výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích

Stará Boleslav (19. - 20. 5. 2012)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.98 0.114 865
2 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.08 0.134 843
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.14 0.116 830
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.18 0.147 821
5 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.23 0.133 810
6 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek 92 AustriaAustria 11.37 0.172 780
7 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 11.40 0.122 774
8 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.50 0.155 753
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.30 0.179 795
2 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 11.66 0.101 719
3 Jakub JandaJakub Janda 89 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.75 0.148 701
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.88 0.139 675
5 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.91 0.197 669
6 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.93 0.149 665
7 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.09 0.149 633
8 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.12 0.160 628
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.98 0.114 865
2 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.08 0.134 843
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.14 0.116 830
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.18 0.147 821
5 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.23 0.133 810
6 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.30 0.179 795
7 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek 92 AustriaAustria 11.37 0.172 780
8 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 11.40 0.122 774
9 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.50 0.155 753
10 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 11.66 0.101 719
11 Jakub JandaJakub Janda 89 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.75 0.148 701
12 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.88 0.139 675
13 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.91 0.197 669
14 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.93 0.149 665
15 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.09 0.149 633
16 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.12 0.160 628

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.15 0.147 827
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.53 0.177 746
3 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.64 0.163 723
4 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71 0.146 709
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.76 0.164 699
6 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.97 0.170 657
7 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 12.01 0.178 649
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.14 0.145 624
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.14 0.126 624
3 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.24 0.136 605
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 12.32 0.146 589
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.15 0.147 827
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.53 0.177 746
3 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.64 0.163 723
4 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71 0.146 709
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.76 0.164 699
6 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.97 0.170 657
7 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 12.01 0.178 649
8 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.14 0.145 624
9 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.14 0.126 624
10 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.24 0.136 605
11 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 12.32 0.146 589

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 25.74 0.212 820
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.17 0.222 782
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.30 0.165 771
4 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.95 0.129 716
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.35 0.273 683
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.46 0.169 674
3 Hana SládkováHana Sládková 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.62 0.219 661
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.62 0.135 661
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.12 0.312 545
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 25.74 0.212 820
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.17 0.222 782
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.30 0.165 771
4 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.95 0.129 716
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.35 0.273 683
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.46 0.169 674
7 Hana SládkováHana Sládková 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.62 0.219 661
8 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.62 0.135 661
9 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.12 0.312 545

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 24.85 0.155 901
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.31 0.302 770
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.67 0.162 740
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 26.88 0.236 722
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.24 0.184 612
2 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.25 0.158 611
3 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 28.70 0.171 577
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.93 0.215 559
5 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.64 0.281 508
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 24.85 0.155 901
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.31 0.302 770
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.67 0.162 740
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 26.88 0.236 722
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.24 0.184 612
6 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.25 0.158 611
7 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 28.70 0.171 577
