výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

Pardubice (14. 4. 2012)

Půlmaratón - Muži

(so, 14.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:07:05
2 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 1:07:09
3 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KroměřížAK Kroměříž 1:07:44
4 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1:08:00
5 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:09:20
6 Petr LosmanPetr Losman 79 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:10:09
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:10:16
8 Aleš MikoAleš Miko 84 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:10:18
9 David GerychDavid Gerych 77 AK KroměřížAK Kroměříž 1:10:22
10 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:10:31
11 Jaroslav DražanJaroslav Dražan 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:10:59
12 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 A.C. TEPO KladnoA.C. TEPO Kladno 1:12:27
13 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 1:12:43
14 Antonín KlikaAntonín Klika 64 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:13:34
15 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:14:12
16 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:14:19
17 Oldřich VodičkaOldřich Vodička 77 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:15:04
18 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:15:07
19 Jan VodehnalJan Vodehnal 73 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:15:08
20 Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:15:10
21 Milan NémethMilan Németh 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:15:25
22 Luboš MikyskaLuboš Mikyska 74 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 1:15:25
23 Bořivoj KalousekBořivoj Kalousek 65 KPA PardubiceKPA Pardubice 1:15:36
24 Milan UchytilMilan Uchytil 74 KPA PardubiceKPA Pardubice 1:15:39
25 Jindřich KrálJindřich Král 73 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 1:16:06
26 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:16:53
27 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:17:11
28 Jakub SchořJakub Schoř 83 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:18:03
29 Pavel ŽidlíkPavel Židlík 77 AK KroměřížAK Kroměříž 1:18:13
30 Tomáš KláštereckýTomáš Klášterecký 81 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 1:18:15
31 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:18:44
32 Martin FořtMartin Fořt 68 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:19:03
33 Martin BerkaMartin Berka 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 1:19:12
34 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:19:16
35 Petr SvobodaPetr Svoboda 68 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:20:37
36 Oldřich JasenskýOldřich Jasenský 82 AK KroměřížAK Kroměříž 1:20:49
37 Jiří DouchaJiří Doucha 71 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:21:19
38 Roman PavlůRoman Pavlů 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:21:19
39 Josef SiegelJosef Siegel 58 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 1:21:46
40 Jiří RerychJiří Rerych 62 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:21:53
41 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:21:54
42 Jan ChlubnaJan Chlubna 84 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:22:21
43 Pavel HrůzaPavel Hrůza 83 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 1:22:41
44 Jiří PolcarJiří Polcar 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:23:15
45 Miloš KratochvílMiloš Kratochvíl 75 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:24:08
46 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:24:16
47 Pavel JuřicaPavel Juřica 79 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:25:12
48 Václav OžanaVáclav Ožana 64 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:25:22
49 Ondřej ZíchaOndřej Zícha 82 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1:25:24
50 Lukáš PolanLukáš Polan 88 SP Praha 4SP Praha 4 1:25:43
51 Lubomír JadrnýLubomír Jadrný 73 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:26:04
52 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:26:14
53 Jan ProkopJan Prokop 72 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:26:24
54 Ladislav DvorskýLadislav Dvorský 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:26:25
55 Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:26:27
56 Michal ŠebekMichal Šebek 84 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:26:29
57 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:27:30
58 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:28:45
59 Jan FousekJan Fousek 91 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:30:07
60 Václav KubrVáclav Kubr 55 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:31:24
61 Marek ŘízekMarek Řízek 72 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:32:42
62 Zdeněk SuchardaZdeněk Sucharda 71 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:33:30
63 Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 78 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:34:20
64 Petr GdulaPetr Gdula 61 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:34:32
65 Radovan RudickýRadovan Rudický 69 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:34:37
66 Jan SchvarzbacherJan Schvarzbacher 62 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:34:37
67 Jiří VečerkaJiří Večerka 77 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:34:55
68 Marek SiročákMarek Siročák 72 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:35:01
69 Jakub SiegelJakub Siegel 92 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:38:03
70 Tomáš MrajcaTomáš Mrajca 72 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:38:45
71 Josef SiegelJosef Siegel 86 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 1:39:20
72 Zdeněk BílýZdeněk Bílý 59 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:39:27
73 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:40:50
74 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček 76 KPA PardubiceKPA Pardubice 1:41:57
75 Jindřich ČápJindřich Čáp 66 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:42:55
76 Zdeněk ČechZdeněk Čech 58 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:46:28
77 Vasil DogaruVasil Dogaru 81 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:48:14
78 Jiří BrožJiří Brož 54 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:51:21
79 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:56:55
80 Jiří KrulišJiří Kruliš 61 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:57:33
81 Vladimír MatysíkVladimír Matysík 48 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:59:45
Václav ChalupnýVáclav Chalupný 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Vlastimil KacířVlastimil Kacíř 79 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNF
David KonůpekDavid Konůpek 77 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř DNF
Michal MarkupMichal Markup 86 SP Praha 4SP Praha 4 DNF
Petr ŠtefanPetr Štefan 76 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNF
Václav BálintVáclav Bálint 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Pavel BřízaPavel Bříza 74 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. DNP
Jiří ČivrnýJiří Čivrný 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Miloš FialaMiloš Fiala 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Jan HavelkaJan Havelka 79 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice DNP
Petr JorníčekPetr Jorníček 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava DNP
Josef KrátkýJosef Krátký 65 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Filip VrágaFilip Vrága 88 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Jiří ŽákJiří Žák 71 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. DNP
Celkem 95 závodníků

