Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (10. - 12. 2. 2012)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 10.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 13.02 12.7112.7813.0213.02 729
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 13.00 12.6413.0011.8413.00 727
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 12.82 12.4812.8212.5612.82 715
4 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 12.23 11.5411.4912.2312.23 676
5 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 11.44 11.4410.3311.2711.44 624
6 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 10.75 10.4510.7509.9010.75 579
7 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 10.29 09.7910.2909.8410.29 548
8 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 10.25 09.6409.5610.2510.25 546
9 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 10.17 10.1710.0909.7310.17 541
10 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 10.11 09.8810.1109.6610.11 537
11 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 09.41 09.3109.4109.1909.41 491
12 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 09.33 08.5809.1209.3309.33 486
13 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 09.23 08.8109.2308.5209.23 479
14 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 09.11 08.9808.7409.1109.11 471
15 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 08.89 08.89X08.7208.89 457
16 Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
95 08.41 07.86X08.4108.41 426
17 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 07.85 06.4607.3507.8507.85 390
18 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 07.67 07.4107.6707.4107.67 378
19 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 07.00 06.1206.3207.0007.00 335
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 10.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 11.60 11.6011.1011.1711.60 635
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 10.89 10.8910.4010.0110.89 588
3 Vendula ChybováVendula Chybová
JAC BrnoJAC Brno
97 10.01 09.7509.5010.0110.01 530
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.98 08.7909.6609.9809.98 528
5 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 09.76 09.6109.7608.5609.76 514
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 09.69 08.4309.4909.6909.69 509
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.28 09.2009.2808.3409.28 482
8 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 09.28 08.2508.7209.2809.28 482
9 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 09.22 09.2207.7808.6209.22 479
10 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 09.02 09.0208.1708.5009.02 465
11 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 08.76 08.1808.7608.1408.76 449
12 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.74 07.5908.4508.7408.74 447
13 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 08.71 08.7107.1707.9808.71 445
14 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 08.43 07.3708.4308.2508.43 427
15 Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 08.22 08.1107.8608.2208.22 414
16 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 08.07 06.7407.9708.0708.07 404
17 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 07.87 07.7507.8707.4107.87 391
18 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 07.84 07.8406.8207.6007.84 389
19 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 07.82 07.8206.7307.7007.82 388
20 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 07.72 07.7207.1207.7107.72 381
21 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 07.54 07.5207.3407.5407.54 370
22 Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
97 07.32 07.11X07.3207.32 356
23 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 06.98 06.6706.5006.9806.98 334
Celkem 23 závodníků