8 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.93 0.215 559
9 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.64 0.281 508

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.44 0.129 841
2 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.50 0.269 838
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 49.97 0.212 816
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.33 0.278 799
5 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 50.91 0.138 773
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek 92 AustriaAustria 50.49 0.219 792
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.68 0.161 784
3 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 51.72 0.196 737
4 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 52.88 0.139 687
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 19.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.47 0.259 662
2 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 54.17 0.151 633
3 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 54.71 0.246 611
4 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.33 0.228 586
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.44 0.129 841
2 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.50 0.269 838
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 49.97 0.212 816
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.33 0.278 799
5 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek 92 AustriaAustria 50.49 0.219 792
6 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.68 0.161 784
7 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 50.91 0.138 773
8 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 51.72 0.196 737
9 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 52.88 0.139 687
10 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.47 0.259 662
11 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 54.17 0.151 633
12 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 54.71 0.246 611
13 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.33 0.228 586

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.98 0.190 862
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.18 0.321 717
3 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.88 0.169 687
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.16 0.284 675
5 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.88 0.303 604
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.05 0.272 679
2 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 53.21 0.221 673
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.31 0.241 668
4 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 54.67 0.217 612
5 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 55.94 0.139 562
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 56.88 0.278 525
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.98 0.190 862
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.18 0.321 717
3 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.88 0.169 687
4 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.05 0.272 679
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.16 0.284 675
6 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 53.21 0.221 673
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.31 0.241 668
8 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 54.67 0.217 612
9 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.88 0.303 604
10 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 55.94 0.139 562
11 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 56.88 0.278 525

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:23.67 774
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:25.29 753
3 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:26.00 744
4 Hana SládkováHana Sládková 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:30.28 689
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:31.77 671
6 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:35.43 626
7 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 2:36.21 617
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.94 597
9 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.41 534
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 2:23.19 781
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:28.62 710
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:33.71 647
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:37.19 606
5 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.31 558
6 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:46.05 505
7 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:46.92 496
8 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.97 454
9 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:54.62 417
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:30.29 743
2 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4:35.92 706
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:44.98 649
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:47.81 632
5 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 4:48.74 626
6 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:49.16 624
7 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:50.22 617
8 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:52.46 604
9 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:53.25 599
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:46.52 640
2 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4:46.54 640
3 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:59.13 565
4 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:59.27 564
5 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.35 546
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 5:06.05 525
7 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 5:06.55 523
8 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:07.66 516
9 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:17.83 461
Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.54 0.178 903
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.54 0.105 903
3 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.82 0.115 866
4 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 15.16 0.178 821
5 Hana SládkováHana Sládková 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.29 0.390 804
