Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Olomouc (30. - 1. 7. 2012)

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 30.6.2012) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13.81 Q
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.45 Q
3 David SklenářDavid Sklenář 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 14.45 q
4 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.49 q
5 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.53
6 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.56
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.87
Filip ŠťastnýFilip Šťastný 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.6.2012) Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.54 Q
2 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.57 Q
3 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 14.59
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.83
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.13
6 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.17
7 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.39
David MatoušekDavid Matoušek 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.6.2012) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.33 Q
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.40 Q
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.59
4 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.61
5 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.68
6 Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.80
7 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.97
8 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 15.29
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13.81 Q
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.33 Q
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.40 Q
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.45 Q
5 David SklenářDavid Sklenář 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 14.45 q
6 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.49 q
7 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.53
8 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.54 Q
9 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.56
10 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.57 Q
11 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.59
12 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 14.59
13 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.61
14 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.68
15 Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.80
16 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.83
17 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.87
18 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.97
19 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.13
20 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.17
21 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 15.29
22 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.39
Filip ŠťastnýFilip Šťastný 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
David MatoušekDavid Matoušek 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13.61
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.98
3 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.20
4 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.38
5 David SklenářDavid Sklenář 97 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 14.43
6 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.57
7 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.82
8 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.96
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 30.6.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.70 Q
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.33 Q
3 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ DesnáTJ Desná 15.47
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 15.89
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.01
6 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.15
7 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.25
8 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.94 Q
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 15.04 Q
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.17 q
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.45 q
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.72
6 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.24
7 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.65
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.6.2012) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.93 Q
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15.22 Q
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.49
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.50
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.90
6 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.68
7 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.18
Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.70 Q
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.93 Q
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.94 Q
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 15.04 Q
5 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.17 q
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15.22 Q
7 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.33 Q
8 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.45 q
9 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ DesnáTJ Desná 15.47
10 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.49
11 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.50
12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.72
13 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 15.89
14 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.90
15 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.01
16 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.15
17 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.24
18 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.25
19 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.65
20 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.68
21 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.18
22 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.12
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.6.2012) Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.77
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.80
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.92
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 15.13
5 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15.14
6 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.25
7 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.28
8 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.45
Celkem 8 závodníků