Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Praha-Stromovka (25. - 26. 2. 2012)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 26.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 15.67 XX13.5813.58
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 15.23 XX13.5813.58
3 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 15.13 XX13.5813.58
4 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 15.05 XX13.5813.58
5 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.81 XX13.5813.58
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 14.33 XX13.5813.58
7 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 14.15 XX13.5813.58
8 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 14.04 XX13.5813.58
9 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 13.88 XX13.5813.58
10 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 13.80 XX13.5813.58
11 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.74 XX13.5813.58
12 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.70 XX13.5813.58
13 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 13.58 XX13.5813.58
Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 NM
Celkem 14 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.10 XX11.5111.51
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 12.58 XX11.5111.51
3 Klára MichalskáKlára Michalská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 12.39 XX11.5111.51
4 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 12.27 XX11.5111.51
5 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 12.22 XX11.5111.51
6 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.17 XX11.5111.51
7 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 11.94 XX11.5111.51
8 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.91 XX11.5111.51
9 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 11.91 XX11.5111.51
10 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.73 XX11.5111.51
11 Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.61 XX11.5111.51
12 Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 11.51 XX11.5111.51
Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 NM
Martina BakičováMartina Bakičová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 NM
Celkem 14 závodníků