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.12 0.136 826
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.80 0.121 739
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.09 0.163 703
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.44 0.294 444
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.54 0.178 903
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.54 0.105 903
3 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.82 0.115 866
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.12 0.136 826
5 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 15.16 0.178 821
6 Hana SládkováHana Sládková 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.29 0.390 804
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.80 0.121 739
8 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.09 0.163 703
9 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.44 0.294 444

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 14.25 0.151 943
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.99 0.175 843
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.26 0.194 808
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.52 0.140 774
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.21 0.246 573
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.23 0.172 571
3 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.50 0.182 541
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.02 0.210 388
5 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.00 0.218 302
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 14.25 0.151 943
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.99 0.175 843
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.26 0.194 808
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.52 0.140 774
5 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.21 0.246 573
6 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.23 0.172 571
7 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.50 0.182 541
8 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.02 0.210 388
9 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.00 0.218 302

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.64 0.154 894
2 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 14.76 0.142 879
3 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek 92 AustriaAustria 15.07 0.188 841
4 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.16 0.161 830
5 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.32 0.187 811
6 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.48 0.122 792
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.59 0.131 780
2 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 15.62 0.141 776
3 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.15 0.191 716
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.53 0.197 674
5 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.55 0.196 672
Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF 0.160
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.64 0.154 894
2 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 14.76 0.142 879
3 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek 92 AustriaAustria 15.07 0.188 841
4 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.16 0.161 830
5 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.32 0.187 811
6 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.48 0.122 792
7 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.59 0.131 780
8 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 15.62 0.141 776
9 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.15 0.191 716
10 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.53 0.197 674
11 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.55 0.196 672
Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF 0.160

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.18 0.135 951
2 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.50 0.140 790
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.65 0.192 773
4 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.74 0.116 762
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.83 0.185 752
6 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 16.19 0.150 711
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.94 0.200 740
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.79 0.150 646
3 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.17 0.172 607
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 17.42 0.159 581
5 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 17.55 0.195 568
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.18 0.135 951
2 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.50 0.140 790
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.65 0.192 773
4 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.74 0.116 762
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.83 0.185 752
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.94 0.200 740
7 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 16.19 0.150 711
8 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.79 0.150 646
9 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.17 0.172 607
10 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 17.42 0.159 581
11 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 17.55 0.195 568

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 Body
1 Renato ÁtilaRenato Átila
BrazilBrazil
85 2.05 ----------O-XOXOXOXXOXXX 850
2 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 2.02 ------O--OOXOOOXXOXXX 822
3 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 2.02 -------O-OOXOXXOOXXOX 822
4 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 1.99 --------O-XOOXXOXXOXXX 794
5 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1.93 -------OOOOXXOXXX 740
6 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.90 --------O-XXOXXX 714
7 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 1.87 -----O-OOOXXX 687
8 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.87 -----OXOOOXXOXXX 687
9 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 1.87 -----OXOXOOXXOXXX 687
10 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 1.84 -----O-OOXXX 661
11 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 1.84 ---XO-XO-XXOXXOXXX 661
