Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha (22. - 24. 6. 2012)
skok vysoký - Junioři (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.10
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý 930119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.07
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2.01
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak 950608 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1.98
2 Daniel ViktorínDaniel Viktorín 951002 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.98
3 Petr ŠimonPetr Šimon 960928 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1.95
skok vysoký - Juniorky (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PařilováNikola Pařilová 945518 JAC BrnoJAC Brno 1.76
2 Leona SilnicováLeona Silnicová 935315 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.73
3 Nikola StrachováNikola Strachová 945513 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.69
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana HartigováJana Hartigová 966116 JAC BrnoJAC Brno 1.72
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová 956013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.65
3 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková 955921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.65
skok o tyči - Junioři (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 930513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.91
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4.60
3 Petr SlukaPetr Sluka 930728 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.40
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David SeifertDavid Seifert 950903 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.55
2 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.50
3 David FischerDavid Fischer 950725 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.40
skok o tyči - Juniorky (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna CílkováAnna Cílková 935605 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.70
2= Irena FleišmanováIrena Fleišmanová 936020 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.30
2= Jana ChlebíkováJana Chlebíková 935317 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.30
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 955119 AC PardubiceAC Pardubice 3.61
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 955322 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3.61
3 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.42
skok daleký - Junioři (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7.09
2 Patrik MacháčPatrik Macháč 930423 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7.02
3 Milan KlosMilan Klos 930701 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7.02
skok daleký - Dorostenci (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7.12
2 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.83
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 951206 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6.72
skok daleký - Juniorky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.20
2 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.81
3 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 935302 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.63
skok daleký - Dorostenky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.90
2 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.82
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5.79
trojskok - Junioři (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal BednaříkMichal Bednařík 940727 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.05
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 940726 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.93
3 Radek JuškaRadek Juška 930308 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.57
trojskok - Dorostenci (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel ViktorínDaniel Viktorín 951002 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.37
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.19
3 Michal TišnovskýMichal Tišnovský 950526 JAC BrnoJAC Brno 13.58
trojskok - Juniorky (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára MichalskáKlára Michalská 935409 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.49
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.95
3 Vendula OpletalováVendula Opletalová 935729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.56
trojskok - Dorostenky (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra OpekarováPetra Opekarová 955508 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.89
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 955902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.48
3 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková 955110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.41
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 14.21
2 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.08
3 Adriana BzirskáAdriana Bzirská 955609 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.07
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristina JurigováKristina Jurigová 945503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.55
2 Gabriela PallováGabriela Pallová 936002 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.95
3 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková 935220 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.89
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 17.33
2 Jan ToušJan Touš 950715 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.77
3 Jan OdstrčilJan Odstrčil 950224 AK OlomoucAK Olomouc 14.98
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SkálaTomáš Skála 940108 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.76
2 Dominik KošařDominik Košař 940315 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.29
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.71
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 936002 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 42.80
2 Lenka MatouškováLenka Matoušková 936216 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.28
3 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 945518 AC Česká LípaAC Česká Lípa 39.94
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.24
2 Adriana BzirskáAdriana Bzirská 955609 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 37.98
3 Pavla KuklováPavla Kuklová 956101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 36.49
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 51.91
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil 950224 AK OlomoucAK Olomouc 50.70
3 Josef KorálJosef Korál 951108 TJ SušiceTJ Sušice 47.51
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 24.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David BartůněkDavid Bartůněk 930729 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 47.47
2 Dominik KošařDominik Košař 940315 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.69
3 Aleš ProcházkaAleš Procházka 930929 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 44.30
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla KuklováPavla Kuklová 956101 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 53.87
2 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 956026 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.98
3 Gabriela KomorousováGabriela Komorousová 965119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.41
hod kladivem 4kg - Juniorky (pátek, 22.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula KolářováVendula Kolářová 935523 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 55.52
2 Martina KlukováMartina Kluková 935720 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.60
3 Hana KorábováHana Korábová 935716 AC ČejkoviceAC Čejkovice 46.39
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HolečekAdam Holeček 950401 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 60.28
2 Josef KorálJosef Korál 951108 TJ SušiceTJ Sušice 57.26
3 Jakub BřezinaJakub Březina 950216 AK OlomoucAK Olomouc 54.49
hod kladivem 6kg - Junioři (pátek, 22.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan FormáčekJan Formáček 930614 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 60.53
2 Jaromír PumrJaromír Pumr 930710 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 57.24
3 Radek MolnárRadek Molnár 940615 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.82
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 49.42
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.17
3 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 40.99
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta ChodorováAneta Chodorová 945118 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 43.20
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 945518 AC Česká LípaAC Česká Lípa 41.55
3 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 38.71
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.37
2 Jan MichalecJan Michalec 950109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.12
3 Jan RingJan Ring 950105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.18
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 23.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KubešJan Kubeš 940619 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 67.57
2 Marek ŠankoMarek Šanko 941106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.10
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64.35