964.164.103.844.25
8 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.16 3.83-4.164.164.104.084.12
9 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4.02 3.844.02X4.02
10 Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 3.97 X3.973.793.97
11 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 3.88 3.88XX3.88
12 Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 3.81 3.523.603.813.81
13 Nela ČermákováNela Čermáková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
98 3.73 3.453.733.643.73
14 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.68 3.413.683.643.68
15 Kateřina DojčánováKateřina Dojčánová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 3.68 3.383.593.683.68
16 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.56 XX3.563.56
17 Eliška TurkováEliška Turková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 3.27 --3.273.27
Klára KlementováKlára Klementová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 0 XXX0
Nikola MoravcováNikola Moravcová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 0 XXX0
Karolína HušákováKarolína Hušáková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
97 0 -XX0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 11.79 10.8811.79-11.7910.9211.00-
2 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 10.79 10.0510.1410.6210.6210.4010.7910.27
3 Jana MaternováJana Maternová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 10.40 09.4910.4009.1510.4009.6209.1708.97
4 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 09.78 08.7709.0909.7809.78X09.4809.65
5 Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 09.19 09.19-08.7509.1909.0208.9508.96
6 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 08.82 X08.8208.8208.8208.80X07.95
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 11.03 10.6611.0310.3511.0310.0510.78X
2 Barbora Tylichová Barbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 10.90 09.0909.3010.7610.7610.9010.1910.52
3 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 10.71 09.4810.7110.5410.7110.64XX
4 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 10.47 08.8910.2809.7710.2809.8310.1610.47
5 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 10.26 10.0510.0308.5310.0509.4010.2609.32
6 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 10.15 09.9609.9009.8909.9610.15X10.02
7 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 09.88 09.8809.1708.9109.8808.9509.0808.33
8 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
97 09.34 09.3409.2108.3409.3409.0707.9408.68
9 Eva KopeckáEva Kopecká
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 09.26 08.1609.2608.2109.26
10 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 09.15 08.5908.4909.1509.15
11 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 08.59 08.3007.3108.5908.59
12 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 08.32 07.8307.7008.3208.32
13 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 07.49 06.9506.3207.4907.49
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek BisRadek Bis
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
97 11.81 11.62X11.8111.81X10.6011.76
2 Petr GrulichPetr Grulich
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 10.83 10.8310.6110.6610.83X10.3710.78
3 Petr KolmanPetr Kolman
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 10.38 09.8210.0510.1210.1210.2810.3809.95
4 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 10.17 09.5509.3509.4109.5509.6610.1709.98
5 David MálekDavid Málek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 10.03 09.5709.31X09.5710.0309.6310.02
6 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 09.66 09.6609.1709.2409.6609.1709.5109.36
7 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 08.76 08.5808.2108.7608.7608.3208.3308.33
8 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 07.38 06.6607.1007.3807.3807.0006.9607.03
Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 DNP 0
Poznámky/pokusy:
" KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují<br><br>
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 14.77 14.3214.1513.6014.3214.77XX
2 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 12.90 12.5112.9012.7212.90XXX
3 Veronika DlouháVeronika Dlouhá
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
94 10.37 09.2609.9809.7509.98X10.37X
4 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 10.15 X09.1509.4009.4010.15X09.77
5 Andrea ŠediváAndrea Šedivá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 09.90 09.8009.6409.8009.80X09.3209.90
6 Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 09.87 X08.8709.8709.87X09.4909.70
7 Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 07.72 07.72XX07.72---
Poznámky/pokusy:
" KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují<br><br>
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 14.14 X13.2514.1414.14XX14.13
2 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 13.68 13.0513.1013.5113.5113.68XX
3 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 13.18 12.6712.8513.1813.1813.0012.20-
4 Štěpán KozákŠtěpán Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
96 12.30 11.5012.3011.5912.3012.1811.8011.86
5 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 12.25 12.1112.25X12.2511.4212.05X
6 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 11.46 11.0511.46X11.4610.85X11.44
Matěj HrbekMatěj Hrbek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
96 DNP 0
Poznámky/pokusy:
" KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují<br><br>
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 14.89 14.8914.4714.7214.8914.7714.3014.35
2 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 14.06 13.8113.8913.5013.8913.58X14.06
3 Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
94 13.64 12.7413.2913.5413.5413.6413.3513.50
4 Jiří ŠlapákJiří Šlapák
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 13.58 13.0313.58X13.5813.04XX
5 Jiří TupecJiří Tupec
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 12.02 11.5610.8311.6911.6911.6312.0211.59
6 Lukáš TulisLukáš Tulis
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
94 11.65 11.2410.9911.0311.2411.6511.6411.38
7 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 11.35 11.35XX11.35X--
8 Lukáš BílekLukáš Bílek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
93 10.21 09.5510.2110.1510.2109.6609.9209.65
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 16.81 16.81X16.0216.8114.15XX
2 Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 14.18 13.65XX13.65X14.18X
3 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 13.87 13.7613.68X13.7613.8713.1613.58
4 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 13.13 13.1313.08X13.13XXX
5 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
70 13.13 11.7612.7012.8112.8112.7713.13X
6 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 13.12 X12.6512.4312.65X13.12X
7 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 12.86 11.9812.5212.8612.8612.50X12.55
8 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 12.79 12.7912.7212.6512.79
9 David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 11.74 11.6711.74-11.74
10 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 11.62 10.7911.0911.6211.62
11 Jiří ŠlapákJiří Šlapák
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 11.10 10.75X11.1011.10
12 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 10.96 10.96X09.7010.96
13 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 10.76 X10.7610.6110.76
14 Ivo NovákIvo Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
86 10.34 X10.34X10.34
15 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ SvitavyTJ Svitavy
85 09.77 09.77X09.7009.77
Miroslav JůzaMiroslav Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 0 0
Celkem 16 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13:42.99
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 14:11.45
3 Michal MorvayMichal Morvay 96 SG Stavbar NitraSG Stavbar Nitra 14:13.92
4 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14:45.50
5 Václav VondraVáclav Vondra 68 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16:24.17
6 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 16:59.59
7 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:14.14
8 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19:06.59
9 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19:15.24
10 Josef JílekJosef Jílek 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 20:42.47
Poznámky:
KH KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17:00.17
2 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:58.09
3 Marie ZáhorováMarie Záhorová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19:10.13
4 Anna GazdováAnna Gazdová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:11.01
Poznámky:
PA KAS - Pro nesplnění podmínek se přebory nevyhlašují
Celkem 4 závodníků