12 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 1.81 --OOOOXOOXXX 636
13 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.78 --OOOXOXXOXXX 610
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 DNP
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNP
Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek
AustriaAustria
92 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.05 Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 1.99 ---------OOOOXOXXOXXOXXX 794
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.96 --------O-OOXOOOXXX 767
3= Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.90 ------OOOOOXOXXOXXX 714
3= Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.90 ----O---O-XOOXXOXXX 714
5 Ferenc RévészFerenc Révész
SlovakiaSlovakia
94 1.81 ---O-OOOXOXXOXXX 636
6 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.78 --O-O-OOOXXX 610
7 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.78 --O-XOOXXOOXXOXXX 610
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 1.75 --OOOOXOXOXXX 585
9 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.75 ---O-XXOXOXXOXXX 585
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.69 --O-OXXOXXX 536
11 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 1.60 OOXOXXX 464
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 1.69 ----O-OXOXOXOXXX 842
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 1.69 -----OOXXOXXOXOXXX 842
3 Hana SládkováHana Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 1.69 ----O-OXOOXXOXXX 842
4 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 1.63 ----OOXOXOXXX 771
5 Monika WeigertováMonika Weigertová
SlovakiaSlovakia
92 1.63 --OOOOOXXOXXX 771
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.54 OOXOXOXOXXX 666
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 1.48 OOOXXX 599
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.45 XXOOXXX 566
9 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 NM XXX
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 1.75 ----O-OOOOOXOOXXX 916
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.66 -----OOOOXOXXX 806
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 1.66 ----OOXOOXOXOXXX 806
4 Eliška KřížováEliška Křížová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 1.63 ----OOOOXXOXXX 771
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.54 -OOOOOXXX 666
6 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.45 -XXOOXXX 566
7 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.39 XOXXX 502
8 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 1.39 XXOXXX 502
9 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 NM XXX
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.80 Body
1 Renato ÁtilaRenato Átila
BrazilBrazil
85 4.60 ---------O-XXO-O-OXXX 790
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 4.60 -----------O-XXOOXOXXX 790
3 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4.50 -----------O-OOXXX 760
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 4.50 ---------XO-O-XXOOXXX 760
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 4.40 ---------O-O-XOXXX 731
6 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4.20 -----------OXXX 673
7 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4.10 -----O-XOOXOOXXX 645
8 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 4.00 -----XXO-OXOOXXX 617
9 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 3.50 O-OOXXOXXX 482
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60 Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4.50 -------------XOXOOXOXXX 760
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 4.40 ---------XO-O-XXOXOOXXX 731
3 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.30 ---------XXOXOOXXOOXOXXX 702
4 Ferenc RévészFerenc Révész
SlovakiaSlovakia
94 3.90 ---O-O-OXOXXOXXO-XXX 590
5 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.80 ----O-OOOOXXX 562
6 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3.60 -O--OOOXOXXX 509
7= Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 3.60 -XO-XO-XOOXXOXXX 509
7= Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 3.60 -O-XXOOXOOXXOXXX 509
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 3.20 -XO-O-XXX 406
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 3.20 OOXOXXO- 406
11 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 NM XXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renato ÁtilaRenato Átila
BrazilBrazil
85 7.31 +1.4 m/s 6.91+0.6X+0.47.31+1.47.31 888
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7.11 +1.1 m/s 7.03+1.17.11+1.1X+1.07.11 840
3 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.80 +1.0 m/s 6.70+0.96.69+0.56.80+1.06.80 767
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.74 +1.0 m/s 5.01-0.26.43+1.06.74+1.06.74 753
5 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.66 +0.4 m/s 6.51+1.26.65+1.26.66+0.46.66 734
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 6.61 +0.9 m/s 6.33+1.36.61+0.96.37+1.06.61 723
7 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 6.60 +1.4 m/s 6.34+1.26.60+1.44.93+0.96.60 720
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.51 +0.6 m/s 6.29+1.06.51+0.66.27+2.16.51 700
9 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 6.47 +0.9 m/s 6.22-0.76.34+0.96.47+0.96.47 691
10 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 6.46 +1.2 m/s 6.46+1.26.43+0.36.34+0.26.46 688
11 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.31 +0.9 m/s 6.31+0.9X+0.36.27+0.86.31 655
12 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek
AustriaAustria
92 6.27 +0.1 m/s 6.13+0.56.27-0.26.27+0.16.27 646
13 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 6.16 +0.2 m/s 6.16+1.06.11+0.66.16+0.26.16 621
14 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 6.11 -0.1 m/s 6.11-0.1X+1.2X+0.86.11 610
15 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.96 +0.4 m/s 5.96+0.45.84+0.95.87+1.15.96 578
16 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 5.86 +0.1 m/s 5.59+0.95.71-0.55.86+0.15.86 556
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6.62 -1.4 m/s 6.62-1.46.38-0.96.38+0.86.62 725
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.44 +0.9 m/s 6.23+0.26.44+0.96.35-0.36.44 684
