Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (18. - 19. 2. 2012)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:59.46 Q
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.87 Q
3 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:00.98
4 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.84
5 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:05.76
Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:58.65 Q
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:59.00 Q
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.51 q
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:59.60 q
5 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.97
6 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:02.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.82 Q
2 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.32 Q
3 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:02.29
4 Matouš KnappMatouš Knapp 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:03.40
5 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.81
Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:58.65 Q
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:59.00 Q
3 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:59.46 Q
4 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.51 q
5 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:59.60 q
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.87 Q
7 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.82 Q
8 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:00.98
9 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.32 Q
10 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.97
11 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:02.29
12 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:02.98
13 Matouš KnappMatouš Knapp 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:03.40
14 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.81
15 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.84
16 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:05.76
Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most DNP

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:52.81
2 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:54.69
3 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:55.72
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.33
5 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.66
6 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:58.38
7 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.78
8 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:59.82 Q
2 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:00.65 Q
3 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.01 q
4 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.91 q
5 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:05.81
6 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:10.54
7 Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:18.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.97 Q
2 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:04.24 Q
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:04.73
4 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:07.76
5 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:09.39
6 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 2:09.54
7 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 2:04.58 Q
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:04.60 Q
3 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.42
4 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:06.85
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.11
6 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.71
7 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:11.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:59.82 Q
2 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:00.65 Q
3 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.01 q
4 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.91 q
5 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.97 Q
6 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:04.24 Q
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 2:04.58 Q
8 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:04.60 Q
9 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:04.73
10 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.42
11 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:05.81
12 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:06.85
13 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:07.76
14 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.11
15 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:09.39
16 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 2:09.54
17 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.93
18 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:10.54
19 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.71
20 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:11.20
21 Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:18.42

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:55.62
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 1:57.55
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:57.94
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:58.96
5 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.88
6 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.56
7 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.28
David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:19.63 Q
2 Anna TancerováAnna Tancerová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:20.79 Q
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.40 Q
4 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.02 q
5 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.77
6 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.93
7 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:35.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:22.86 Q
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:22.91 Q
3 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:23.30 Q
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.36 q
5 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:25.88
6 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.84
7 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:30.19
8 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.35
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:19.63 Q
2 Anna TancerováAnna Tancerová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:20.79 Q
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.40 Q
4 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.02 q
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:22.86 Q
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:22.91 Q
7 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:23.30 Q
8 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.36 q
9 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:25.88
10 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.77
11 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.84
12 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:30.19
13 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.93
14 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:35.08
15 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.35

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.98
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:16.47
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.20
4 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:18.57
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:20.91
6 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:22.04
7 Anna TancerováAnna Tancerová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:23.10
8 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:25.65
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:12.57 Q
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:24.97 Q
3 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:25.35 Q
4 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:25.95 q
5 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:33.93
6 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.66
7 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:43.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 2:27.90 Q
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.03 Q
3 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:28.23 Q
4 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:28.61 q
5 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:29.63
6 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:31.32
7 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.48
8 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:36.97
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:12.57 Q
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:24.97 Q
3 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:25.35 Q
4 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:25.95 q
5 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 2:27.90 Q
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.03 Q
7 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:28.23 Q
8 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:28.61 q
9 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:29.63
10 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:31.32
11 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.48
12 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:33.93
13 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.66
14 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:36.97
15 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:43.59

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:14.79
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:21.80
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:22.50
4 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 2:24.47
5 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:24.59
6 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.24
7 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:27.63
8 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:34.87
Celkem 8 závodníků