Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Vyškov (16. - 17. 6. 2012)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KroměřížAK Kroměříž 14:28.41
2 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14:43.35
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 14:45.60
4 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 14:55.30
5 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 14:58.30
6 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:00.14
7 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15:06.82
8 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 AK KroměřížAK Kroměříž 15:12.54
9 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:15.92
10 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:32.55
11 Martin FreiMartin Frei 86 AK KroměřížAK Kroměříž 15:45.28
12 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16:01.13
13 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:27.11
14 Lukáš KučeraLukáš Kučera 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17:38.68
Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16:51.86
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17:08.16
3 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 17:19.62
4 Petra PastorováPetra Pastorová 77 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 17:19.81
5 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:46.78
6 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 17:54.71
7 Jana GrygarováJana Grygarová 79 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:17.18
8 Irena PospíšilováIrena Pospíšilová 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18:23.28
9 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18:46.68
10 Jiřina KociánováJiřina Kociánová 81 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18:47.44
11 Tereza ZuzánkováTereza Zuzánková 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:50.35
12 Šárka MacháčkováŠárka Macháčková 83 Sportovní klub X-AIR OstravaSportovní klub X-AIR Ostrava 19:06.52
13 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:21.69
Eva NývltováEva Nývltová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 15 závodníků