Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha (22. - 24. 6. 2012)

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:01.70
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:09.03
3 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:17.32
4 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:23.09
5 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:26.17
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:29.94
7 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:34.38
8 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 09:35.92
9 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09:36.53
10 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:47.72
11 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09:48.25
12 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:52.73
13 Jakub ZechaJakub Zecha 96 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10:03.55
Martin RejmanMartin Rejman 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 15 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 22.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:08.29
2 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:31.69
3 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 11:03.30
4 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:07.42
5 Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PardubiceAC Pardubice 11:47.69
6 Petra KabeláčováPetra Kabeláčová 93 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 12:08.19
Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Pavla HorováPavla Horová 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Linda VítováLinda Vítová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:11.58
2 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:13.51
3 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 10:21.74
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:43.81
5 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:44.47
6 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:45.81
7 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 10:55.80
8 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 11:16.30
9 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:30.15
10 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:30.82
11 Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:45.21
12 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:14.13
Markéta ValuškováMarkéta Valušková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 13 závodníků