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 6.43 +0.6 m/s 6.28-0.46.43+0.6X6.43 682
4 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 6.42 -0.6 m/s 5.87-0.56.42-0.66.39-0.76.42 679
5 Ferenc RévészFerenc Révész
SlovakiaSlovakia
94 6.34 +1.0 m/s 6.01-1.36.34+1.0X6.34 661
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 6.18 -0.8 m/s 5.92-0.85.67-1.76.18-0.86.18 626
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 6.12 -0.1 m/s 5.74-1.46.12-0.15.91-0.36.12 613
8 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.96 +0.2 m/s X5.96+0.25.77-1.25.96 578
9 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.93 -0.3 m/s XX5.93-0.35.93 571
10 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 5.84 -0.7 m/s 5.84-0.75.61+0.35.76-1.35.84 552
11 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 5.81 -0.7 m/s 5.39+0.05.53-1.45.81-0.75.81 546
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 5.84 +1.5 m/s 5.63+2.45.84+1.5-5.84 801
2 Monika WeigertováMonika Weigertová
SlovakiaSlovakia
92 5.68 +2.0 m/s 5.42+0.95.58+1.35.68+2.05.68 753
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.48 +1.7 m/s 5.48+1.75.43+0.8X+2.15.48 694
4 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.38 +0.4 m/s 5.32+1.05.38+0.4X+1.85.38 665
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.29 +1.5 m/s X+0.05.28+1.25.29+1.55.29 640
6 Hana SládkováHana Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 5.27 +1.9 m/s 4.31+1.75.27+1.95.05+1.55.27 634
7 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 4.85 +0.7 m/s 4.68+0.7X+1.14.85+0.74.85 519
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.81 +0.3 m/s X+0.44.52+1.64.81+0.34.81 508
9 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 4.71 +0.7 m/s X+1.84.45+1.24.71+0.74.71 482
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 5.44 +1.6 m/s 5.36+1.35.38+1.15.44+1.65.44 683
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 5.26 +0.6 m/s 5.26+0.65.18+0.75.20+1.75.26 631
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 5.20 +1.0 m/s 5.01+1.15.19+2.05.20+1.05.20 614
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 5.14 +0.6 m/s 4.93+1.1X5.14+0.65.14 598
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4.87 +0.9 m/s 4.75+0.94.87+0.94.71+1.64.87 524
6 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.83 +0.2 m/s 4.46+0.24.83+1.44.76+1.04.83 514
7 Eliška KřížováEliška Křížová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 4.68 +0.8 m/s X4.53+0.64.68+0.84.68 474
8 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 4.24 +0.7 m/s X4.24+0.74.18+1.24.24 364
9 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 3.95 +1.3 m/s X3.95+1.3X3.95 296
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 13.65 12.74X13.6513.65 771
2 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 11.61 11.6110.7511.0911.61 635
3 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 10.93 10.3910.2710.9310.93 591
4 Monika WeigertováMonika Weigertová
SlovakiaSlovakia
92 10.91 10.9109.5510.4110.91 589
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 10.87 10.0509.7710.8710.87 587
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10.39 10.0910.3910.1810.39 555
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 10.32 09.9309.7210.3210.32 550
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10.24 09.5510.2410.0710.24 545
9 Hana SládkováHana Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 08.62 06.9808.6207.9608.62 440
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 11.10 10.5610.3511.1011.10 602
2 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 10.72 10.0910.7210.4610.72 577
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 10.64 10.64X00.9610.64 571
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 10.52 XX10.5210.52 564
5 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 10.11 10.1109.6710.0110.11 537
6 Eliška KřížováEliška Křížová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 09.96 09.3608.8709.9609.96 527
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 09.21 09.2109.2109.1009.21 478
8 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 09.06 08.8708.0309.0609.06 468
9 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 08.45 X07.6708.4508.45 428
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 14.30 14.16X14.3014.30 747
2 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 13.83 12.9913.7113.8313.83 718
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 12.65 12.4112.6512.4512.65 646
4 Ferenc RévészFerenc Révész
SlovakiaSlovakia
94 12.49 12.1012.4412.4912.49 636
5 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 11.13 10.6910.7611.1311.13 554
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 10.64 10.649.999.299.99 524
7 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 10.50 10.2710.50X10.50 516
8 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 10.33 9.8410.3310.179.84 505
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 10.11 9.999.8310.119.99 492
10 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 08.76 8.65X8.768.76 411
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 NM
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renato ÁtilaRenato Átila
BrazilBrazil
85 14.18 X13.6514.1814.18 739
2 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.58 12.5113.5013.5813.58 703
3 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 13.45 13.4313.4513.4313.45 695
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.22 13.22X12.1413.22 681
5 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 13.17 12.5313.17X13.17 678
6 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 12.46 12.17X12.4612.46 634
7 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 12.17 12.17XX12.17 617
8 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek
AustriaAustria
92 12.00 11.5711.6912.0012.00 606
9 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 11.90 11.6811.2911.9011.90 600
10 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 11.82 11.8211.1210.1611.82 595
11 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 11.69 11.14X11.6911.69 588
12 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 11.64 11.64XX11.64 585
13 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 11.49 X11.0711.4911.49 575