Půlmaratón - Ženy

(so, 14.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra PastorováPetra Pastorová 77 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:18:18
2 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 1:22:14
3 Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:23:28
4 Tereza ZuzánkováTereza Zuzánková 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:23:50
5 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:25:49
6 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:25:55
7 Ivana MartincováIvana Martincová 63 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:28:48
8 Šárka MacháčkováŠárka Macháčková 83 Sportovní klub X-AIR OstravaSportovní klub X-AIR Ostrava 1:30:31
9 Iveta FořtováIveta Fořtová 72 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:31:31
10 Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:33:24
11 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:34:16
12 Soňa RybáčkováSoňa Rybáčková 83 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:34:31
13 Dagmar NovotnáDagmar Novotná 90 TJ CHS TURBO CHOTĚBOTJ CHS TURBO CHOTĚBO 1:37:06
14 Ladislava StrakováLadislava Straková 73 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:37:10
15 Ivana ZbořilováIvana Zbořilová 82 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:38:45
16 Simona LinhartováSimona Linhartová 64 AC PardubiceAC Pardubice 1:39:27
17 Dagmar NovotnáDagmar Novotná 70 TJ CHS TURBO CHOTĚBOTJ CHS TURBO CHOTĚBO 1:40:18
18 Markéta GruberováMarkéta Gruberová 82 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:40:21
19 Iva PachtováIva Pachtová 70 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:41:34
20 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 1:44:50
21 Danuše ŠkrdováDanuše Škrdová 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:49:16
22 Radka MiturováRadka Miturová 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:49:19
23 Silvie MagnuskováSilvie Magnusková 79 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:52:30
24 Lenka WágnerováLenka Wágnerová 72 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:53:22
25 Pavlína ŠimonováPavlína Šimonová 76 KPA PardubiceKPA Pardubice 1:59:58
Dis. Lenka Dušková,Dis. Lenka Dušková, 80 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová DNF
Jana KlimešováJana Klimešová 70 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Jana DorazilováJana Dorazilová 78 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Marie DostálováMarie Dostálová 76 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Anna KrátkáAnna Krátká 69 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Petra KrejčováPetra Krejčová 79 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Magdalena SiegelováMagdalena Siegelová 65 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Celkem 33 závodníků