Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (18. - 19. 2. 2012)

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.26 Q 0.229
2 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 ASK LovosiceASK Lovosice 50.63 0.140
3 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.47 0.314
4 Roman SmičkaRoman Smička 94 AK OlomoucAK Olomouc 52.07 0.165
Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ 0.227
Poznámky:
DQ dle pravidla 163/3
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.31 Q 0.208
2 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.43 q 0.269
3 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.91 0.252
4 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 51.69 0.161
5 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 52.45 0.153
6 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.20 0.202
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.47 Q 0.196
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.46 0.231
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.89 0.140
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.12 0.170
5 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.56 0.199
Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice DQ 0.242
Poznámky:
dle pravidla 163/3
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.59 Q 0.225
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.59 q 0.142
3 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 51.57 0.236
4 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.00 0.204
5 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.60 0.207
6 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.73 0.179
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.26 Q 0.229
2 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.31 Q 0.208
3 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.43 q 0.269
4 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.47 Q 0.196
5 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.59 Q 0.225
6 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.59 q 0.142
7 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 ASK LovosiceASK Lovosice 50.63 0.140
8 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.91 0.252
9 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.46 0.231
10 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.47 0.314
11 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 51.57 0.236
12 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 51.69 0.161
13 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.89 0.140
14 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.00 0.204
15 Roman SmičkaRoman Smička 94 AK OlomoucAK Olomouc 52.07 0.165
16 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.12 0.170
17 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 52.45 0.153
18 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.20 0.202
19 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.60 0.207
20 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.73 0.179
21 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.56 0.199
Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ 0.227
Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice DQ 0.242

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.54 0.277
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.06 0.224
3 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.14 0.146
4 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.22 0.233
5 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.57 0.143
6 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.85 0.170
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 52.14 Q 0.274
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.40 0.213
3 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 53.14 0.306
4 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.63 0.178
5 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 55.35 0.159
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.36 Q 0.254
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.45 0.255
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.43 0.187
4 Jan VedlichJan Vedlich 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.69 0.185
Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.85 Q 0.241
2 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 51.59 q 0.217
3 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 51.85 q 0.194
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.43 0.177
Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice DNF 0.168
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 52.48 Q 0.236
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.87 0.252
3 Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.91 0.187
4 Václav HajnýVáclav Hajný 95 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 56.15 0.141
5 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.56 0.157
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.85 Q 0.241
2 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 51.59 q 0.217
3 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 51.85 q 0.194
4 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 52.14 Q 0.274
5 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.40 0.213
6 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 52.48 Q 0.236
7 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.87 0.252
8 Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.91 0.187
9 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 53.14 0.306
10 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.36 Q 0.254
11 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.45 0.255
12 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.43 0.187
13 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.63 0.178
14 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 55.35 0.159
15 Václav HajnýVáclav Hajný 95 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 56.15 0.141
16 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.43 0.177
17 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.56 0.157
18 Jan VedlichJan Vedlich 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.69 0.185
Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice DNF 0.168

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.32 0.220
2 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.47 0.235
3 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 51.60 0.207
4 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 52.08 0.271
5 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 52.29 0.144
6 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.22 0.202
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.50 Q 0.190
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.24 q 0.290
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.40 0.148
4 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 63.62 0.228
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 65.35 0.151
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.10 Q 0.243
2 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.57 q 0.268
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 61.18 0.160
4 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 62.37 0.194
Anna TancerováAnna Tancerová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.50 Q 0.220
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 59.91 0.239
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.47 0.359
4 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.78 0.390
5 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.77 0.191
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.17 Q 0.227
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.21 0.197
3 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.30 0.221
4 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.72 0.161
5 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.55 0.154
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.10 Q 0.243
2 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.50 Q 0.190
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.50 Q 0.220
4 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.17 Q 0.227
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.24 q 0.290
6 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.57 q 0.268
7 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 59.91 0.239
8 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.21 0.197
9 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.47 0.359
10 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 61.18 0.160
11 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.30 0.221
12 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.40 0.148
13 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.78 0.390
14 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 62.37 0.194
15 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.72 0.161
16 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.55 0.154
17 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 63.62 0.228
18 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.77 0.191
19 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 65.35 0.151
Anna TancerováAnna Tancerová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.55 0.175
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.60 0.227
3 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 57.68 0.253
4 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.90 0.203
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.18 0.233
6 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.54 0.250
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.71 Q 0.208
2 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.07 0.251
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.55 0.183
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 63.60 0.192
5 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.67 0.203
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.39 Q 0.123
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 61.22 0.135
3 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.40 0.177
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 62.83 0.225
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 63.89 0.135
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 61.62 Q 0.262
2 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.29 0.210
3 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 62.53 0.123
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.02 0.145
Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.59 Q 0.197
2 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 60.91 q 0.223
3 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice 62.10 0.218
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.24 0.123
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 65.73 0.156
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.57 Q 0.196
2 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.47 0.195
3 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.01 0.299
4 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 62.02 0.280
5 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 66.64 0.136
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.57 Q 0.196
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.39 Q 0.123
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.59 Q 0.197
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.71 Q 0.208
5 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 60.91 q 0.223
6 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 61.22 0.135
7 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.40 0.177
8 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.47 0.195
9 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 61.62 Q 0.262
10 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.01 0.299
11 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 62.02 0.280
12 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice 62.10 0.218
13 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.24 0.123
14 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.29 0.210
15 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 62.53 0.123
16 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 62.83 0.225
17 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.07 0.251
18 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.55 0.183
19 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 63.60 0.192
20 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.67 0.203
21 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 63.89 0.135
22 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.02 0.145
23 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 65.73 0.156
24 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 66.64 0.136
Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.34 0.259
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58.71 0.171
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.07 0.240
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.16 0.187
5 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.43 0.193
6 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.57 0.200
Celkem 6 závodníků