14 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 11.24 11.24X10.9711.24 560
15 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 10.78 10.4809.7310.7810.78 533
16 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 08.96 08.4508.9008.9608.96 423
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 42.79 38.1142.7940.2942.79 721
2 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 38.89 37.93X38.8938.89 642
3 Ferenc RévészFerenc Révész
SlovakiaSlovakia
94 37.69 37.6937.62X37.69 618
4 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 36.06 31.7933.2036.0636.06 585
5 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 32.26 31.2232.26X32.26 509
6 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 30.72 30.7229.21X30.72 479
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 30.59 30.59XX30.59 476
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 28.11 X26.3628.1128.11 427
9 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 27.50 25.3327.5026.5127.50 416
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 24.97 23.3424.97X24.97 367
11 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 22.86 X18.1622.8622.86 326
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renato ÁtilaRenato Átila
BrazilBrazil
85 41.57 40.2740.4641.5741.57 697
2 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 39.55 37.85X39.5539.55 655
3 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 39.20 36.1039.20X39.20 648
4 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 38.36 36.7838.36X38.36 631
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 36.60 32.8836.6034.5836.60 596
6 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 36.59 X36.59X36.59 596
7 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 36.11 36.11X35.6036.11 586
8 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 34.23 34.23X31.9734.23 548
9 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek
AustriaAustria
92 32.75 31.1932.7532.5932.75 519
10 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 29.74 X25.7429.7429.74 459
11 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 27.56 25.0226.4127.5627.56 417
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 DNP 0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 43.70 43.7041.4340.5843.70 738
2 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 41.20 41.2037.7138.7541.20 690
3 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 39.58 39.5829.3935.9139.58 659
4 Monika WeigertováMonika Weigertová
SlovakiaSlovakia
92 37.70 37.0031.3937.7037.70 623
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 36.44 33.2034.2336.4436.44 599
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 35.68 35.6832.8235.5235.68 585
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 34.78 31.1534.7830.2134.78 567
8 Hana SládkováHana Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 22.72 22.7222.0821.8022.72 340
9 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 21.09 X19.9821.0921.09 309
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 46.46 38.7441.8846.4646.46 792
2 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 42.37 42.37X41.7242.37 713
3 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 41.32 41.3240.7238.5341.32 693
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 33.81 33.8130.0928.3533.81 549
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 25.94 24.3223.6725.9425.94 400
6 Eliška KřížováEliška Křížová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 25.39 25.20X25.3925.39 390
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 24.76 24.7623.98X24.76 378
8 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 23.41 22.6623.41X23.41 352
9 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 22.85 21.05X22.8522.85 342
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 66.23 66.23X66.0166.23 832
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 55.08 52.5955.0852.2255.08 664
3 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 51.87 48.0951.8746.8051.87 616
4 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 51.14 47.5151.1448.3751.14 605
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 46.85 44.8946.8542.3546.85 542
6 Renato ÁtilaRenato Átila
BrazilBrazil
85 45.45 40.1845.4543.9845.45 522
7 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 43.87 38.6836.2043.8743.87 498
8 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 40.96 X35.6540.9640.96 456
9 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 40.47 38.7340.4040.4740.47 449
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 65.85 57.9357.7765.8565.85 826
2 Ferenc RévészFerenc Révész
SlovakiaSlovakia
94 49.90 46.0447.6349.9049.90 587
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 45.85 44.2442.8945.8545.85 527
4 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 45.01 43.4343.2445.0145.01 515
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 43.68 41.9141.8643.6843.68 496
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 43.20 43.2041.9541.4843.20 489
7 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 43.07 43.0742.37X43.07 487
8 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 32.42 32.42XX32.42 333
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 30.44 30.44XX30.44 305
10 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 27.59 25.9525.6627.5927.59 265
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 DNP
Celkem 11 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5352
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5135
3 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5087
4 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 4994
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4742
6 Hana SládkováHana Sládková 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4410
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4347
8 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4343
9 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2885
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Malariková M. 5352 (14.54/903-1.69/842-10.93/591-26.17/782-5.84/801-39.58/659-2:23.67/774)
Komrsková A. 5135 (14.54/903-1.69/842-10.87/587-26.30/771-5.48/694-35.68/585-2:25.29/753)
Galertová A. 5087 (14.82/866-1.63/771-11.61/635-26.95/716-5.38/665-41.20/690-2:26.00/744)
