Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha (22. - 24. 6. 2012)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.03 Q 0.230
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.67 Q 0.209
3 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.65 0.236
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.98 0.155
5 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 41.99 0.196
6 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.99 0.254
7 Roman StránskýRoman Stránský 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.48 0.261
Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 40.02 Q 0.218
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.17 Q 0.199
3 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.39 0.201
4 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 41.31 0.254
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 41.91 0.209
6 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.92 0.158
7 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.06 0.242
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.24 0.275
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 38.67 Q 0.229
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.22 Q 0.237
3 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.26 q 0.174
4 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.40 q 0.220
5 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 39.76 0.155
6 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 42.30 0.158
7 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 42.61 0.236
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.62 0.290
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 38.67 Q 0.229
2 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.03 Q 0.230
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.22 Q 0.237
4 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.26 q 0.174
5 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.40 q 0.220
6 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.67 Q 0.209
7 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 39.76 0.155
8 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 40.02 Q 0.218
9 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.17 Q 0.199
10 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.39 0.201
11 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.65 0.236
12 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 41.31 0.254
13 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 41.91 0.209
14 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.92 0.158
15 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.98 0.155
16 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 41.99 0.196
17 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.99 0.254
18 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 42.30 0.158
19 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 42.61 0.236
20 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.62 0.290
21 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.06 0.242
22 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.24 0.275
23 Roman StránskýRoman Stránský 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.48 0.261
Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.17 0.251
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37.18 0.242
3 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 38.23 0.251
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.96 0.124
5 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.29 0.211
6 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.34 0.190
7 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.41 0.249
8 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.02 0.185
Celkem 8 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.02 Q 0.265
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 45.78 Q 0.235
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.29 q 0.159
4 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.29 0.285
5 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.43 0.272
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.03 0.324
7 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.09 0.201
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.94 Q 0.257
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 45.26 Q 0.141
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.27 q 0.180
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.11 0.240
5 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 47.47 0.171
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.57 0.309
7 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.63 0.261
8 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 50.98 0.180
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.84 Q 0.243
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 46.02 Q 0.268
3 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.46 0.287
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.93 0.170
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 47.30 0.253
6 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.03 0.132
7 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 48.82 0.299
8 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.93 0.150
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.02 Q 0.265
2 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.94 Q 0.257
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 45.26 Q 0.141
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.27 q 0.180
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 45.78 Q 0.235
6 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.84 Q 0.243
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 46.02 Q 0.268
8 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.29 q 0.159
9 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.46 0.287
10 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.93 0.170
11 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.11 0.240
12 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.29 0.285
13 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 47.30 0.253
14 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.43 0.272
15 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 47.47 0.171
16 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.57 0.309
17 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.03 0.132
18 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.63 0.261
19 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 48.82 0.299
20 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.93 0.150
21 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.03 0.324
22 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 50.98 0.180
23 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.09 0.201

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.74 0.231
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 43.80 0.204
3 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.89 0.248
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 44.30 0.160
5 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.88 0.285
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 46.00 0.255
7 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.33 0.156
8 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.53 0.237
Celkem 8 závodníků