Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha (22. - 24. 6. 2012)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:57.22 Q
2 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:57.68 Q
3 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.26 q
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:00.17 q
5 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:00.78
6 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.43
7 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:09.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:02.43 Q
2 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:02.74 Q
3= Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:02.99
3= Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.99
5 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.27
6 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:05.52
7 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.67 Q
2 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:00.78 Q
3 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:01.07
4 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.17
5 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.19
6 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:04.47
7 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:06.10
8 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:09.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:57.22 Q
2 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:57.68 Q
3 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.26 q
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:00.17 q
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.67 Q
6 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:00.78 Q
6 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:00.78
8 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:01.07
9 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.17
10 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.43
11 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:02.43 Q
12 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:02.74 Q
13 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.99
13 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:02.99
15 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.19
16 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:04.47
17 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.27
18 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:05.52
19 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:06.10
20 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.09
21 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:09.25
22 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:09.75

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:54.92
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:55.41
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.44
4 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:57.69
5 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:58.34
6 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.38
7 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.37
8 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:59.46
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 2:01.79 Q
2 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:01.84 Q
3 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.09
4 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:06.90
Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav DQ
Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 163/3
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.61 Q
2 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.66 Q
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:00.69 q
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:08.01
5 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.05
Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov DNP
Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 2:01.88 Q
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:01.92 Q
3 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:02.20 q
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 2:03.91
5 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.66
Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.61 Q
2 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.66 Q
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:00.69 q
4 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 2:01.79 Q
5 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:01.84 Q
6 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 2:01.88 Q
7 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:01.92 Q
8 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:02.20 q
9 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.09
10 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 2:03.91
11 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.66
12 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:06.90
13 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:08.01
14 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.05
Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav DQ
Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov DNP
Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNP
Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:54.79
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:56.01
3 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.16
4 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.25
5 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:57.84
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.52
7 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:59.80
8 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:04.08
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.28 Q
2 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:24.55 Q
3 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.14 Q
4 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.02 q
5 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:29.78
6 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:33.97
7 Kristýna KrálováKristýna Králová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:23.03 Q
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:23.25 Q
3 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:25.02 Q
4 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.35 q
5 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:28.52 q
Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Poznámky:
Jury zrušila DQ závodnice Ulrichové, po protestu.
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:23.03 Q
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:23.25 Q
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.28 Q
4 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:24.55 Q
5 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:25.02 Q
6 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.14 Q
7 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.02 q
8 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.35 q
9 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:28.52 q
10 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:29.78
11 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:33.97
12 Kristýna KrálováKristýna Králová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.18
Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:12.63
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.67
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:13.49
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:17.39
5 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:19.99
6 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:20.50
7 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.74
8 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.83
9 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:28.88
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.75 Q
2 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 2:26.87 Q
3 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.08 Q
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.93
5 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.03
6 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.49
7 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:21.92 Q
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.13 Q
3 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:22.31 Q
4 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:22.84 q
5 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:28.37 q
Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:21.92 Q
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:22.13 Q
3 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:22.31 Q
4 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:22.84 q
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.75 Q
6 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 2:26.87 Q
7 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.08 Q
8 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:28.37 q
9 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.93
10 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.03
11 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.49
12 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.29
Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:17.25
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:17.45
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.68
4 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 2:18.70
5 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:20.04
6 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.09
7 Anna ŠmejcováAnna Šmejcová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.26
8 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:32.48
Celkem 8 závodníků