Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (3. - 4. 3. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.36 Q
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.52 Q
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.64 Q
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
5 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.34 Q
2 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.61 Q
3 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.62 Q
4 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.67 q
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.73
6 Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.73
7 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.36 Q
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.44 Q
3 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.56 Q
4 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.58 q
5 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 07.73
Ivan HolečkaIvan Holečka 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.44 Q
2 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.49 Q
3 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 07.62 Q
4 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.65 q
5 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.71 q
6 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
7 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.51
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.34 Q
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.36 Q
3 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.36 Q
4 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.44 Q
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.44 Q
6 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.49 Q
7 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.52 Q
8 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.56 Q
9 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.58 q
10 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.61 Q
11 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.62 Q
12 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 07.62 Q
13 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.64 Q
14 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.65 q
15 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.67 q
16 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.71 q
17 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
18 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.73
19 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 07.73
20 Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.73
21 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
22 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.78
23 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.85
24 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
25 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.51
Ivan HolečkaIvan Holečka 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP

60 m - Žáci (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Meziběh 1 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.27 Q
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.34 Q
3 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.42 Q
4 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.54 q
5 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.55 q
6 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.56
7 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.66
8 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.71
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.21 Q
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.35 Q
3 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.42 Q
4 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
5= Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.60
5= David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.60
7 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.66
8 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 07.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.21 Q
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.27 Q
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.34 Q
4 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.35 Q
5 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.42 Q
6 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.42 Q
7 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.54 q
8 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.55 q
9 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.56
10 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
11 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.60
11 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.60
13 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.66
14 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.66
15 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.71
16 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 07.72

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.16
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.28
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.30
4 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.39
5 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.40
6 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.47
7 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.58
8 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.91 Q
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.11 Q
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.16 Q
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.16 q
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.34 q
6 Nikola BendováNikola Bendová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.45
7 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 07.78 Q
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.05 Q
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07 Q
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.29 q
5 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.36
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
7 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.41
8 Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.70 Q
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.04 Q
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.20 Q
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.27 q
5 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.35
6 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.36
7 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
8 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.77 Q
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.92 Q
3 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.29 Q
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.37
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
6 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.50
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.53
8 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.70 Q
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.77 Q
3 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 07.78 Q
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.91 Q
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.92 Q
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.04 Q
7 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.05 Q
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07 Q
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.11 Q
10 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.16 Q
11 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.16 q
12 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.20 Q
13 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.27 q
14 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.29 Q
15 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.29 q
16 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.34 q
17 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.35
18 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.36
19 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.36
20 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.37
21 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
22 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
23 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
24 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.41
25 Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.42
26 Nikola BendováNikola Bendová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.45
27 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.48
28 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.50
29 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.53
30 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
31 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60

60 m - Žákyně (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Meziběh 1 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.70 Q
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.86 Q
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.93 Q
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04 q
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.08
6 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.30
7 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.32
8 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 07.71 Q
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.76 Q
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 07.96 Q
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.04 q
5 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
6 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.19
7 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.26
8 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.70 Q
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 07.71 Q
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.76 Q
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.86 Q
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.93 Q
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 07.96 Q
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.04 q
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04 q
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.08
10 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
11 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.19
12 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.26
13 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.30
14 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.31
15 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.32
16 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.65
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 07.66
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.81
4= Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.87
4= Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.87
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 07.97
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 8 závodníků