Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. vítkovické halové úterý

Ostrava (31. 1. 2012)

Skok vysoký - Muži

(út, 31.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 1.75
2 Jan KotalaJan Kotala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
83 1.70
3 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.55
4 Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.55
5 David JelínekDavid Jelínek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 1.50
6 Kryštof UrubaKryštof Uruba
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.50
7 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.45
8 Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.45
9 Jakub BenedíkJakub Benedík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.40
10= Marek ČechMarek Čech
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.35
10= Jakub DombekJakub Dombek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.35
12 Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.35
13 Jan VojtekJan Vojtek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.25
Patrik PyšPatrik Pyš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 0
Dominik MuchaDominik Mucha
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 NP
Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 NP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 31.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
97 1.43
2 Michaela SkórováMichaela Skórová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.40
3 Tereza JanáčkováTereza Janáčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.37
4 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.34
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.34
6 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 1.31
7 Hana BláhováHana Bláhová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 1.25
8= Lucie SlučiakováLucie Slučiaková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 1.20
8= Anna HlisnikovskáAnna Hlisnikovská
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.20
10= Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.20
10= Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.20
12= Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.20
12= Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 1.20
12= Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.20
15 Klára Holzeplová Klára Holzeplová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.15
16= Iveta ŘehákováIveta Řeháková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.15
16= Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.15
Sarah BenešováSarah Benešová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Michaela ŘíhováMichaela Říhová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 NP
Celkem 19 závodníků