Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (29. 1. 2012)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.09
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.25
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.26
4 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.31
5 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.48
6 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.63
7 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.41
2 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.53
3 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.61
4 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.62
5 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.65
6 David BartůněkDavid Bartůněk 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.66
7 Marek TkáčMarek Tkáč 94 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŽouzelkaJaroslav Žouzelka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.71
2 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.74
3 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.90
4 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.95
5 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.98
6 Michal SmetanaMichal Smetana 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.07
7 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.41
2 Václav ChauraVáclav Chaura 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.69
3 David PoláčekDavid Poláček 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.78
4 Roman DušekRoman Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.04
5 František VorelFrantišek Vorel 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.05
6 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.09
7 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.28
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.32
3 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.51
4 Jan VondřejcJan Vondřejc 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.93
5 Jiří TupecJiří Tupec 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.07
6 Patrik ZástěraPatrik Zástěra 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.27
7 Radek MolnárRadek Molnár 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.82
Vasil ČalovkaVasil Čalovka 49 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.49
2 Jakub KošínJakub Košín 87 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.56
3 Rafal WandzelRafal Wandzel 94 PolskoPolsko 07.70
4 David NetolickýDavid Netolický 96 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.92
5 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.99
6 Matěj BrabecMatěj Brabec 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.11
7 Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.18
Jan BártaJan Bárta 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.10
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.17
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.25
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.28
5 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.31
6 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.39
7 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.42
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.61
2 David PoláčekDavid Poláček 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.71
3 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.80
4 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.87
5 František VorelFrantišek Vorel 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.05
6 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.10
7 Michal SmetanaMichal Smetana 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.17
8 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.20
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.26
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.48
3 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.73
4 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.74
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.75
6 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.08
7 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.12
8 Tomáš MaivaldTomáš Maivald 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.01
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.19
3 Filip BalašFilip Balaš 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.23
4 Michal MukařovskýMichal Mukařovský 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.35
5 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36
6 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.45
7 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.61
8 Filip MairingerFilip Mairinger 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.17
2 Martin VikMartin Vik 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.28
3 Jan PerhačJan Perhač 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08.31
4 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.33
5 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.40
6 Gabriel NekutGabriel Nekut 98 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.40
7 Jiří SvobodaJiří Svoboda 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.53
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.34
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.43
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.68
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.69
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.75
6 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.09
7 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.22
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.12
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.17
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.32
4 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.34
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.40
6 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.51
7 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.60
8 Kristýna ĎurďováKristýna Ďurďová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.48
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.58
3 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.85
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.98
5 Aneta BrendlováAneta Brendlová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.39
6 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.64
Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.13
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.20
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.22
4 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.29
5 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36
6 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.41
7 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.55
8 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.58
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.99
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.34
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.37
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.47
5 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.57
6 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.70
2 Tereza KomínkováTereza Komínková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.76
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84
4 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.85
5 Eliška TurkováEliška Turková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.95
6 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.99
7 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.65
2 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.77
3 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.12
4 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.17
5 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.26
6 Kateřina DojčánováKateřina Dojčánová 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.29
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČermákováNela Čermáková 98 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.87
2 Daniela NováčkováDaniela Nováčková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.91
3 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.20
4 Klára KlementováKlára Klementová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.26
5 Adéla GlückováAdéla Glücková 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.59
6 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.93
7 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.21
8 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 29.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.97
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.34
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.37
4 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.49
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.54
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.62
7 Tereza KomínkováTereza Komínková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.73
8 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.93
Celkem 8 závodníků