Weigertová M. 4994 (15.16/821-1.63/771-10.91/589-25.74/820-5.68/753-37.70/623-2:36.21/617)
Hezoučká Š. 4742 (16.09/703-1.54/666-13.65/771-27.46/674-4.85/519-43.70/738-2:31.77/671)
Sládková H. 4410 (15.29/804-1.69/842-08.62/440-27.62/661-5.27/634-22.72/340-2:30.28/689)
Svojanovská M. 4347 (15.80/739-1.45/566-10.39/555-27.35/683-5.29/640-34.78/567-2:37.94/597)
Škaloudová E. 4343 (15.12/826-1.48/599-10.32/550-27.62/661-4.71/482-36.44/599-2:35.43/626)
Růžičková T. 2885 (18.44/444-/-10.24/545-29.12/545-4.81/508-21.09/309-2:43.41/534)
Celkem 9 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 5375
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4826
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4558
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4482
5 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3936
6 Eliška KřížováEliška Křížová 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3785
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3494
8 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3137
9 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2918
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Mokrášová L. 5375 (14.25/943-1.75/916-11.10/602-24.85/901-5.44/683-33.81/549-2:23.19/781)
Vytlačilová T. 4826 (15.52/774-1.54/666-10.52/564-26.88/722-5.14/598-46.46/792-2:28.62/710)
Březinová P. 4558 (15.26/808-1.66/806-10.64/571-26.31/770-5.20/614-22.85/342-2:33.71/647)
Novotná A. 4482 (14.99/843-1.66/806-09.21/478-26.67/740-5.26/631-24.76/378-2:37.19/606)
Píšová M. 3936 (17.21/573-1.39/502-10.11/537-28.93/559-4.83/514-41.32/693-2:41.31/558)
Křížová E. 3785 (17.50/541-1.63/771-09.96/527-28.70/577-4.68/474-25.39/390-2:46.05/505)
Bartíková T. 3494 (17.23/571-1.39/502-09.06/468-28.24/612-4.87/524-25.94/400-2:54.62/417)
Capouchová B. 3137 (19.02/388-1.45/566-08.45/428-28.25/611-3.95/296-23.41/352-2:46.92/496)
Hejdrychová K. 2918 (20.00/302-/-10.72/577-29.64/508-4.24/364-42.37/713-2:50.97/454)
Celkem 9 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Renato ÁtilaRenato Átila 85 BrazilBrazil 7538
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7448
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7282
4 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7123
5 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7010
6 Martin GabrielMartin Gabriel 84 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6655
7 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6347
8 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6218
9 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6205
Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNF
Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Jakub JandaJakub Janda 89 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... DNF
Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek 92 AustriaAustria DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Átila R. 7538 (11.40/774-7.31/888-14.18/739-2.05/850-50.91/773-14.76/879-41.57/697-4.60/790-45.45/522-4:48.74/626)
Lukáš M. 7448 (11.30/795-6.74/753-13.22/681-1.87/687-50.33/799-14.64/894-39.20/648-4.50/760-66.23/832-4:53.25/599)
Baar P. 7282 (11.18/821-6.66/734-13.17/678-1.93/740-49.97/816-15.32/811-36.59/596-4.60/790-55.08/664-4:47.81/632)
Štefek M. 7123 (10.98/865-6.80/767-13.58/703-1.90/714-49.44/841-15.48/792-34.23/548-4.20/673-51.87/616-4:52.46/604)
Hromčík A. 7010 (11.23/810-7.11/840-12.17/617-1.84/661-50.68/784-15.59/780-36.60/596-4.40/731-46.85/542-4:44.98/649)
Gabriel M. 6655 (11.91/669-6.60/720-12.46/634-2.02/822-53.47/662-16.15/716-36.11/586-4.00/617-51.14/605-4:49.16/624)
Zákoucký V. 6347 (11.88/675-6.16/621-11.90/600-1.81/636-54.71/611-16.53/674-39.55/655-4.50/760-43.87/498-4:50.22/617)
Hunčovský O. 6218 (12.12/628-6.61/723-10.78/533-2.02/822-54.17/633-15.62/776-29.74/459-3.50/482-40.96/456-4:35.92/706)
Bernášek J. 6205 (11.50/753-6.31/655-08.96/423-1.78/610-49.50/838-16.55/672-27.56/417-4.10/645-40.47/449-4:30.29/743)
Pulíček R. 4698 (11.93/665-6.11/610-11.69/588-1.87/687-52.88/687-15.16/830-38.36/631-/)
Siedlaczek D. 4184 (11.37/780-6.27/646-12.00/606-/-50.49/792-15.07/841-32.75/519)
Klus P. 3426 (11.66/719-6.46/688-11.82/595-1.87/687-51.72/737)
Koptík T. 3018 (12.09/633-5.96/578-11.24/560-1.84/661-55.33/586-/-/)
Janda J. 2771 (11.75/701-6.47/691-11.64/585-1.99/794)
Ošmera M. 2105 (11.14/830-6.51/700-11.49/575-/)
Kučera R. 2094 (11.08/843-5.86/556-13.45/695-/)
Celkem 16 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7406
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6597
3 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6331
4 Ferenc RévészFerenc Révész 94 SlovakiaSlovakia 6080
5 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6034
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5939
7 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5208
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 4981
9 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4835
Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNF
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Sedlák V. 7406 (11.15/827-6.62/725-13.83/718-1.99/794-48.98/862-14.18/951-38.89/642-4.50/760-43.07/487-4:46.52/640)
Krejča P. 6597 (12.14/624-5.96/578-14.30/747-1.90/714-53.31/668-16.79/646-42.79/721-3.60/509-65.85/826-4:59.27/564)
Havelka V. 6331 (11.71/709-6.42/679-11.13/554-1.90/714-52.88/687-15.50/790-27.50/416-4.30/702-45.01/515-4:59.13/565)
Révész F. 6080 (12.01/649-6.34/661-12.49/636-1.81/636-54.67/612-17.55/568-37.69/618-3.90/590-49.90/587-5:06.55/523)
Fiala A. 6034 (12.14/624-6.44/684-12.65/646-1.78/610-55.94/562-15.65/773-36.06/585-3.80/562-45.85/527-5:17.83/461)
Gottlieb V. 5939 (11.64/723-6.18/626-10.50/516-1.78/610-53.05/679-15.74/762-32.26/509-3.60/509-43.20/489-5:07.66/516)
Hájek V. 5278 (11.76/699-6.43/682-/-1.96/767-53.16/675-15.83/752-30.59/476-4.40/731-43.68/496-/)
Solfronk M. 5208 (11.97/657-5.84/552-08.76/411-1.60/464-53.21/673-16.19/711-22.86/326-3.60/509-27.59/265-4:46.54/640)
Čech V. 4981 (12.32/589-5.81/546-10.11/492-1.75/585-56.88/525-17.42/581-28.11/427-3.20/406-30.44/305-5:06.05/525)
Malý M. 4835 (12.24/605-5.93/571-10.33/505-1.75/585-54.88/604-17.17/607-30.72/479-/-32.42/333-5:02.35/546)
Grabmüller A. 4649 (11.53/746-6.12/613-10.64/524-1.69/536-52.18/717-15.94/740-24.97/367-3.20/406-/)
Celkem 11 závodníků