Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (3. - 4. 3. 2012)

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.69
2 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.70
3 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.78
4 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.71
2 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.67
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.95
4 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.33
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.49
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.92
4 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.73
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.96
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.41
4 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.38
2 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.56
3 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.94
4 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.69
2 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.71
3 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.33
4 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.38
5 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.49
6 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.56
7 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.67
8 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.70
9 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.73
10 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.78
11 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.92
12 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.94
13 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.94
14 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.95
15 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.96
16 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.24
17 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.25
18 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.41
19 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.68
20 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.94

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.50
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.66
3 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.31
4 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.54
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.23
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.42
3 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.55
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.50
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.66
3 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.23
4 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.31
5 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.42
6 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.54
7 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.55
8 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.23

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 19.36
2 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.60
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.82
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 19.20
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.93
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.81
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.35
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.59
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.77
4 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.34
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.77
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.93
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.86
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.57
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.84
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 21.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.30
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.82
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.22
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 19.20
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.35
3 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 19.36
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.86
5 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.93
6 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.30
7 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.34
8 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.57
9 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.59
10 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.60
11 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.77
12 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.77
13 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.81
14 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.82
15 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.82
16 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.84
17 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.93
18 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.13
19 Nikola BendováNikola Bendová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 21.15
20 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.22
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 19.04
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.58
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.29
Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 4.3.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.89
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.24
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.57
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 19.04
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.58
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.89
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.24
5 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.29
6 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.57
7 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.90
Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně DNP